PDA

View Full Version : Fanatik Gazetesi'nde FM Oyuncuları Araştırması

tombul taho
26.Şubat.2011, 14:38
Bugun fanatik gazetesinde football manager oyunuyla ilgili bir haber gordum ve medyaninda bu konunun icinde olmasina sevindim acikcasi. haber beni cok fazla tatmin etmese de en azindan arastirma yapmalari oyun hakkinda bilgi sahibi olmalari ve insanlara bilgi vermeleri oyunun turkce cikmasi icin de yarar saglayacagi gorusundeyim. ancak bunu sadece oyuncu incelemeleri olarak degil de oyunu komple incelemeleri gerektigini de dusunuyorum.

lafi fazla uzatmadan fanatik'in bugunku haberinin linkini vereyim:
http://fanatik.ekolay.net/Default.aspx?atype=GaleriDetay&ArticleID=214267&KategoriID=27

KaRaBükLü KraL
26.Şubat.2011, 14:47
Fanatik Fm konusuyla özellikle son zamanlarda çok ilgileniyo.2-3 farklı konu başlığı altında aynen böyle galeri tarzı haberleri oldu.Bu da güzel bişey tabi Türkçe oyun için

Skyr3x
26.Şubat.2011, 16:43
Cem Sultan 10 da iyiydi fakat 11 de o kadar iyi değil :) Habere koymuşlar :)

tombul taho
26.Şubat.2011, 16:50
yayinlanan oyuncularin bir kismi aslinda (bana gore) fm2010'daki genc yetenekler zaten. cunku bu incelemede verilen genc yeteneklerin cogu artik genc yetenek olmaktan ciktilar ve bir ust kademeye yukseldiler parlayamadan.

gerci benim icin "Jem Karacan" hala gelecek vaadeden bir yildizdir. :)

Universal
26.Şubat.2011, 18:38
Burada ki eski fmciler bilir, zamanında Rooney, Messi filan hep biz keşfettik. :)

Redrum
28.Şubat.2011, 01:17
Burada ki eski fmciler bilir, zamanında Rooney, Messi filan hep biz keşfettik. :)

Messi mi? Messi'nin ben iyi PA aldığını, o şampiyonlar ligi maçı olduğu zaman (barça-chelsea) sonraki serideki oyunda görmüştüm, o serideki oyunda berbattı diye hatırlıyorum.

Her şeyi geçtim de, farklı bir konuya değineceğim, yahu bir seride Podolski'nin profili cafercan'dan bile kötüyken, bir sonraki sene nasıl dünyanın en iyi genç forveti yapmışlar, benim aklım almamıştı..

CeNTeR_TR
28.Şubat.2011, 01:27
Haberi yapanı okuyunca Batuhan Önder diye okudum zaten haberi bizim Batu yapmış dedim sonra gördüm gerçeği :D

Yapımcıya bu link mail olarak atılsada Türkiyedeki Fm değeri anlatılsa Türkçe için :0:

Universal
28.Şubat.2011, 22:19
Haberi yapanı okuyunca Batuhan Önder diye okudum zaten haberi bizim Batu yapmış dedim sonra gördüm gerçeği :D

Yapımcıya bu link mail olarak atılsada Türkiyedeki Fm değeri anlatılsa Türkçe için :0:

Ahahah bir iki harf hatası soyad yanlış yazılmış. :))

Yok yok atmamak lazım, çok az mesaj atılmış. Zaten yapan mutlaka bu siteyi biliyordur.