PDA

View Full Version : Unutulmaz Maçlarımız

KaRaBükLü KraL
10.Şubat.2011, 18:22
Hepimiz kaç senedir bu oyunu oynuyoruz.Ve illaki bu maç unutulur mu böyle maç 40 yılda bir gelir dediğiniz maçlar olmuştur.Bu başlık altında o maçları paylaşmaya ne dersiniz:)Anlatmak yerine ss şeklinde paylaşım yaparsak çok daha iyi olur kanaatindeyim:)

Zekirdek
10.Şubat.2011, 18:39
SS ile paylaşmak isterdim fakat 5.5 yıl önce arkadaşımın evinde yaşadığım bir maç. Milan ile oynuyoruz karşımda tanınmamış takım. Dakika 87 2-0 öndeyim. Ama 88 ve 90'da gol yeyip 2-2 berabere kalmıştım hala unutamıyorum.

Birde FM 2010'dayım. Gruptan çıkmam için Real Madrid'in rakibi ile oynayıp en az beraberlik alması gerekiyor benim ise kazanmam. Ben maçı kazandım ve gruptan çıkar durumdayım. En son Real Madrid maçına bakıyorum. Skor Real Madrid 1-0 mağlup. Gol dakika 89 Kendi Kalesine Benzema.

Addolorato
10.Şubat.2011, 19:09
FM 2008'de Şampiyonlar Ligi finalinde Lyon ile 3-0 geriye düştüğüm maçı 3-3 yapıp penaltılarla kupaya uzanmıştım. Ne kariyer yapmıştım Lyon ile. Carlos Tevez , Adriano , Agüero'lu forvet hattımı dün gibi hatırlıyorum.

EndoplazmiK RetikuluM
10.Şubat.2011, 21:48
http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1915095&postcount=96

Hemen akabinde,

http://forum.turksportal.net/vb/showpost.php?p=1915109&postcount=99

Ne maçtı be. Yarı finalde Arsenal'e elenmiştim o sezon. Ertesi sezon Arsenal'i 4-2 yenip kupaya uzanmıştım. :)

hakankor
10.Şubat.2011, 22:12
SS olarak atamıyorum FM 2008 de Galatasaraydım. Real Madrid 2-0 yeniyodu. 70 ten sonra bulduğum 3 golle maçı kazanmıştım. Ama Şampiyonlar Ligi Yarı Finaline çıkamamıştım :)
Birde unutulmaz bir maç oynadım bugün. FM 11de Sampdoria'yla ilk maçımda 10-0 yendim. Üstelik ilk yarı 9, ikinci yarı 1 gol atabilidim.

ForCimbom
10.Şubat.2011, 22:21
şampiyonlar ligi veya uefa olması lazım, çok geçtiği için üzerinden fazla hatırlamıyorum.

beşiktaşla eşleşmiştim(ben galatasarayim), çeyrek veya yarı finalde.

ilk maç deplasmanda 3-0 yenildim beşiktaş'a

ikinci maç neuchatel xamax ruhu dirildi tekrar takımım için vee;

5-0 yendim. ama hayatımda oynadığım belki de en zevkli fm maçıydı.

...

KaRaBükLü KraL
10.Şubat.2011, 23:07
Bi maçta ben koyayım tazesinden:)Bugün yeni açtığım Roma kariyerimden bir maç.Kırmızı karttan sonra gerekli müdaheleri yaptık ve maç bizim lehimize döndü:)
http://i52.tinypic.com/n5kjgm.png

richard castle
11.Şubat.2011, 00:09
FM 2008' de Manisaspor ile Gençlerbirliği kupa maçına çıktım. Karşılıklı gollerle normal süre 3-3 bitti. Uzatmalarda 3 gol buldum ve 6-3 kazandım. Unutamam. Man of the match: Şener Aşkaroğlu idi.

atakan43
11.Şubat.2011, 00:14
cm 03-04 de ballı bi şekilde uefa da finale çıkmştm. finalde dortmund u 3-2 yenmştm. vduka vardı santrafor. 2 gol atmştı. managerlik hayatmda ilk kez avrupadan aldığm kupaydı.

Trabzonspor
11.Şubat.2011, 03:59
http://img4.imageshack.us/img4/5554/76866284.jpg (http://img4.imageshack.us/i/76866284.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

Gol yağmur oldu aktı maçta :D

eXcitinG
13.Şubat.2011, 14:20
FM 2010 du.

Beşiktaş iLe 5. sezonumun sonunda ŞL finaLindeyim. Rakip ReaL Madrid. Takımda bütün forvetLer cezaLı. O zaman ki forvet hattımda Sercan,Dzeko,Wagner Love var. Nihat 36 küsür yaşında. Oynadığı dönemLerde çok katkı sağLamış ama son sezonda sadece 1 maç oynatmışım. Mecburiyette maça Batuhan ve yedek forvetim Sercan iLe başLıyorum. Çok eksiğim var ama orta sahada Mesut ÖziL yok, Dzagoev yok. Takımı yönLendirecek maestro bir tek Tabata amca var o da sezon ki iLk maçına ŞL finaLinde ReaLe karşı çıkıyor. Neyse adamLar maça zaten sağLı soLLu atakLar iLe başLadı. İLk yarı 3-0 önde kapattıLar. Sercan da sakatLandı bizim ihtiyar Nihatı aLdım oyuna. Nihat biri frikikten oLmak üzere 2 goL attı ve son 12 dakikaya 3-2 geride girdik. Ardından 90+3 de Nihat maçı uzatmaLara götüren goLü attı ve 3-3 oLdu. Takımda kondisyon kaLmadı tekrar bir oyuncum sakatLandı, kırmızı kart ta gördüm maçı 9 kişi götürüyorum. FuLL savunma oynuyoruz. ReaL heryerden geLiyor en azından penaLtıLara taşısak şansımız oLacak deyip direniyoruz. Dakika 120+ oynanıyor artık. 40 metre frikik topun başına Nihat geLiyor ve inanıLmaz bir goL iLe bize ŞL finaLini getiriyordu. O maçtan sonra bütün apartmanı ayağa kaLdırmıştım. Ertesi gün komşuLar hayırdır feLan ne oLdu diye sorduLar biLe. Ömrüm boyunca unutmayacağım o maçı. Kaydetmiş, sakLamıştım hatta o maçı ama birgün PC çökünce o maçta gitti hatta neredeyse ağLayacaktım o save gitti diye. Ne denediysem geri getiremedim hdd o kayıtı. O derece müthişti.

GeNç KaRTaL
13.Şubat.2011, 14:46
Seri Fm 2005.O zamanlar haftasonları arkadaşımın evine gidiyorum ve ben Real Madrid arkadaş Barcelona ortak kariyer yapıyoruz arkadaşın bilgisayarında.Arkadaş geleni geçeni tokatlıyor ligde.Hatta bana ayıp olmasın diye bazen daha az gol atmak için taktiğini değiştiriyordu.:icon_biggrin: Neyse o ligi aldı,ben İspanya kupasını.Yarı finalde elenmişti yanlış hatırlamıyorsam başka bir takıma,yoksa onu da alamayacağım :icon_biggrin: Tabii benim yönetim bonkör.Daha ilk sezonun devre arasında inanılmaz bir bütçe verip paraya boğmuştu beni.İkinci sezona baya iyi bir kadro kurarak girdim ben.Süper kupa maçı yapacaktık 2 ayaklı.İlk maç onun evinde ve aldığım transferlerin bir çoğunu oynatamadım.Buna rağmen yedek yıldızımız Portillo ile 1-0 öne geçtik fakat ardından Barcelona adeta gol olup üzerimize yağdı.Sonuç: 6-1 Barcelona galibiyeti.:icon_biggrin: Ben şoktayım tabii ama bir yandanda ezici üstünlüğünün vermiş olduğu alışkanlık var.Rövanş maçına yıldızlarımla çıkıyorum ancak ilk maçtaki farklı yenilginin vermiş olduğu umutsuzluk var.Başladık maça,benim takım adeta sahayı dar ediyor Barcelona'ya.Bir kaç gol attık.Acaba mı dedim.İkinci yarıda dahada coştular benimkiler ve maçı 6-0 kazandım.Arkadaşım şokta,ben uçuyorum.:icon_biggrin: Hayatımdaki en çok zevk aldığım maç o maçtır kesinlikle.Sonra arkadaşım oyunu yanlışlıkla sildi ve devam edemedik o oyuna.Komplo olmadığına eminim.:icon_biggrin: Çünkü oyun acayip zevkliydi.Hatta şimdi bile uzun süre o oyundan bahsettiğimiz oluyor.

FM 2010 du.

Beşiktaş iLe 5. sezonumun sonunda ŞL finaLindeyim. Rakip ReaL Madrid. Takımda bütün forvetLer cezaLı. O zaman ki forvet hattımda Sercan,Dzeko,Wagner Love var. Nihat 36 küsür yaşında. Oynadığı dönemLerde çok katkı sağLamış ama son sezonda sadece 1 maç oynatmışım. Mecburiyette maça Batuhan ve yedek forvetim Sercan iLe başLıyorum. Çok eksiğim var ama orta sahada Mesut ÖziL yok, Dzagoev yok. Takımı yönLendirecek maestro bir tek Tabata amca var o da sezon ki iLk maçına ŞL finaLinde ReaLe karşı çıkıyor. Neyse adamLar maça zaten sağLı soLLu atakLar iLe başLadı. İLk yarı 3-0 önde kapattıLar. Sercan da sakatLandı bizim ihtiyar Nihatı aLdım oyuna. Nihat biri frikikten oLmak üzere 2 goL attı ve son 12 dakikaya 3-2 geride girdik. Ardından 90+3 de Nihat maçı uzatmaLara götüren goLü attı ve 3-3 oLdu. Takımda kondisyon kaLmadı tekrar bir oyuncum sakatLandı, kırmızı kart ta gördüm maçı 9 kişi götürüyorum. FuLL savunma oynuyoruz. ReaL heryerden geLiyor en azından penaLtıLara taşısak şansımız oLacak deyip direniyoruz. Dakika 120+ oynanıyor artık. 40 metre frikik topun başına Nihat geLiyor ve inanıLmaz bir goL iLe bize ŞL finaLini getiriyordu. O maçtan sonra bütün apartmanı ayağa kaLdırmıştım. Ertesi gün komşuLar hayırdır feLan ne oLdu diye sorduLar biLe. Ömrüm boyunca unutmayacağım o maçı. Kaydetmiş, sakLamıştım hatta o maçı ama birgün PC çökünce o maçta gitti hatta neredeyse ağLayacaktım o save gitti diye. Ne denediysem geri getiremedim hdd o kayıtı. O derece müthişti.

Abi efsane maç olmuş harbiden.O an yaşadığın zevki tahmin edemiyorum valla.:)

Zekirdek
13.Şubat.2011, 15:01
Şemşi abi antalımaz yaşanır tarzında bir anımış.

EndoplazmiK RetikuluM
13.Şubat.2011, 15:20
Şimdi aklıma geldi. 2010'da Bandırmaspor'u yönetiyordum. Her yıl bir lig atlayarak sadece Bank Asya'da 2 sezon oynayarak 5. sezonda ilk defa TSL'de mücadele ettik. Hedefi ligde tutanma olarak belirlemiştik ama sezonu ligin en az yenilen takımı olarak tamamlamıştık. 34 maçta 20 küsür beraberliğimiz vardı. :) Çanakkale geçilmez oynatıyordum takıma. Türkiye Kupası'nda final oynayıp o sezonu 5. bitirdik.

UEFA'da ön elemelerin ardından 6. sezonumuzda UEFA'ya katıldık. Gruplardan çıkıp en az çeyrek final görmeyi ümit ediyordum. Çok net hatırlıyorum Reggina, Bayern Münih ve Sampdoria ile aynı gruba düşmüştük. Bu kuralardan sonra 3. olup prestiji koruma peşine düşmüştük. 6 maç oynandı ve yanılmıyorsam 7 puanla tamamladık grubu. İkili averajla Sampdoria'yı geçmiştik. 2. turda Genoa'yla eşleşmiştik. Bilenler vardır, Genoa kadrosunu 3.-4. sezondan itibaren yıldızlarla donatıyor, İtalya liginde şampiyonluğa oynuyordu. Çanakkale Geçilmez oynamaya devam ettim. iki maçta 0-0 bitince penaltılarla elemiştik Genoa'yı. Çeyrek finalde yine bir İtalyan takımı Roma ile eşleşmiştik. Ben fark yemeden elenmeyi düşünüyordum. ilk maç evimizde 2-0 [3-0'da olabilir net hatırlamıyorum] yenilince sona yaklaştığımızın farkına varmıştım. Deplasmanda kontra-atak oynadık. İnanılmaz bir maç olmuştu. Roma'yı deplasmanda 4-0 mağlup etmiştik. O maçı unutamıyorum. İnanılmaz bir maçtı. Saveyi ne yazık ki kaybettim. Özel olarak saklıyordum o saveyi. Çeyrek Finalde ise Everton'a deplasman golüyle elenmiştik. Ama ne kariyerdi be. :) FM'de en çok keyif aldığım kariyerdi diyebilirim. :)

ozaniel
13.Şubat.2011, 22:51
Bugün yaşadım unutulmaz maçlardan birini. 11.1.1'de açtığım ama biraz oynayıp çok sonra devam ettiğim bir Galatasaray kariyerim var, 2. senedeyim, öyle aman aman bir transferim yok, ama 6 yabancılı, kalburüstü Türk oyuncuların olduğu bir kadro kurdum. Uefa'da kötü bir performanstan sonra zar zor gruptan çıktım ve rakibim Tottenham(kadrosu hemen hemen aynı). İlk maçı kendi sahamda biraz şansla 2-0 aldım.
İkinci maçta savunma ağırlıklı bir kadroyla çıktım, kanatlardan Ekrem Dağ ile Valbuena var. Tottenham 6. dakikada golü buldu. Ardından çekişmeli bir maç geçti, Baroş hem çok kötü oynadı, hem de penaltı kaçırdı. Muhammet Demir'i oyuna aldım. Tam maçı kurtardık derken Tottenham uzatmalarda golü buldu ve maç uzadı. Ardından Tottenham uzatmalarda da 2 gol buldu. Son dakikalarda Sabri'nin nefis bir arapasıyla(!) golü buldum ama elendim. Çok çekişmeli ve heyecanlı bir maç oldu, şimdi lige ağırlık veriyorum.

KaRaBükLü KraL
13.Şubat.2011, 23:27
FM 2010 du.

İnanılmaz bir maç olmuş.Ah keşke öyle bir maç benim başıma gelse:)Gelen kupa inanılmaz anlamlı olmuştur

vego
09.Mart.2011, 19:51
Az önce oynadım.Ne maçtı be:)

http://www.ressim.net/61/upload/b609da9c.png

europeanconquer
09.Mart.2011, 23:53
http://www.ressim.net/61/upload/a6349b03.jpg
90 dakika durduk 90 dan sonra attık :D harika maçtı :icon_biggrin:

tojourus
10.Mart.2011, 02:22
Fm 2011 sezon iki. Galatasaray. Normal kadroya ek olarak Sinan, Yobo, Fazio, Medunjanin, Valdivia ve daimi kiralık oyuncu Santa Cruz var. Gruptan çıktık rakip Schalke, bişeyler bekliyoruz. İlk maça devre arası çok hazırlanmışız, yeni sistem getirip bol bol test etmişiz. İlk maç evimizde 2-1 yenildik. :uzgun: İkinci maç "hay sistemini arkadaş ben çift forvet oynayacam diyip o güne kadar uzun zamandır maça çıkmayan Santa Cruz'u almışız kadroya, Valdivia yok. Sonuç bu:

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/10/812.png

anlamıyorum arkadaş, strenghti 20 olan fazio ile 16 olan yobo aynı gün hep birlikte nasıl sakatlanır. hakem 3 dakikalık uzatma vermişken 90+4te nasıl gol gelir. :uzgun: yaşadığım en büyük hayal kırıklığıydı fmde, kariyere devam etmedim sonra.

fm 2010'da ikinci sezon milanı evde 2-0 yendikten sonra deplasmanda da ilk golü bala atmışken 4 yiyip gruplardan sonra kaçıncı turdu hatırlamıyorum elenmek paha biçilemezdi.

aynı kariyerde üçüncü sezon maç 1-0 giderken ve tur gelirken 90 + bilmem kaçta ömer toprağın kendi kalesine gol attığı golle uefadan elenmemiz kötü bir tecrübeydi. ömer direkt milana gönderdim bundan sonra.

gene aynı kariyerde dördüncü sezon yedeklerle (ilk onbirin hepsi sakattı neredeyse) aston villaya nasıl olduğunu anlamadan fark atıp uefada finale çıkıp finalde schalkeden 4 yemek de güzeldi.

fm 2009'da hacettepeyle yaptığım maçta 20+ şut atıp 2 gol bulmuştum ama onlar da 2 şut çekip 2 gol bulmuştu maç berabere bitmişti. :)

Aşk-ı Şehir
10.Mart.2011, 02:31
Maçın SS'leri Laptop'ta birazdan eklerim. G.Antep BŞB ile kupa maçı yaptım. FM2011 2. sezon. 2-0 öne geçtim tam aha maçı kopardım derken Belediye bi anda şahlandı 3-2 öne geçtiler. :D 3-2'den sonra 5-3e getirdim maçı tekrardan. 5. golü son dakikalarda attım. 90+5'de Sinan Kaloğlu kırmızı kart gördü. 90+3'te 4. golü yedim. 90+7de az kalsın 5. golüde yiyodum. :D Maç sonucu; G.Antep BŞB 4-5 Eskişehirspor. G.Antep BŞB ile G.Antepspor aynı gruptaydı. Artık belediye G.Antepspor'a mı çalışmak istedi bilemem ama maçı kaybetsem G.Antep son maçı kazanıp gruptan çıkabilirdi. :D

http://img97.imageshack.us/img97/4181/adszstx.jpg (http://img97.imageshack.us/i/adszstx.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

sakary Ali
10.Mart.2011, 23:06
Ben Genoa ile oynarken karşıma Roma çıkmıştı..

Karşılaşmanın 78.dakikasında 2-1'e öne geçmiştim.Daha sonra 3-2 geriye düşmüştüm gol dakikalarını tam hatırlamıyorum..Ama 3-2 geriye düştükten sonra yılmadık 5-3 kazanmıştık müthiş bir maç olmuştu..Son 12 dakikada 6 gol :D

Universal
10.Mart.2011, 23:23
Fenerbahçe yi yönetiyorum. Şampiyonlar Ligi ikinci tur ilk maçı deplasmanda 1-0 kaybettim. İkinci maçın normal süresini 1-0 kazandım ve uzatmalarda 3-0 yapıp turu geçtim. Elendim diye çıktığım maçı mükemmel bir oyun ile kazandım.

Kader midir nedir bir yıl sonra gene aynı turda Milan ile karşılaştım. İlk maç deplasmanda son dakikada yediğim gol ile 3-3 bitti. Evimde 1-0 geriye düştüğüm maçı dakika 60da 3-1 yaptım; ama son dakika da yediğim gol ile maçı 4-3 kaybettim.

Rövanş ı iple çekiyorum. Dağıtacağım Milan'ı...

killaburak07
11.Mart.2011, 19:25
fm 2010 besiktas kariyerimde sampiyonlar ligi grubundaydım . m.unitedı kendi evimde ernst ve holoskonun golleriyle 2-1 yenmistim. harika bir mactı cok cekismeliydi :) ama deplasmanda m.uniteda 3-0 yenildm :)

LadroN
12.Mart.2011, 21:00
Fm 2009 du galiba.2.Sezon.Kuzenimle ortak kariyer yapıyoruz.Ben Galatasaray o Fenerbahçe.TSL'de kafa kafaya gidiyoruz.33. haftada 4 puan önümdeydi.Kazanırsa şampiyon olucak.Kayserispor'a kaybetti bende kazanınca aramızdaki puan farkı 1 e indi.Son maç Kadıköy'de:D.Seleznyov vardı bilirsiniz.30 maçta 28 golle mi ne oynuyordu bu maç öncesi sakatlığını atlatmıştı ama kondisyonu 85 lerde falandı.İşte kondisyona bakarak oynatmadım.İlk yarı kuzen 2-0 öne geçti ama sahada yokuz resmen anlatamam.Neyse ikinci yarı 4-3-3 e dönüp Seleznyov'u soktum aman Allah'ım:D.Sanki ilk yarıda ki takımla ikinci yarıda ki takım aynı değil.Sağdan soldan biz gelmeye başladık bu sefer ama gol gelmiyor kazanmamızda lazım.Neyse 76 da şanssızlığı kırdık Seleznyov la golü bulduk.88 civarı Seleznyov la 2-2 yaptık ama bize galibiyet lazım.5 dakika uzatma geldi.94 te Van der Vaart bir koydu topa ki aman aman.Hani o oyunda ki hayvani falsolar var ya onlardan.35 metreden o gol gelince evde 3 tur attım.Kuzen baya bozuldu:n:.Oyunda da Fenerin elinden şampiyonluğu almış oldum böylece.Feyenoord la da bir anım var ama o sonra:D.

bearyn
13.Mart.2011, 17:27
İlk maçta kendi evimde 3-0 geriye düşmüştüm zar zor 1 gol atıp en azından umutlu gittim deplasmana.
Önce Stancu sakatlandı yerine Medina'yı aldım, ardından 10 kişi kaldık. 2-0'ı yakaladıktan sonra Henrique sakatlandı, 3 oyuncu değişikliği hakkım dolmuştu maçı 9 kişiyle sürdürüp gol yemeden de 3. golü attık. Bu kadar şanssızlığa ramen rakip hiçbir varlık gösteremedi.
http://img864.imageshack.us/img864/47/41940377.jpg (http://img864.imageshack.us/i/41940377.jpg/)

oguzkedek
13.Mart.2011, 18:00
leeds unitedtayken kalecimin gelişine topa vurup liverpoola gol attığı bi maç vardı :D

ulasfb
14.Mart.2011, 12:02
CM 03-04 sanırım FB ile ilk sezonum kendi sahamda inanılmaz oynuyorum 16 maç üst üste gol yemedim kendi sahamda gelene gidene de 4-5 atıyor ama deplasmanda bu kadar başarılı değilim. Neyse ŞL yarı finali Chelsea ile eşleştim deplasman 4 attılar benim bütün ümitler bitmiş tabii, sonra bunlar Kadıköy'e geldiler ilk yarı 2-0 önde bitti. İkinci yarı 60. dakika 3 oldu 79 da 4 90+3 5 ve finale çıkmıştım öyle :icon_surprised:. Tabii evde ben tur attım koşuyorum zıplıyorum ev halkı nolduğunu şaşırmıştı muhteşem günlerdi. Hiçbir zaman o kadar başarılı olamadım başka bir oyunda.

RasAnt
14.Mart.2011, 16:44
Şimdi oynadım sıcak sıcak,ya okadar pozisyon en sonunda attı Niang,zaten bu turu ben geçmeseydim fm oyun falan yapmasın :D

http://www.yukleresim.com/images/19785184984261427835.png

Rick Nelson
21.Mayıs.2011, 22:11
FM 2010'du sanırım.Galatasaray'ım.UEFA'da gruplardan çıktım , karşımda Olympiakos var

.İlk yarıyı 3 gol atarak önde bitirdim.Rahat rahat maç seyrediyordum.

Ta ki son 30 dk'ya kadar.Gümbür gümbür Olympiakos ataklarıyla boğuşuyordum..3-1 oldu , 3-2 oldu ve ultra defans yapmıştım neredeyse.Bu taktik geri tepti ve 3-3 oldu.Ultra hücum yapmaya karar verdim.Kontrada taaak.4-3..O sinirle bilgisayara 2-3 yumruk atmışımdır :D

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mavi Ateş kariyerimde ( Karabükspor ) ligin ilk maçıydı.Rakip Bursaspor..

Maçı geride sürdürürüm.Maç berabere biter , en azından 1 puan kazanırız burdan düşüncesiyle maça başladım.Kaleme Robles'i almıştım.Maç Bursa'nın etkili ataklarıyla başladı.Robles'im kalede devleşmişti ama ;)

Dakika 37'de Fatih Ceylan öyle bir gol attı ki..Evde bağırdım ve büyük bir tepki almıştım aile halkından :D İlk yarı böyle bitti.Moral birden fırlamıştı.Ultra defansa çekildim.Dakika 60'da ise Emenike bir defansı çalımladı içeri girdi ve gol attı.2-0'dı.

Yenmeyi aklımın ucundan bile geçirmiyordum.Ama birden inanç geldi.Takım dayandı , dayandı ..

Aslına bakarsanız Volkan Şen'in sakatlanması da işime gelmişti. ( DK 45 )

Neyse dakika 89'da Turgay Bahadır geldi ve golünü attı.Uzatma 1-2 dk olur düşüncesindeydim.4 DK'ydı !

3 dakika doldu.4.dakikaya geldik.4 doldu 5-6 derken 7.dakikaya geldik.Her saniye kalemizde şut görüyorduk.Hakeme sövmüştüm bu dklarda :D

Neyse ki maç Karabükspor'un kesin zaferiyle sonuçlandı :D Galatasaray maçına da böyle çıktım.Harika başladık.Ama Emenike sakatlanınca İlhan Parlak ( 11.dk ) girdi.Boş kaleye kaçırdı..

BURSA - KARABÜKSPOR MAÇI SS'i.. :

http://img577.imageshack.us/img577/7757/bursaspor12karabuk.jpg

europeanconquer
13.Haziran.2011, 16:53
Az önce yaptım maçı :)
http://ressim.net/s/upload/d2e11045.png
3-0 geriye düşüp 4-3 kazanmak pek rastlanabilir bir şey değil.Ayrıca hakeminde 3 penaltı çalması çelişkili bir durum :p

Ben Fenerbahçeyim.
Fenerbahçe galatasaray aynı puanda beşiktaş 1 puan arkada son 2 maça giriyoruz.bizim trabzon ve manisa maçlarımız var galatasarayınsa kayseri trabzon beşiktaşın gaziantep sivas maçları var
trabzon la maçım 2-2 bitiyor 83dk. 2-0 yeniktim o maç bizi son maç için umutlandırıyordu
Gs ise kayseri'yi 5-2 yenerek avantajı almıştı
bjk bütün sezon yaptığı gibi 1-0 lık bir galibiyet almıştı
2 maçlarda ise
biz 3-0 gs 2-0 yenildik
bjk sa 1-0 lık galibiyetiyle şampiyon olmuştu
b usezondan sonra 3-4 ay fm oynamamıştım

nannar
13.Haziran.2011, 18:04
Benim unutulmaz maçım bu akşam :n: 50-60 milyon €'luk Catanzaro ile Şampiyonlar ligi finali oynayacagız.Ama bu sezon deplasmanda Porto'yu 8-1 yendiğim maç da unutulmazlar arasında

Lim10
10.Temmuz.2011, 14:18
Bu yılki Schalke kariyerimde son hafta gelen şampiyonluk.Sezonun büyük bölümünü lider götürüp, 26. haftadan sonra kaptırdığım liderliği son ve en önemli haftada geri almayı başarmıştım.Unutulmaz maçlarımın başında geliyor benim için.

http://img41.imageshack.us/img41/1834/schalkeampiyonlukgeldi.png

Fm 10 serisinde, Manu kariyerimden bir Arsenal maçı.Maç müthiş tempolu geçti.2 farklı geriye düştüm, yakaladım, geriye düştüm-10 kişi kaldım yakaladım, öne geçtim-yakalandım ama en sonunda maçı koparttım.Hayatımda oynadığım en heyecanlı ve unutulmaz maçlardan birisiydi.

http://img64.imageshack.us/img64/1946/unutulmazma.jpg

Fm 10 serisinden Lokomotiv kariyerimden bir ss.Yine rakibimizin hevesini kursağında bırakıyoruz...

http://img692.imageshack.us/img692/2826/ampiyonlukgeldisonunda.jpg

Yine Fm 10 serisinden bir başka unutamayacağım maç.UEFA Kupasında rakip benden kat be kat üstün kadro kalitesi olan Sevilla.İlk maçı Pizjuan'da 3-0 kaybetmişiz.Bir mucize oldu ve evimizde Sevilla'yı dize getirdik.Rakibimizin 9 kişi kalması da bize büyük avantaj sağlamıştı.İlk yarıda hiç gol olmaması, böyle bir rakip karşısında ve böyle bir maçta durumu daha unutulmaz kılıyor benim adıma.

http://img21.imageshack.us/img21/8810/sdgh.jpg

Ve son SS Fm 09 Hearts kariyerimden.Maçın 2. dakikasın geriye düşüp, 28. dakikada 10 kişi kalıp üstelik Celtic gibi bir rakibe karşı, 90+ ve uzatmaya giden maçın 2. uzatma devresinin son dakikasında gelen gollerle İskoçya Kupasını almıştım.

http://img21.imageshack.us/img21/7916/heartsceltickupafinali.jpg

Birde elimde ekran görüntüsü olmayan, Cm 3-4 serisinde yine Hearts kariyerimde, son hafta 2 puan önümde olan Rangers, ezeli rakibim Hibernian deplasmanında 88 ve 90. dakikada yediği gollerle maçı 2-1 kaybetmişti.Ben de maçımı kazanarak 1 puan farkla şampiyon olmuştum.Sanırım o maçı ömrümün sonuna dek unutamam.

nefes
13.Temmuz.2011, 05:38
benim 2 tane var herhalde unutamayacağım maç, birisi iyi manada, diğeri kötü manada. iyi olan fm 2010'da, ilk önce onu anlatayım..

yıllarca beşiktaşın başında olmuşum, gün gelmiş şampiyonlar ligi finaline çıkmışım. karşımda sporting lisbon var. oraya gelene dek manchesterlar'ı chealse'leri elediğim için kupayı cepte görüyorum. ama ne yazık ki kazın ayağı öyle olmuyor. önce 1-0 öne geçiyorum, ardından yediğim 2 golle 2-1 yenik duruma geliyorum. sonra beraberliği sağlasam bile 3. gole engel olamıyorum ve skor 3-2'ye geliyor. dakikalar 90+3'ü gösterirken ölüm döşeğinde bir insanın ölümü beklemesi gibi son düdüğü bekliyorum, derken almeida (vallahi şans, zaten yedekti de sonradan forveti 3'lemiştim) çıkıyor 90+4'e girdiğimiz anda beraberlik golünü ağlara bırakıyor. sonra rahatlıyorum tabii. uzatmaları yüzüm güleren izliyorum ve artık işin penaltılara gitmesine razıyım. ama o da ne? 120+4'te sahneye wagner love çıkmasın mı, maçı 4-3 alıp kupaya uzanıyorum :))

diğeriyse 2011'de trabzonun başındayken oluyor. aslında maç 3 dakika uzatma olan bir yerde 90+4'te yediğim golle 1-1 berabere bitiyor, pek efsane değil. ancak sonuçları çok efsane oldu. son maçta 90+3'te şampiyonluk kutlamaları yaparken yediğim gol ile 4.lüğe düştüm (yensem her türlü ben şampiyondum). ve o maçtan sonra 3 ay fm oynayamadım sanıyorum..

Trabzonspor
13.Temmuz.2011, 14:16
Trabzonspor'un başındaydım henüz oyunun ilk yılı takımda transfer yoktu.Uefa Avrupa ligi elemde CSKA ile eşleştim.Kendi sahamda 2-0 yenildim.2.maçı formallite görüyordum ama yinede tam kadro ordaydık.

Maça başladık ilk yarı glsüz bitmişti yanlış hatırlamıyorsam.2.yarı öyle bir top ynadık ki kimse inanamadı.Jaja 2 gol atmıştı ve maçı 3-0 kazanıp guruplara kalmıştık.

EndoplazmiK RetikuluM
25.Ağustos.2011, 04:42
http://www.yukleresim.com/di-834P.jpg

FM 2095 çıksın bu maçı unutmam.

iLLiDiaN
29.Ağustos.2011, 01:07
öncelikle kariyerime Gs de başladım ama sıkıldıktan sonra istifa filan etmiştim ama tekrar yuvaya döndüm ve başa geçişimden 1-2 sezon sonra ligte son hafta Bjk 1. sırada aramızda 2 puan var. (2 li averajda öndeyim) Bjk berabere kalırsa şampiyonum diyodum ve son hafta sivassporla 1-1 berabere kaldı Manisasporu kendi evimde 5-2 yendim ve şampiyon oldum..
ECC de gruplardan çıktım 2. maçım Man City le ve defansım da 2 oyuncu sakat ileridede sol açığım sakat. (Oyuncu sıkıntısı çekiyodum o sezon. Maçlara 3 yedekle çıkıyodum ) defansta 15-16 veya 17 yaşlarındaki çocukları oynatıyodum buna rağmen berabere kalıp ordan sıyrılmayı başardım :)

Ghazi
29.Ağustos.2011, 06:31
Aslında detayları unuttum ama zamanında youtube'a yüklemiştim. Benfica - Fenerbahçe'm maçı
http://www.youtube.com/watch?v=VLbLwAFDFDg ne maçtı ama ya