PDA

View Full Version : Maça göre taktik yapmak

richard castle
20.Şubat.2011, 15:15
' Takım oturmaz, sıkıntı çeker ' yazacağınızı okur gibiyim. Ancak tüm ciddi taktik yerleşimi ve kadroyu taktiğe göre hazırlama çalışmalarının sonucu 0+0 = Elde var 0. Bu yüzden rekabetçi anlayıştan sıyrılarak, maça göre taktik yapacağım, ne de olsa onca yoğun çalışma asla meyve vermiyor.

sentugo
20.Şubat.2011, 15:21
maça göre taktik bu sene işe yaramaz..

3 taktik yapıp onları maça göre ayarlaman lazım..

nannar
20.Şubat.2011, 15:28
aynı diziliş üzerinde 1 kontrol, 1 savunma 1 de atak taktik anlayışı yaparsan maça göre uygularsın ;)

rainmakerr
20.Şubat.2011, 15:55
maça göre taktik olur hiç de zor olmaz. 3 tane en çok kullanılan dizilişi takıma çalıştırırsınız sonra takımı analiz eder 1 dizilişi rakibe göre değiştirirsiniz. kullanıyorum hiç bir zararnı görmedim.

capkin84
21.Şubat.2011, 12:31
Maça göre değilde oyuncuların maxsimum performans göstereceği oynadığın lge uygun bir taktik yapman gerekir.. Ve galiba bu seride oyuncu yapınsından daha önemli oynadığın ligin bu taktiğe uygun olması..Çünkü taktik tutturman çok zor ve çok çabuk taktiğini çözüyorlar..

enesx86
21.Şubat.2011, 14:24
formu en yüksek oyuncuları ilk 11 e koyarsan maçları kazanma olasılığın daha yüksek olur

mehmetd
24.Şubat.2011, 20:56
formu en yüksek oyuncuları ilk 11 e koyarsan maçları kazanma olasılığın daha yüksek olur

asistana sorarım ben,200 ca pa bi işe yarasın artık:D
ama normalde de asistana sorarım.

maça göre taktik bu sene işe yaramaz..

3 taktik yapıp onları maça göre ayarlaman lazım..
katılıyorum.
benim;
4-4-2 atttack
4-4-2 counter
ve maça göre 3.bir taktik belirlerim ama en çok üstteki 2si.

maç başı attack
sonra gol atınca counter ile farkı arttırıyorum zira rakip üzerime gelip arkayı açıyor bizde counter ile bol gol atıyoruz fakat attack ile genelde rakip atıyor ilginç olarak ;)