PDA

View Full Version : İtalya Ligo Logo [ÇÖZÜLDÜ]

resdiyer
22.Şubat.2011, 00:44
İyi günler arkadaşlar bir kaç logo pack indirdim.İlk logo pack'i ve forma kitini kurdum ancak logolar İtalya Liginde gözükmüyordu.2.Logo yu kurdum gene italya liginde gözükmüyor ne iş anlamadım :)

Bi bileniniz varsa, yardım ederse çok memnun olurum :)

DisCo
22.Şubat.2011, 01:00
Logoları doğru yere bıraktın mı?

Documents/Sports Interactive/Football Manager 2011/graphics/logos

Cache dosyasını sildin mi?

Yamanın çalışması için gerekli olan config dosyasında bir hata olabilir. Onada bakmak lazım.

resdiyer
22.Şubat.2011, 01:12
Logoları doğru yere bıraktın mı?

Cache dosyasını sildin mi?

Yamanın çalışması için gerekli olan config dosyasında bir hata olabilir. Onada bakmak lazım.

Saolun admin bey logoyu doğru yere bıraktım cache dosyasını sildim

Ayrıca bir şey daha keşfettim sadece italya ligi takımalrı logosu değil israil ligi takımları logosuda çalışmıyor I ları i yaptım ama yine de fayda vermedi.

DisCo
22.Şubat.2011, 01:17
Hangi logo dosyalarını indirdiniz. Config dosyasını buradan paylaşabilirmisin. Şayet bizim forumdan indirdiysen linkte verebilirsin.

Tabi İtalya ve İsrail dışında indirdiğiniz logo yamalarını çalıştırabiliyormusunuz.

resdiyer
22.Şubat.2011, 18:06
Hangi logo dosyalarını indirdiniz. Config dosyasını buradan paylaşabilirmisin. Şayet bizim forumdan indirdiysen linkte verebilirsin.

Tabi İtalya ve İsrail dışında indirdiğiniz logo yamalarını çalıştırabiliyormusunuz.

tekrar teşekkürler ilginiz için eve geldiğim anda tüm logo dosyalarını silip,değiştirdim sonra cache dosyasını sildim çalıştı , yeniden yüklediğimde israil takımlarının logosunun orjinal olduğunu farkettim sanırsam 2tane logo dosyası atmışım sorunda burdan kaynaklanıyormuş...,

Teşekkürler:yildiz:

edit : Bu seferde ingiltere ligi çalışmıyor :D
edit2 : İ'yi i yaparak hallettim sanırsam...