PDA

View Full Version : Özellikleri gizle

eng1n
07.Şubat.2011, 19:31
Oyunu açarken Oyuncunun profilindeki özellikleri gizle yapmışım yanlışlıkla bu olayı oyun için de kaldırmak mümkün mü ? , mümkünse nasıl kaldırabilirim ?

C h A o S
07.Şubat.2011, 20:01
Mümkün deil malesef.Başlarken seçiliyor...

Siriuss
07.Şubat.2011, 21:41
hayır mümkün.preferences(ayarlar)'e gir,ordan üstteki ikinci veya birinci sekmeye tıkla.gelen ekranda enable player attribute masking kısmı olacak.oradaki tiki kaldır ve confirm de.işte bu kadar.
yoksa ben mi yanlış hatırlıyorum???

Universal
07.Şubat.2011, 21:48
Ayarlardan düzeliyor mu bilmiyorum. Ama merak ettiğin ve almak istediğin bir oyuncu var ise bir gözlemcini bu kişi hakkında rapor kartı oluştur diyerek o profili tamamen açabilirsin.

C h A o S
07.Şubat.2011, 22:02
hayır mümkün.preferences(ayarlar)'e gir,ordan üstteki ikinci veya birinci sekmeye tıkla.gelen ekranda enable player attribute masking kısmı olacak.oradaki tiki kaldır ve confirm de.işte bu kadar.

Yanlış hatırlıyorsun.O ayar sadece oyunu kurarken yapılıyor:)

martymcfly
08.Şubat.2011, 13:43
Zaten mantıklı olan da özelliklerin gizli olması. Mesela ben Kenya 1. ligindeki bir oyuncunun özelliklerini hiç maçını seyretmeden nasıl bilebilirim ki.

eng1n
08.Şubat.2011, 15:05

Ben bulamadım zaten üstten birinci sekme yeni oyun açmak için neyse artık oyunda biraz ilerledim bu kariyerde böyle devam etsin.