PDA

View Full Version : Taktiğin "current" olarak değişmesi sorunu

Sysmix
14.Şubat.2011, 01:59
Kendi yaptığımız taktik devamlı kullanımdan sonra adı "current" (türkçe meali: geçerli-şu anda kullanılan) olarak değişiyor. bunda herhangi bir sıkıntım yok. match preparation dan ilk seçeneğe current seçince taktiğimdeki en ufak değişiklik otomatikman o kısma yansıyor. bunda da bi sorun yok.

sorun; her ufak değişiklikten sonra oyun "current" adı altında devamlı kayıt yapıyor ve bu kayıtlarde nerede tutuluyor kafama taktığım konu bu.

örnek 1 şekil a;

http://i54.tinypic.com/2rfc61g.jpg

aynı durumda olanımız var mıdır?

ek: oyunda son patch yüklüdür. patch olmadan bunu yapıyor muydu hatırlamıyorum ama patchsiz oyanayan bir arkadaşımda bu durum mevcut değil. kendisi match preparation bölümünü kullanmıyor. hiç bir taktiğide yüklememiş.

muztava
14.Şubat.2011, 07:26
bende de aynı olay var.bildiğim kadarı ile mach preperation ve taktikte duran top kullanma kısmını editlediğimizde ortaya çıkıyor bu problem.basit bir hata ve umarım düzelir yeni yamada.

somerdem
14.Şubat.2011, 09:11
çok sinir bozucu bi durum. bende aynı dertle uğraşıyorum.:icon_evil:

bearyn
14.Şubat.2011, 09:44
Sırf bu hata düzelir diye bekliyorum yeni patchi, başlamıyorum yeni oyuna. İnanılmaz sinir bozucu.

ozziee
14.Şubat.2011, 13:43
taktics/tactic/manage tactics'ten silinebiliyor

Chivalry
14.Şubat.2011, 19:40
İlk patch de de mevcut bu problem

Sysmix
15.Şubat.2011, 10:34
taktics/tactic/manage tactics'ten silinebiliyor

valalh hiç farketmemişim sağolasın.

genelde böle ufak takıntılarım oluyor bu oyunla ilgili. en önemlisini sen çözdün hocam ;;)

hiç match preparation u kullanmayan arkadaşlarım varmış bu olay sayesinde öğrendik. anlatana kadar epey uğraştım çünkü.

ozziee
15.Şubat.2011, 20:08
valalh hiç farketmemişim sağolasın.

genelde böle ufak takıntılarım oluyor bu oyunla ilgili. en önemlisini sen çözdün hocam ;;)

hiç match preparation u kullanmayan arkadaşlarım varmış bu olay sayesinde öğrendik. anlatana kadar epey uğraştım çünkü.

rica ederim ne demek

heavy86
16.Şubat.2011, 23:25
Yamayı beklemeli..=)

yealkartal
24.Şubat.2011, 20:27
gerçekten sinir bi problem.eğer aklınızdan böyle bi sorun olduğu giderse takım çok önemli bi maçı yanlış taktikle çıkmaktan yada taktiğin tam oturmamasından kaybedebilir sürekli kontrol etmekten insan oyunun zevkini çıkaramıyor umarım düzeltirler..