PDA

View Full Version : 11.2.1f164501 sorununa çözüm var mı ?

burro63
25.Şubat.2011, 23:21
Oyunu laptop a kurdum laptopun işletim sistemi win 7 64 bit 11.2.1 güncellemesinide yaptım oyuna çift tıklıyorum reklamları geçiyor ama ana menüye gelmeden bu sorun ekrana geliyor ve oyun kapanıyor.

*Ayrıca foruma çok baktım hiçbir çözüm bulamadığım için bu konuyu bir daha açmak istedim şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim.

Chinatown
26.Şubat.2011, 14:52
güncelleme sorunu, data ile alakalı. 11.2.1 güncellemesini bir daha yapsan iyi olur, ya da son zamanlarda pek takip etmedim ama bunun üzerinde bir sürüm varsa onu yüklersen geçer, eğer böyle bir sürüm yoksa da yakında çıkar zaten.

futbolog37
26.Şubat.2011, 19:19
Sabahtan senin bu mesajını okuduktan sonra oyuna girdim ve bir süre sonra aynı hatayı aldım.birkaç kere açıp kapadım oyunu.Amaşunu farkettim bu sırada.oyunumu açtıktan sonra gelen mesajlarda futbolcuları incelerken alıyorum bu hatayı.oyunu bi daha açtıktan sonra mesajları okumadan geçtim o bölümü.şu ana kadarda tekrar etmedi aynı hata.belki bu şekilde yardımcı olabilirim sana ama Türkçe yama ile de ilgili olabilir bu durum.sabahtan onu yüklemeye çalışmıştım çünkü.

burro63
26.Şubat.2011, 20:00
Arkadaşlar vallahi yaklaşık 1 haftadır çözüm aradım bulamayınca gittim yenisini aldım sorun çözüldü.