PDA

View Full Version : En başarılı olduğunuz lig hangisi ?

kalemci
09.Şubat.2011, 04:22
ben kendi adıma Spor Toto Süper Lig ve alt ligleri diyorum

capkin84
09.Şubat.2011, 09:55
ben kendi adıma Spor Toto Süper Lig ve alt ligleri diyorum

Kolay bir lig olduğu için.. Sen takımını geliştiriken , rakiplerin yanlış trasferler ve saçma sapan antrenörlerle çalıştığı için geriye gittiği için Spor Toto Süper Lig

richard castle
09.Şubat.2011, 11:00
Süper ligin kolay bir lig olduğuna katılmıyorum. Öyle olsaydı Bursaspor, Kayserispor, Antalyaspor gibi takımlar oyunda kafaya oynamazdı. Ben de Türkiye Süper Ligi ve alt ligleri oynamayı seviyorum çünkü alıştığım bu.

BaFraLı
09.Şubat.2011, 11:07
Ben de Spor Toto Süper ligte başarılı olanlardanım. Ama aslında çok da kolay olmuyor. Ama hem bildiğimiz lig olduğundan dolayı biliyoruz takım nedir hangi oyuncular almak lazım vs.

Addolorato
09.Şubat.2011, 11:07
İspanya Ligi bana çok kolay geliyor. Başarısız olduğum takım hatırlamıyorum.

mogutcu
09.Şubat.2011, 11:53
bence ispanya ligi bu oyundaki en sinir bozucu ligi Real ve Barca her sezon en az 80 puan topluyorlar . Onların hakimiyetini kırmak zor. İspanya da Racing, Deportivo , Sevilla takımları ile oynadım Sevilla ile son hafta resmen ite kaka şampiyon olabildim. Diğer takımlarla en fazla 2. olabiliyorum.

İngiltere ve İtalya nispeten daha kolay ligler. İtalya da ilk sezonumda Udinese ile transfer yapmadan Şampiyon oldum, İtalya kupasını ve İtalya Süper kupasını aldım.

rainmakerr
09.Şubat.2011, 12:05
italya alt ligleri.

KaRaBükLü KraL
09.Şubat.2011, 12:27
İtalya ve İngiltere'de eninde sonunda başarı geliyo bende:)

Skyr3x
09.Şubat.2011, 13:33
Tüm alt liglerde her zaman başarılı olmuşumdur :) Bir tek Tokatspor la Bank Asya ya çıktığımda Buca nın bu sene yaptığı hatayı yapıp bütün kadroyu değiştirmemle kümeye oynamıştım bir sezon. Bir sürü iyi oyuncu almıştım kariyerinin son demlerinde olan Türk falan :D o kadro üzerine ilk 11 i değişince takım afallamıştı :D

ancar
09.Şubat.2011, 14:13
İtalya ve İngiltere'de daha çok başarılı oluyorum. STSL'de kolay oluyor zamanla çünkü kafaya oynayan takımlar olsada bir şekilde onları yeniyorsun

sentugo
09.Şubat.2011, 17:48
İngiltere, İspanya liglerinde başarılıyım tabii.. Bizim ligi kimse saymasın bana :D

Universal
09.Şubat.2011, 23:02
Türkiye ligidir, gol yemeden şampiyonluğu hedefliyorum artık. O derece, sıktı artık.

ozaniel
09.Şubat.2011, 23:38
Türkiye ligi, çünkü en iyi takım bile 60'lı puanlarda kalıyor, biraz ön plana çıktığında rahatça ligi alabiliyorsun.

Skyr3x
09.Şubat.2011, 23:44
Türkiye ligi, çünkü en iyi takım bile 60'lı puanlarda kalıyor, biraz ön plana çıktığında rahatça ligi alabiliyorsun.

Şu anda Beşiktaş ile oynuyorum ve Fenerbahçe yi yakalamaya çalışıyorum. Uzun süredir maç kaybetmiyorum ve 14-15 puan farktan 2 puan farka indi durum. Yenilgileri yok. Benim 2 yenilgim var. Ve Fenerbahçe ve bende ECC yazıyor 28. hafta :)

ghorts
10.Şubat.2011, 00:50
Super ligde zevk yok rakip takimlar surekli geriye gidiyor hele 3 buyukler

vego
10.Şubat.2011, 00:53
STSL:2-3 yıla hegomonya kuruyorum.

atakan43
10.Şubat.2011, 01:53
süper lig.

Chivalry
10.Şubat.2011, 14:48
5 yıl peşpeşe şampiyon olduktan sonra (1 tanesi 31 galibiyet 3 beraberlik 105 gol) italyada napoliye geçtim, 6. sıradayken tatile çıktım ligi 7. sırada bitirdim italya ligi hep zor gelmiştir bana.

Universal
14.Şubat.2011, 18:19
Şu anda Beşiktaş ile oynuyorum ve Fenerbahçe yi yakalamaya çalışıyorum. Uzun süredir maç kaybetmiyorum ve 14-15 puan farktan 2 puan farka indi durum. Yenilgileri yok. Benim 2 yenilgim var. Ve Fenerbahçe ve bende ECC yazıyor 28. hafta :)

Oyunda nasıl bir Fenerbahçe var ise yönettiğiniz taktirde rakiplerinize olağanüstü fark atabiliyorsunuz. Müthiş bir sistem var takımda. Fenerbahçe'ye karşı hiç rakip olmadım ama bir gün denemek istiyorum.

Hugo
14.Şubat.2011, 18:55
BankAsya birinci lig.

Fearless Coward
14.Şubat.2011, 19:35
TFF 2. Lig Kırmızı Grup,Bank Asya 1. Lig,Spor Toto Süper Lig,İtalya Seri A.

Bariscamur
14.Şubat.2011, 19:38
STSL.
Galatasaray ile ilk yıl 28.hafta, ikinci yıl 27.hafta şampiyonluğu ilan ettim. Hedef 26.hafta veya 25.haftada şampiyonluk ilan etmek.

mehmetd
15.Şubat.2011, 17:42
Tr hariç bir yer çalıştırmadım.

Hırslı biri olduğumdan(oyunda bu değerimi bence yanlış yere düşürüyor) liderliğe oynayan takımları çalıştırmayı severim.ama fm 2006 da samsunspor gibi finans olarak fakir ve zor durumdaki takımlara para ve yer kazandırmayı da severim.

Barış a yanıt ta;
Ben her sene o şekilde şamp.olurum ama tabi nasıl olurum o detaya girmeyelim :)

Bariscamur
17.Şubat.2011, 12:04
Ben her sene o şekilde şamp.olurum ama tabi nasıl olurum o detaya girmeyelim :)

Takıma tek bir takviye bile yapmadan ilk yılda ligi 28.haftada kopartmıştım Galatasaray ile..
Oyunda sadece devre arası patch mevcut, ne takımda takviye var ne de birşey.
Neyin detayından bahsediyorsun ki?

Türkiye'de anlamsız bir biçimde takımlar menajer değiştiriyor, alınan oyuncularda cabası. Ben bugüne kadar bir tane adam gibi oyuncu getiren görmedim. Ne Fenerbahçe, ne Beşiktaş. Bursaspor ve Trabzonspor mesela üçüncü sezonumda benim kiralık listesine koyduğum genç oyuncuları istiyordu. Bir tek Fenerbahçe'de Aykut Kocaman istifa etmedi Galatasaray ile oynadığım kariyerde diğer tüm hocalar değişti. Beşiktaş'ın başına Hikmet Karaman falan geldi mesela..

Transferde fırsat transferi kollamak en önemli detay gibi duruyor başarı için. Büyük takımlar yok parasına oyuncuları gönderiyor. Ben Şampiyonlar Ligi'nde 4 yılda en fazla yarı final oynayabildim.

Yani bilip bilmeden atmamak gerekiyor ;)

heavy86
17.Şubat.2011, 12:54
Oyunu aldığımdan beri ispanya ligindeyim ve Atd. Madrid'i yönetiyorum , daha önceleri Celtic ve Lyon ile uzun soluklu başarılı bir lig geçirmiştim.

richard castle
17.Şubat.2011, 14:28
Taktik bilgisi sadece belli başlı isimlere ayrılmış bir şey değildir ki... Hesabını, taktiğini iyi yapan, oyuncusunu doğru yerde oynatan her oyunsever 27 ya da 28. haftada şampiyonluğu koparabilir. Hile ya da başka bir şey aramanın anlamı yok, hele bir oyun için rekabet etmek gerçekten çok ilginç. Oynayalım, başarılı olursak sevinelim, başarısız olursak yeni takım seçelim, her konuda yarışmamız gerekmez, neticede bu sadece bir oyun.

mehmetd
17.Şubat.2011, 18:25
Takıma tek bir takviye bile yapmadan ilk yılda ligi 28.haftada kopartmıştım Galatasaray ile..

aynı şeyi bizde yapıyoruz merak etme
maç kazanılmadan oyun devam etmez!
hadi iyi oyunlar...

LadroN
17.Şubat.2011, 22:52
STSL çok kolay Galatasaray'ı yönetiyorum.Tek zorlayan takım Fenerbahçe.Fenerbahçe'nin de 25. 26. haftada pili bitiyor.Onun dışında İtalya Ligi de çok kolay en zor lig ise bana göre İspanya.

barahir
17.Şubat.2011, 23:04
Serie A ve Super Lig, iskitrar açısından kolay ligler bence..

farfarforfor
18.Şubat.2011, 00:41
Genelde türkiye liginde ekonomik sorun olduğu için takımlarda zaten, hangi takımı alırsanız alın ilk 2 sene finansal zorluklarla uğraşıyorsunuz buda takımınızın geri gitmesine sebeb oluyor ilk beşiktaşla başlarım finansı sağlamlaştırırım sonra ver elini ingiltere ispanya bu üç ligden, diğer ligler bana çok yavan gelmiştir...

richard castle
18.Şubat.2011, 02:47
Bir oyunu hayat memat meselesi haline getirmek saçma. Oynayalım, keyif alalım. Zaten hayatın her alanında rekabetçiler yüzünden renkler soluklaştı, bir de her alanda iddialaşıp sevimsizleşmeye gerek yok diye düşünüyorum.

kasım akdemir
18.Şubat.2011, 09:56
Bir oyunu hayat memat meselesi haline getirmek saçma. Oynayalım, keyif alalım. Zaten hayatın her alanında rekabetçiler yüzünden renkler soluklaştı, bir de her alanda iddialaşıp sevimsizleşmeye gerek yok diye düşünüyorum.

Sonuna kadar katıldığım ve desteklediğim bir görüş.(ı)

cengavs
19.Şubat.2011, 16:26
Türkiye ve İtalya ligi

nefes
19.Şubat.2011, 18:12
ilk sezonları baz alırsak italya. sonradan sıçıyorum ama.

tek sezon içerisinde ise 15.likten 13. haftada aldığım leverkusen'i son maçta averajla şampiyon yapmam var.

sezon çok kolay geçmişti..