PDA

View Full Version : Hakem Hataları

elapuesto
08.Şubat.2011, 12:27
tam bir emek hırsızlığı alenen gollerim verilmiyo penaltılarım verilmiyo sarı kart bile olmayan hareketler kırmızı kartla cezalandırılıyo tamam gerçekçi olsun diye hakem hataları koymuşlar ama bu kadarıda üstüste fazla resmen yarıştan kopardılar yapabilecekte hiçbirşey yok...http://forum.turksportal.net/vb/images/icons/icon8.gif

Universal
08.Şubat.2011, 12:59
Ben oyunda çok fazla hakem hatasına rastlamadım. Ofsayt pozisyonlarında genellikle hata oluyor; ama bu da oyunu gerçekleştiriyor.

rainmakerr
08.Şubat.2011, 14:15
yanlış penaltı kararları sinirimi bozmuştu bir ara.

bearyn
08.Şubat.2011, 18:12
Özellikle duran toplardaki yani o kargaşa içinde penaltı veya yapılan faullerin doğru olup olmadığını nasıl anlıyorsunuz oyun motorundan? Yani ben oyunu biraz hızlı seçenekte oynatırım, pozisyon replaylari de kapalı bende, yavaş oynatınca belli oluyor mu ki o kadar ince detaylar?

BaGa TaRKaN
08.Şubat.2011, 18:42
Bağımlılık Böyle Bişey Olsa Gerek:D

Lim10
08.Şubat.2011, 20:18
1-2 kez resmen ofsaytım diye bağıran pozisyonlardan gol yemiştim.Bu tip hataların -aşırı olmadıkça- oyunun gerçekçiliğini ve zevkini artırdığını düşünüyorum.

sentugo
08.Şubat.2011, 20:48
genelde direk kırmızı kartları çok kolay çıkartıyor.. Orta sahada rakip oyuncuyu kesiyor benim oyuncu direk kırmızı.. Normalde faul, sarı verirsin. Her seferinde oyunda kırmızı çıkması sıkıntı yaratıyor..

bir de hakem hatalarından sonra basın toplantılarında hakemleri yeriyorum ve anında 1 maç men cezası alıyorum. Ya da o çıkan kırmızı kartlara itiraz ediyorum. hiç bir zamanda herhangibir yaptırım olduğunu görmedim.

İki ucu karanfilli deynek!

Skyr3x
08.Şubat.2011, 23:23
Demin yan hakem ofsayt bayrağı kaldırmasına rağmen (Ofsayt değildi.) Orta hakem vermedi. Tebrik ettim açıkçası :) :)