PDA

View Full Version : En garip oyun hatası ! iddaa ediyorum ve ltfn yardım..

brknesta
20.Şubat.2011, 00:51
Arkadaşlar karıyerımdekı 5. seneme yaklastım ve Kobenhavn klubu ıle ılerlemekteyım. Aynı zamanda turk mıllı takımında goturuyorum. Fakat 10 gundur bı sıkıntım var.
Oyunda teknık hıcbır hata yok program hatasıda yok fakat kobenhavn ıle klup calıstırırken oyuna gıremıorm kadroyu kurup gırmeye calısınca cıkan hata aynen su:

Kaleci secmediniz :)
ve kaptan secmelısınız

gıbı bı hata verıyor. turkce yarısı oyunumun yama ıle aynen hata bu yazıyor. ne kadar kaptan secersem seceyım her kalecıyı secmeyı denesemde bu hatayı verıyor. bende tek cozum mac anında tatıle cıkıyorum hemen donuyorum :( maca cıkamıyorum.

FAKAT. mıllı takımda maclarında bu sorun yok.. dedıgım gıbı sadece klup maclarında. ve ne taktık yaparsam yapayım adsız yazıyor ve 4-4-2 oluyor :S gercekten cok enteresan. + sunuda belırteyım. ıstıfa edıp baska klube basvurdum kabul ettıler ve sahaya mac ıcın cıkabılıyorum bu sorun sadece su ankı klubumle alakalı.

yıllarımı fm ıle gecırdım bole bırseyle ılk defa karsılasıyorum? cozum onerısı olan varmı?

Not: oyunum orjınal steam ıle satın alıp oynamaktayım.

jesmatador
20.Şubat.2011, 01:57
Bilgisayarı tarat...
Yada yamada sorunun var,benim arkadaşdada kadroyu kuruyo başka bir yere gidiyo ama gidiş o gidiş yanıt vermiyo öbür takımlarda olmuyo ama...

brknesta
20.Şubat.2011, 02:20
Bilgisayarı tarat...
Yada yamada sorunun var,benim arkadaşdada kadroyu kuruyo başka bir yere gidiyo ama gidiş o gidiş yanıt vermiyo öbür takımlarda olmuyo ama...

bılgısayarı tarat derken? yamayı uzun zamandır oynamaktayım hadı yama yenı sorun yarattı desek tek carem oyunu tamamen sılıp tekrar yuklemekmı?

EndoplazmiK RetikuluM
20.Şubat.2011, 09:38
Başıma bir sefer gelmişti bende tatile aldım. Bir daha olmadı.

brknesta
20.Şubat.2011, 12:57
arkadaslar abartmıyorum 5 saat tema dil ne eklentı varsa degıstırdım ama ne fayda.. dıger pc me oyunu yukledım kopyaladım ondada aynı ve dıger pcm dekı 2 sezon oncekı oyunuma gırıyorm onda oyuna gectı. yanı bu save yapılmıs oyunumla alakalı tamamen. ltfn onerı cozumu olan varsa bıldırsın..

TR.CaPTaiN
20.Şubat.2011, 14:23
Acil yardım, lütfen yardım edin tarzı başlıklar yasaktır.