PDA

View Full Version : Oyuncuların PA ve CA Öğrenme

sakuragi
05.Mart.2011, 02:37
arkadaşlar bir puanlama sistemi var ya oyuncunun iyi olup olmadığını anlıyoruz onun adı neydi ve nasıl öğrenebilirim?

Raheem Lawal.
05.Mart.2011, 02:41
Avera Rating Yazan yere Gir Orada Gösterir hocam

sakuragi
05.Mart.2011, 02:45
yok yok o değil.hani mesela ilerde çıkan gerçek olmayan oyuncuların iyi olup olmadığını anlayabildiğimiz bir puanlama var.mesela yeni çıkan gerçek olmayan bir oyuncunun puanı "180 ise çok iyi bir oyuncu olacaktır" gibi şeyler söyleniyordu forumda ama bir daha bulamadım

DaveJones
05.Mart.2011, 02:53
Potential Ability o dediğiniz. 200 son sınırdır. ne kadar yüksek olursa oyuncu o kadar çok gelişir, dolayısıyla o kadar iyi olur.

sakuragi
05.Mart.2011, 03:01
peki bir oyuncunun potential ability puanını nasıl görebilirim bunu da söleyebilirseniz çok güzel olacak:)

DaveJones
05.Mart.2011, 03:08
Oyun sırasında Genie Scout, Fmrte gibi programlarla potansiyelini görebilirsiniz.

sakuragi
05.Mart.2011, 03:14
çok teşekkür ederim gerçekten.

Universal
05.Mart.2011, 10:52
Arkadaşın dediği gibi scout programlarını kullanarak öğrenebilirsiniz, başlığı daha uygun bir dil ile değiştirdim.

sakuragi
05.Mart.2011, 17:36
Arkadaşın dediği gibi scout programlarını kullanarak öğrenebilirsiniz, başlığı daha uygun bir dil ile değiştirdim.

anladım teşekkürler.valla bilmediğim için başlığı değiştirmeniz iyi olmuş teşekkürler :)

mehmetd
05.Mart.2011, 19:31

evet birde pa ca sını/ sini gibi olsa yada pa ca DEĞERLERİNİ öğrenme olsaydı daha uygun olurdu gibime geliyor.

öbür yanıt verilmiş zaten :genie scout ve fmrte.1. si bu değerlere bakmak için,2si ise değiştirmek içindir.

hadi iyi oyunlar...