PDA

View Full Version : Menejerlik teklifi

brknesta
21.Şubat.2011, 00:59
Valla gecen senekı fm yı arıyor oldum resmen. ne kadar basarı alırsam alayım ne avrupadan teklıf geldı ne adım gecıyor. almadıgım kupa kalmadı uefa sampıyonlar lıgı dahıl. kobenhavn ıle gıtmekteyım. galatasaraya bıle adı duyulmamıs adamı alıyorlar ben gorev ıcın basvursam dahı olmuyor.. sastım kaldım :S resmen oyuna basladıgın takımla oyun devam edıyor baska bısı yok..

atakan43
21.Şubat.2011, 01:03
Valla gecen senekı fm yı arıyor oldum resmen. ne kadar basarı alırsam alayım ne avrupadan teklıf geldı ne adım gecıyor. almadıgım kupa kalmadı uefa sampıyonlar lıgı dahıl. kobenhavn ıle gıtmekteyım. galatasaraya bıle adı duyulmamıs adamı alıyorlar ben gorev ıcın basvursam dahı olmuyor.. sastım kaldım :S resmen oyuna basladıgın takımla oyun devam edıyor baska bısı yok..

hepimz öyle. başta menager lik eklerken statünü ulaslar arası oyuncu yapmassn teklf malesf alamıosn. alsanda birazilya liglerndn felan. yada milli takımlardn

nannar
21.Şubat.2011, 01:23
ben catanzaro ile başladım serie C'den :) Kadroya göre baya da başarılı bir kariyer geçiriyorum ve şu anda Serie B'deyim. Devre arasında Bologna'dan teklif aldım ama gitmedim. Yani önemli olan büyük takımla yada iyi kadro ile başarı yakalamaktan ziyade elinizdeki takımı yapabileceğinden daha yukarıya taşımak.... Geçen sezon "overachievers" yani beklentilerin üzerinde başarılı olan takım olarak bizim takım seçildi. sanırım bu yüzden dikkatler bir anda bize döndü. Sezon sonunda sanırım yine teklifler gelir...

capkin84
21.Şubat.2011, 12:27
o takımla teklif alman imkansız..Ne başarı sağlasan sağla..hatta itibarını world class yapsan bile.. Tabi oyuna başlarken geçmişin otamatik yaptıysan bu dediğim geçerli.. Eğer uluslar arası futbolcu seçtiysen teklif alırsın problem yok.. kopenhaglad alırsın ,çok büyük başarılar sağlamadanda alırsın.. Bu teklif olayı oynadığın ligin kalitesine bağlanmış..Ben sıfırdan başladım welling unitedle ingiltere amatör liginden..Geçmişimde otomatik olarak ayarlıydı.. 6 senede aralıksız hersene şampiyon olarak çıktım permier ligine.. 7 sene adım dahi geçmedi hiçbir takımla..Taki perimer ligde 10.haftaya gelene kadar.. toetnam, liverpool ile adım geçti.. Teklif evertondan geldi ve şuan evertondayım.. Dediğim gibi oyuna sıfırdan başlayan biri için oynadığın ligin kalitesi çok öe-nemli kairyer için...

brknesta
21.Şubat.2011, 18:39
retıret yaptım uzulerek :( yenı menejer ekle olarak aynı takımıma gectım artık uluslar arası mıllı futbolcu gosterıor teklıf gelırmı dersınız?

fotosuki
22.Şubat.2011, 02:56
retıret yaptım uzulerek :( yenı menejer ekle olarak aynı takımıma gectım artık uluslar arası mıllı futbolcu gosterıor teklıf gelırmı dersınız?

Sıfırdan başlamış oldun yani.Bir iki sene başarılı olursan gelir diye düşünüyorum.Gelmezse bile adın başka kulüplerle kesin olarak anılır bence.

rammstein7
22.Şubat.2011, 03:37
ben galatasarayın basımdayım yil 2017 bana bugune kadar baska takımlardan teklıf gelmedı ama mıllı takımıda yönetıyorum ilk basladıgım zaman yarı profesyonel yapmıstım bunla bir ilgisi var mi şuan işe world classım

capkin84
22.Şubat.2011, 17:49
ben galatasarayın basımdayım yil 2017 bana bugune kadar baska takımlardan teklıf gelmedı ama mıllı takımıda yönetıyorum ilk basladıgım zaman yarı profesyonel yapmıstım bunla bir ilgisi var mi şuan işe world classım

Türkiye liginin ratingi düşük.. Başka bir ligde olsan çoktan kapılışıyodun o itibarla.. Teklif alman zor gözüküyor..

capkin84
22.Şubat.2011, 17:50

Büyük bir ligden başlaman daha iyi olurmuş.. Zira kopenhagla teklif alman için bayağı bir ilerlemen gerekecek..

rainmakerr
22.Şubat.2011, 18:11
o takımla teklif alman imkansız..Ne başarı sağlasan sağla..hatta itibarını world class yapsan bile.. Tabi oyuna başlarken geçmişin otamatik yaptıysan bu dediğim geçerli.. Eğer uluslar arası futbolcu seçtiysen teklif alırsın problem yok.. kopenhaglad alırsın ,çok büyük başarılar sağlamadanda alırsın.. Bu teklif olayı oynadığın ligin kalitesine bağlanmış..Ben sıfırdan başladım welling unitedle ingiltere amatör liginden..Geçmişimde otomatik olarak ayarlıydı.. 6 senede aralıksız hersene şampiyon olarak çıktım permier ligine.. 7 sene adım dahi geçmedi hiçbir takımla..Taki perimer ligde 10.haftaya gelene kadar.. toetnam, liverpool ile adım geçti.. Teklif evertondan geldi ve şuan evertondayım.. Dediğim gibi oyuna sıfırdan başlayan biri için oynadığın ligin kalitesi çok öe-nemli kairyer için...

dostum kariyer bölümüne hiç uğramıyorsun galiba. nannar'ın kariyerini okursan neler yaptığından teklif geldiğini görürsün.

Chinatown
22.Şubat.2011, 18:43
bu seride klüp takımlarında gerçekten çok zor teklif geliyor, ama milli takımlarda aynı şeyi söylemek zor, ciddi teklifler alıyorsunuz

LifeYourself
22.Şubat.2011, 20:45
ben teklifi almadım ama daha ilk sezondan 2 takımla adım geçti ilgilenmiyorum dedim.Pro futbolcu yaptım milli takımda oynamamış ama

capkin84
23.Şubat.2011, 12:06
[quote=rainmakerr;1932145]dostum kariyer bölümüne hiç uğramıyorsun galiba. nannar'ın kariyerini okursan neler yaptığından teklif geldiğini görürsün.[/qu

Kariyer bölümüne tabi ki uğruyorum.. Nannar italya liginde..Danimarka liginde bir kariyer açtıysa bilemiyorum.. Yazdıklarımı iyi oku öyle yorum yap..Ayrıca nannarın geçmişini ne olarak ayarladığınnıda bilmiyorum.

Özetlemek gerekiyorsa ben diyorum ki ve bu bir çok kişinin sorunu..Türkiye, danimarka gibi ratingi düşük liglerde şampiyonlar ligi dahi kaldırsan eğer oyuna başlarken geçmişini uluslar arsı futbolcu ve benzeri şeklide ayarlamadıysan otomatik olarak seçtiysen teklif gelmiyor..