PDA

View Full Version : Luton'a bir el atın!

zargı
26.Şubat.2011, 21:34
Arkadaslar ben blue squer liginden lutonla kariyer yapıyorum ilk 2 senede üst üste 2 sampiyonluk alarak ingiltere 1 e yukseldim ama buradaki takımlara gore kadrom zayıf ve kimsede gelmiyo pek maddi durumumda yok acıkcası 280 bin dolarlık bir butcem var 2 senedir maksimum 320 bin dolar oldu zaten yonetim cimri degil ama ellerinden bu kadarı geliyo ne istersem yapmaya calsıyolar bana transfer konusunda yardımcı olursanız memnun olurum simdiden tesekkurler.

MoNToLiVo_
26.Şubat.2011, 23:35
Transfer bütceni maasa ayır. :) free oyuncularla anlasmaya calıs fakat istediklerinin yarısında inat et :) cünkü ben ingiltere alt liginde hep öyle yapıyorum. ve kendine bir adet parent klüp bul büyüklerden kiralama yoluna git :) en basit örnegi bu oLur heralde..

zargı
27.Şubat.2011, 00:03
bu dediklerini yaptım zaten ama kimse gelmiyo gelende cok yüksek maas istiyo artık kalas futbolcularla ilerlicez. onericeniz oynar o takımda diceginiz ugun isimler varsa sevinirim.

MoNToLiVo_
27.Şubat.2011, 00:07
Parent klüp ara o halde fakat illaki gelen oyuncular vardır.. asistan raporunda eksik yerlere illaki oyuncu önerileri vardır birde oradan göz at.

Börk
27.Şubat.2011, 00:21
Sanırım oyuncu önerisi istiyorsun.Jeremy Helan,Oumar Tchomogo,Victor Palsson (Kiralık),McGinty,Kamissakko bunlar aklıma gelenler.

EndoplazmiK RetikuluM
27.Şubat.2011, 00:22
Filtreden İngiliz olmayan serbest futbolcuları ayarlayıp asistanın gerçekçi olmayan hedefleri ayıklamasını seçersen istediğin tipte oyuncuları bulabilirsin.

MoNToLiVo_
27.Şubat.2011, 00:24
Börk kardeşim. 3.sezon oldugu icin tavsiyede yardımcı olamadım :) o zaman söyle yapalım nadir ciftci yede göz at derim :)

Börk
27.Şubat.2011, 00:28
Ben sana hitaben söylemedim onu :) Bu arada arkadaş 2 lig atlamış.Hala Conferance'de sandım ben.O yüzden o oyuncuları unut :)

zargı
27.Şubat.2011, 01:54
sagolun arkadaslar yardımlarıız icin cok tesekkürler dediklerinizle baya bi eksiklerimi tamamladım tek eksik forvet kaldı.

cenk1905
03.Mart.2011, 03:15
arquin diye fransız bı forvet war kesınlıkle almalısın bende cambrıgle ılk sezon 30 bı ust lıgde devre arası 19 golu war

zargı
03.Mart.2011, 13:50
sagol kardes bakıcam dedigin adama