PDA

View Full Version : Normal Bir İnsan

Börk
06.Mart.2011, 22:44
Türkiye - Ev
14.52

Yine o sabahlardan.Bir bilgisayar bir televizyon arası seyahat yaptığım gecelerden biriydi.Monoton bir hayatım vardı.İçine kapanık,asosyal,futboldan başka bir eğlencesi olmayan biri."Hiç bir şey yapmadan gidecek" cümlesinin bire bir örneğiydim.Yatağı geri yatacağım diye hiç toplayan,elinde olsa bulaşıkları bile yıkamayıp atacak biri.Herkesin olurdu favorileri,kendine örnek aldığı kişiler.Nedense benim yoktu.Her gece kafamı kurcalayan bir şeyler vardı.

Ben ne yapacağım ?..

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92163

TR.CaPTaiN
06.Mart.2011, 23:32
Kariyeriniz onaylanmıştır. Başarılar dilerim.

EndoplazmiK RetikuluM
06.Mart.2011, 23:33
Başarılar Berk. Yine yazıya dayalı bir kariyer olacak sanırım. :)

BaGa TaRKaN
06.Mart.2011, 23:35
Normal ? ? ?

Bilemiyorum Berk 2 Kere Düşünmem Gerek Hakkında:zuhaha

Başarılar:)

europeanconquer
06.Mart.2011, 23:35
Başarılar :)

kalemci
06.Mart.2011, 23:49
başarılar bari uzun tut da yazıları oyuna yama gelince başlarsın :)

nannar
06.Mart.2011, 23:51
başarılar dilerim.

leventb12
07.Mart.2011, 00:03
Bence de Yazıları Uzun Tutmalısın 2 Gün Sabredelim Sonra Başlarız.

Börk
07.Mart.2011, 00:09
Yorumlarınız için teşekkürler :)

Bu arada yazıya dayalı bir kariyer olacak :)

Annem babam ben küçükken ayrılmışlar.1-2 sene evvel ayrı bir eve çıkma kararı aldım.

Saat 7 civarlarıydı.İşlek cadde üzerinde servis bekliyordum.Son derece hızlı yağan bir kar,buzlanmış yollar.100 metre ileriden birini görüyorum.Ayırt edemedim pek kar çok fazlaydı.Beyaz şapkalı,metrelerce öteden parlayan gözleri.Baktığımın anlaşılmasını istemiyordum.Servisin gelmesini beklermiş gibi sıkıntılı tavırlar,bir yandan servisin hiç gelmesini istemeyişim.Servisi geldi yavaş adımlarla arabaya adımını attı.Ardından benim servisim geldi.Hafif uykulu muhabbet haliyle okula vardık...

Börk
07.Mart.2011, 00:47
Okulu pek önemsemiyordum.Sıra kafamı koydum her zamanki gibi.Kafamda,beyaz şapkalı,mavi gözlü kızın yüz modelini çiziyorum.Yine düşünecek bir şey olmamasından diye geçiştirdim.

Para ihtiyacımı annem sağlıyordu.Aslında yapılacak her türlü hatayı yapmıştım.Annemi bir başına bırakıp ayrı eve çıkmak.Ayrı bir eve çıkmanın tanımı artık ihtiyaçlarını kendin karşılayabilmek,bir bakımdan ayaklarının üstünde az da olsa durabilmek diye tanımlardım.Aslında öyle değilmiş,en azından benim için.Hala annemden geçiniyordum..

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 00:49
Eşşek Kadar Oldun Hala Baba Parası Yiyon:D Bir An Önce Takım Bulda Ekmek Parasını Sen Kazan:n:

b7baris
07.Mart.2011, 01:31
Hangi takımın başına geçeceğini 5 gün sonra öğreneceğiz bu gidişle :) Şimdiden başarılar Berk.

capkin84
08.Mart.2011, 18:14
Valla helal olsun ben hikayeye inanadım.. Gerçek gibi.. Yada gerçek:)))

sakary Ali
08.Mart.2011, 22:00
FM kariyerinden çok televizyon dizisine benziyor :D

İnşallah bu sefer daha da güzel bir kariyerolur.

LifeYourself
08.Mart.2011, 22:03
başarılar hocam her zamanki gibi güzel tarife:)

Börk
10.Mart.2011, 01:31
Teşekkür Ederim.

3 AY SONRA ---

Her gün aynı şeyler,her okula gitmek için evden çıktığım da onu görüyordum.Artık yüzü,şekli belliydi.Aylardan şubattı Ankara'nın ayazı iliklerime kadar işlerken,kapının önündeki merdivenlere bakmadan indim.Aslında inemedim :) . Yere düştüğümü gören kız koşarak yanıma geldi.O kadar telaşlıydı ki ne yapacağını bilemedi.Evimi sordu bende gösterdim.Annemi çağırdı,o okuluna ben hastaneye gittim.Kolum alçıya alındı.3 haftalık bir rapor yazıldı.Geçmek bilmeyen bir üç hafta...

Sheriff
10.Mart.2011, 04:47
Ağa nerelerdensin özletmiştin kendini.
Mükemmel gidiyorsun devamını bekliyoruz..

DenizlispoR
10.Mart.2011, 16:54
Nornal derken :n:.

EndoplazmiK RetikuluM
10.Mart.2011, 16:59
Yazı güzel gidiyor Berk. Takımı 1-2 aya açıklarsın dimi ? :n:

aliCHaN_FM
10.Mart.2011, 17:46
Bu dizi nereye varcak çok merak ediyorum. Bu arada başarılar berk

smithykingdom-selçuk
10.Mart.2011, 18:17
bende bu hikaye hangi takıma bağlanıcak onu merak ediorum :D
başarılar. beklemedeyiz...

leventb12
10.Mart.2011, 18:21
Berk Kariyeri Unuttu'n Galiba :zuhaha

Börk
10.Mart.2011, 18:28
Ağa nerelerdensin özletmiştin kendini.
Mükemmel gidiyorsun devamını bekliyoruz..

Çok sağ olasın agam.Arıyorum arıyorum yoksun :)

Nornal derken :n:.

Gayet normal.Hanginiz böyle değilsiniz :)

Yazı güzel gidiyor Berk. Takımı 1-2 aya açıklarsın dimi ? :n:

Teşekkürler :)

Bu dizi nereye varcak çok merak ediyorum. Bu arada başarılar berk

Teşekkürler :)

---

O bana koşusunu gördükten sonra duygularım iyice kabarmış,hafiften platoniğe bağlamıştım.Sürekli aklıma düştüğüm de rezil oluşum geliyordu.Az kalsın ağlayacaktım kızın yanında." Dur kaldırma,kolum ağrıyor,annemi ara".Bu nasıl bir rezilliktir.

2 gün sonra annem bir kızdan telefon geldiğini söyledi.O gün telefonla annemi aradıktan sonra aranan numaralardan merak etmiş aramış beni.Telefonu annemden aldım.O olduğunu gizlemek istedi ama o olduğunu hemen anladım."Nasıl oldun " dedi.Bende " Çok iyisin,daha iyiyim" demekle yetindim."2 Gündür seni göremiyorum ne oldu" dedi."Dinleniyordum,yarın gelirim dedim"."Geçmiş olsun" diyerek kapattı telefonu..

aliCHaN_FM
11.Mart.2011, 17:42
çok iyi yapmış

Revolution
11.Mart.2011, 18:22
Aşk Tesadüfleri Sever'e dönmüş kariyer :D

leventb12
11.Mart.2011, 23:08
Berk Romanmı Yazacan :D Hızlı Hızlı İlerlesene Be Aşık :zuhaha

BaFraLı
11.Mart.2011, 23:14
Başarılar Berk. Takımı bekliyoruz yavaş yavaş :D

Revolution
12.Mart.2011, 02:26
Kız hangi takımlıysa Berk onun başına geçecek herhalde ya da kız bir yere taşınır Berk ona yakınlaşmak için o kulübü çalıştırır :D

kalemci
12.Mart.2011, 03:56
daha takım seçmemen iyi olmuş :)

Börk
13.Mart.2011, 01:56
Herkese çok teşekkürler arkadaşlar :)

---

Daha 1 hafta bile olmamıştı.Okula gitmek istiyordum.Annem bu duruma fazlasıyla şaşırmış vaziyette " İyi misin sen ? " diyebildi sadece.Evden çıktım,o kadar telaşlıyım ki uzağa doğru baktığım da onu görüyorum.İlk adımı o atıyor,el uzatıyor bana halimi hatırımı soruyor.Nerdeyse her dediğini onaylıyorum,o kadar eğleniyorum ki konuşurken o anda yine o lanet servisi geliyor.Benim gitmek gerek diyerek oradan ayrıldı.Peşinden koştum," Alçıma imza atar mısın " dedim.Servis onu beklerken çıkardı kalemini imzayı attı.Bu imzayla da adını öğrenmiş oldum.Adı Gizem'di.

Homer J.S
13.Mart.2011, 10:32
Ov çok heyecanlı, bekliyoruz Berk.

smithykingdom-selçuk
13.Mart.2011, 12:10
halen takım açıklanmadımı yav. bende girdim bu sabah dedim belki açıklanmıştır :)
takipteyiz hocam. başarılar...

Sirius Black
13.Mart.2011, 18:14
Berk, roman yazıyor. :)

Güzel ve değişik gidiyor Börk. İyi olacak gibi kariyer. :)

Börk
13.Mart.2011, 21:32
Sağ olun beyler hepinize teşekkürler :)

Ertesi gün telefonuma bir mesaj geldi. " Müsaitsen bugün bir şeyler yapalım mı ? " gönderene bakıyorum beni arayan o numara.Gizem'in numarası.Nasıl bir duygudur o ? .1 saat sonra servis beklediğimiz yerde buluştuk.Nereye gitmek istediğini sordum o da fazla uzak bir yer olmasın dinlenmen gerek diye cevapladı.Estergon kalesine gidelim dedim oradan Ankara'yı seyretmek çok keyifli.Atladık otobüse kalenin yakınlarında bi durakta indik.Birbirimizi tanıdık Ankara'yı izlerken.O ara annesi aradı ve baya bir kızdı herhalde.Sonra Gizem " Gitmem gerek " dedi.Bende biraz daha durmasını istedim.Bir Cafe'ye oturduk olanları sordum.Onun da kaderi ya annesiyle babası ayrılmış.Hafta içleri babasında,hafta sonları annesi yanında kalıyor.Gözleri doldu,bende fazla üstelemedim.Ben bunu annesiyle buluşacağı yere kadar eşlik ettim.Yanağımdan öptü ve ayrıldık..Ne o gitmek istiyordu ne de ben.O an Gizem'in de bana karşı boş olmadığını hissettim.

last breath
14.Mart.2011, 00:49
Bunun bir kariyere dönüşeceğinden şüpheliyim :D

Fearless Coward
14.Mart.2011, 00:55
Bunun kariyer hikayelerde ne işi var? sohbette aşk hikayemi anlatıyorum diye başlık açsan daha iyi olurdu :D takım alma olayına nasıl geleceksin bu durumdan çok merak ediyorum.Kesin gizemin babası menajer falandır :D

ultrafanatik
14.Mart.2011, 15:22
Aşk, ihtiras, nefret vs vs futbol bunun neresinde :) Bende merak ettim futbola nereden karışacak menajerliğe nereden giriş yapacak. Herhalde menajerlik kursu almadan bir takımın başına geçemez. Anlaşılan o ki daha çok bekleyeceğiz. Hadi hayırlısı bakalım :)

Sirius Black
14.Mart.2011, 17:29
Ne olursa olsun süper sarıyor.

Yürü Berk, romancı Berk. :D

Homer J.S
14.Mart.2011, 22:30
Sakın hikayeyi bırakayım deme, değişiklik oluyor ben şahsen eğleniyorum okurken. Geniş bir hayal gücün var, haydi bakalım bekliyoruz devamını.

leventb12
14.Mart.2011, 22:53
Bunun kariyer hikayelerde ne işi var? sohbette aşk hikayemi anlatıyorum diye başlık açsan daha iyi olurdu :D .Kesin gizemin babası menajer falandır :D

Bu İkisine Yarıldım Abi yaw :D

europeanconquer
14.Mart.2011, 23:12
Bunun kariyer hikayelerde ne işi var? sohbette aşk hikayemi anlatıyorum diye başlık açsan daha iyi olurdu :D takım alma olayına nasıl geleceksin bu durumdan çok merak ediyorum.Kesin gizemin babası menajer falandır :D
bence gizemin annesi menajer :D

bu anlatım çok güzel gidiyorda şu kariyer işine yavaştan giremye başlasak :D

Börk
15.Mart.2011, 00:40
Aşk, ihtiras, nefret vs vs futbol bunun neresinde :) Bende merak ettim futbola nereden karışacak menajerliğe nereden giriş yapacak. Herhalde menajerlik kursu almadan bir takımın başına geçemez. Anlaşılan o ki daha çok bekleyeceğiz. Hadi hayırlısı bakalım :)

Bundan sonra biraz daha fazla yazıp en kısa sürede kariyere geçeceğim :)

Ne olursa olsun süper sarıyor.

Yürü Berk, romancı Berk. :D

Sağ olasın Atıl :)

Sakın hikayeyi bırakayım deme, değişiklik oluyor ben şahsen eğleniyorum okurken. Geniş bir hayal gücün var, haydi bakalım bekliyoruz devamını.

Teşekkürler Çağdaş :)

bence gizemin annesi menajer :D

bu anlatım çok güzel gidiyorda şu kariyer işine yavaştan giremye başlasak :D

Yavaştan yavaştan geliyoruz :)

Diğer yorumlara da teşekkür ederim.Fazla çoklu alıntı yapılmıyor :)

-------

İkimiz de sene sonunda ÖSS'ye hazırlanıyorduk.O bir yerlere girmek istiyor,benim içinse ÖSS önemsiz bir sınavdı.Gizem'le görüşmelerimizi sıklaştırdık.Artık her gün geziyorduk.Günlerden bir gün Gizem'e hislerimi döktüm,ona ne kadar çok sevdiğimi anlattım.Ben bunları anlatırken her yerim titriyor,gözlerim doluyordu.Bir baktım ki karşıma geçmiş gülüyor.Çok sinirlendim oturduğum kafeyi tam terk ediyordum ki arkadan bir ses geldi. " Bende seni seviyorum be salak " . Yarım saat boyuncu hiç konuşmadan birbirimizin gözlerine baktık.El ele sokak sokak gezdik.Biz artık sevgiliydik...

RequiemS
15.Mart.2011, 00:47
Güzel gidiyor hocam takımı merakla bekliyorum

smithykingdom-selçuk
15.Mart.2011, 16:54
kızı kaptın sıra takımda hocam :)

Sirius Black
15.Mart.2011, 17:58
Kızı kaptın şimdi evlen yuvanı kur çoluğa çocuğa karış takımını da al evden tesise tesisten eve düzenli yaşama geç. :D

Homer J.S
15.Mart.2011, 19:35
Ben söyleyeyim ama popüler bi takım olursa şöhret bozar, Gizem falan kalmaz ortada ona göre.

malpince
15.Mart.2011, 20:09
takipteyim :) güzel oluyor bu arada :D

Addolorato
15.Mart.2011, 20:27
Gizem'in babası hangi takımın başkanı çıkacak acaba ? Başka türlü bu hikaye futbola gitmez hocam :D.

LifeYourself
15.Mart.2011, 20:56
eskiden hikayeler daha uzun olurdu ya:)

Börk
16.Mart.2011, 22:52
Güldüğüm yorumlar oluyor hepinize çok teşekkürler :)

-----

Gizem'de benim gibi sene sonunda ÖSS'ye hazırlanıyordu.Hayaller kuruyorduk,aynı üniversitede okuyacaktık.Birbirimize ev arkadaşı olacak,beraber yemek yapacaktık.Hafta sonları gittiğim kursu da tamamen bıraktım.Artık hafta sonlarım Gizem'le geçiyordu.

Sınav vakti geldi.Benim sınavım kötü geçti ama kimseyi üzmek istemediğimden çaktırmıyorum.Gizem'in çok iyi geçmiş havalara uçuyor.Babasının şehir dışında tekstil işleri oluyor 2 haftalığına Bursa'ya gidecekmiş.Gizem'i de çağırmış.Gizem,Bursa'ya gideceğini söyledi.Benim de moralim ister istemez bozuldu.Bu halimi görünce babasından izin koparabileceğini düşündü ve öyle oldu da.Babası evde yalnız kalmasına izin vermiş.Tek başıma yaşamaya alışmalıyım bahaneleri.Gizem akşam beni aradı." Bize gelsene,sana yemek yapayım " . Hemen kabul ettim.Çok merak ediyordum evini,odasını.Bir çiçek alıp kapılarını çaldım.Tüm güler yüzüyle beni içeri davet etti Gizem.Geldiğim de masa hazırdı.İlk önce çorbalar vardı masada.Hiç hoşuma gitmedi ama içmek zorundayım.Çorbayı bitirdim,ardından gelen yemekler çok güzeldi.

Aradan zaman geçti " Bir şeyler içer misin " diye sordu Gizem.Bende yanlış bir şey yapmayalım diye reddettim.Suratı düştü hemen.Bende getir o zaman dedim.Hazırladı içkileri,bilgisayardan müziği açtı dans ediyoruz.İçkinin verdiği cesaretle bir dakika aralıksız birbirimizi öptük.Çok seviyordum Gizem'i.

Sonuçlar açıklandı.Ben kazanamamıştım.Gizem ise Ankara'dan bir üniversite kazanmıştı.Ben sınava bir daha girecektim.Gizem artık üniversiteliydi benden bir dönem yukarıdaydı.Ama aramızda bunun olayı bile geçmedi.....

europeanconquer
16.Mart.2011, 22:57
Sonuçlar açıklandı.Ben kazanamamıştım.Gizem ise Ankara'dan bir üniversite kazanmıştı.Ben sınava bir daha girecektim.Gizem artık üniversiteliydi benden bir dönem yukarıdaydı.Ama aramızda bunun olayı bile geçmedi.....
Şimdi yol belirleniyor.Şu iki satır anlattı her şeyi :D ya inşaat ya da yeşil saha :D

''Zekalıyım ama okumak istemiyorum''

Revolution
16.Mart.2011, 23:04
Şimdi yol belirleniyor.Şu iki satır anlattı her şeyi :D ya inşaat ya da yeşil saha :D

:zuhaha Aklıma o video geldi sandalyeden düşüyordum :zuhaha

Fearless Coward
16.Mart.2011, 23:08
1 Nisan'a kadar takım açıklandı açıklandı eğer açıklanmazsa kesin 1 Nisan'da şaka yaptım takım almıyorum falan der Börk :n: :zuhaha

europeanconquer
16.Mart.2011, 23:10
:zuhaha Aklıma o video geldi sandalyeden düşüyordum :zuhaha
o videoyu kastetmemiştim ama tam ona uydu :D ''Arabalara karşı bir sempatim var'' :zuhaha

LifeYourself
17.Mart.2011, 07:47
hikayenin aşağısına indikçe içime bir ürperti gelmeye başlamıştı olay nereye gidiyor diye Allah'tan kısa kestik:D

ultrafanatik
17.Mart.2011, 15:59
Bende baya tırstım hikayeden neyse ki kahramanımız iradesine sahip çıkıp oralara girmedi (o gece neler yaşandı bir fikrimiz yok ama). :D

Pembe sahalardan yeşil sahalara inmenin henüz vakti gelmedi.. Bekliyoruz....

Homer J.S
17.Mart.2011, 19:15
Haha üstteki arkadaşın yorumu harika. :) Börküm bekliyoruz devamını.

GeNç KaRTaL
17.Mart.2011, 22:50

Koptum ben de.:zuhaha

Börk
17.Mart.2011, 23:07
Ne kadar fesatsınız :D Gerçekten fazlasıyla gülüyorum okurken sağ olun var olun :)

-------

Artık hafta için okul,hafta sonu dersane vardı benim için.Ailelerimiz birbirini tanıyor,arada sırada birbirimize gidiyorduk.Gizem vize haftalarında bile beni çalıştırmaya geliyordu.Benden çok istiyordu üniversite okuyabilmemi.Zaman buldukça üniversitesine gidiyordum.Yeni arkadaşlarıyla tanışıyordum.Gizem'in desteği,sevgisiyle bir üniversite sınavına daha girdim.Puanlar açıklandı ve orta dereceli bir puan almıştım.Ankara'da bir devlet okulu tutmuyordu,bende özel yazmak istemiyordum açıkcası.Tercihleri yapmaya başladık Eskişehir'i,Kırıkkale'yi yakın yerleri yazdık.Son gün dersane hocasının ısrarıyla en sona Bursa'yı ekledik.Sonuçlar yeniden açıklandı istemediğin şey seni bulur,Bursa çıkmıştı.Gizem'e söyleyemiyordum,Bursa - Ankara arası uzaktı.Söylemeyince o da bir yere kazanamadım sanıp üzülmüş.Bu şoktan sonra Bursa'yı kazandığımı söyledim.Bir ton azar işittim.Sürekli bana Bursa- Ankara'nın 6 saat olduğunu hatırlatıp duruyordu.Haklıydı sonuna kadar...

Revolution
17.Mart.2011, 23:09
Mudanya Belediyespor kariyeri bizi bekler :p

europeanconquer
17.Mart.2011, 23:17
Mudanya Belediyespor kariyeri bizi bekler :p
Bence ilk önce futbolcu olacak sonra hoca olur :D yani şöyle bir kaç ay sürer bir takıma hoca olması (gerçekte) :D

bakalım macera başlıyor :) ben pek bilmem seçeceğin takımı ama arkadaşa katılıyorum :D mudanya olacak gibi :D

furkan58
17.Mart.2011, 23:33
Hikayeler Süper Gerçekten :)

Bakalım Hangi Takım Gelicek Nerden Çıkıcaz Çok Merak Ediyorum :)

LifeYourself
18.Mart.2011, 06:49
6 saat bir aşkın önüne engel mi:d

ultrafanatik
18.Mart.2011, 17:48
Git gel 12 saat, yarım gün.. o yarım günde neler yapılmaz ki Ankara da Gizem ile :D Ben bi başbakanla görüşeyim de hızlı tren meselesine el atsın bir an önce. Yoksa 6 saat bizi çok bekletir. Hasrettii özlemdi, sılaydı derken menejer olamayacak.

Revolution
18.Mart.2011, 18:39
Menajer olur, her gün uçakla gelir gider ne var yahu :D

Börk
20.Mart.2011, 12:16
Fazla alıntı yapamıyorum o yüzden diğer arkadaşlar alınmasınlar :) Hepsine çok teşekkürler :)

Git gel 12 saat, yarım gün.. o yarım günde neler yapılmaz ki Ankara da Gizem ile :D Ben bi başbakanla görüşeyim de hızlı tren meselesine el atsın bir an önce. Yoksa 6 saat bizi çok bekletir. Hasrettii özlemdi, sılaydı derken menejer olamayacak.

Kardeşim senin yorumlarına gülmemek elde değil :) Neler yapılmaz ki :)

Menajer olur, her gün uçakla gelir gider ne var yahu :D

Her gün uçakla gidecek parayı çıkartabiliriz umarım :)

------------

Gizem'le tartışmıştık.Ertesi gün buluştuk.Ne şebeklikler yapıyorum ama hiç pas vermiyor.Sonunda " Babanla gelirsin işte Bursa'ya.Nolur böyle yapma.Bende kazanmak isterdim Ankara'yı.Ama olmadı yapamadım " diyerek acındırdım biraz kendimi.O da biraz yumuşadı.

Bursa seferi başlıyordu artık.Ailemi,Gizem'i ardımda bırakarak yeni bir yaşam,yeni bir çevre.Annem ve dayımla önceden gidip bir ev tutmuştuk.Evi dayadık,döşedik bizimkiler gitti.İlk günler sürekli dışarıdan yiyordum.Gizem arıyordu üzülmesin diye " İyiyim " diyordum.Her hafta sonu Ankarada'ydım.2 gün duruyor ardından ağlayarak vedalaşıyorduk Gizem'le.

Evde televizyon izlerken bir gün kapı çaldı.Karşı komşu Nurcan teyzeydi.Bana yemek yapıp getirmiş nasıl mutlu oldum anlatamam.İşte konuşuyoruz " nerelisin,ne okuyorsun,naparsın " .Elimde olsa kadını içeri davet edip muhabbete devam edeceğim.Neyse biraz konuştuktan sonra Nurcan teyze ayrıldı.

Nurcan teyzenin kocası öğretmenlikten emekli olmuş.2 tane evlatları varmış.Kız olan 22 yaşında nişanlı,erkek olan askerdeymiş.

Okulda dersleri fazla aksatmamaya çalışıyordum aklıma başıma gelmişti.Yeni arkadaşlıklar kurmuştum az da olsa ama bana en yakın karşı komşumuz Nurcan teyzelerdi.Bana her gün yemek,börek,pasta getiriyor halimi hatrımı soruyordu.Kocası para sıkıntın falan olursa çekinmeden iste diyordu.Her zaman parasız kalırsam naparım diye bir sıkıntı vardır öğrencilerde yani en azından bende.Bu sıkıntıdan Ersin amca kurtarmıştı beni.Bir öğretmen maaşıyla geçinen bu aile,gördüğün en zengin insanlardı ama bu gönül zenginliğiydi.

DenizlispoR
20.Mart.2011, 12:37
Roman iyi gidiyor Berk.Baskısı ne zaman çıkıyor bunun ?

ultrafanatik
20.Mart.2011, 12:59
Allah tan Nurcan teyze evliymiş hatta kızı da nişanlıymış, buradan bize bir sıkıntı çıkmaz. yok nurcan teyze ile yok nurcan teyzenin kızı ile diye başlayan ve sonrası ....... şeklinde devam eden bir kariyer :D olmaz. Tabi şimdilik..

Biz kariyeri, takım çalıştırmayı falan gectik ; futbol, takım, top gibi terimleri ilk defa ne zaman kullanacak merak ediyoruz.

last breath
22.Mart.2011, 00:25
3 sayfa oldu hala tık yok .:D Ne zaman başlıycan menejerliğe:)

Homer J.S
22.Mart.2011, 13:36
Başlama daha iyiyiz böyle Berk. Ama ayırdığın vakti biraz daha fazlalıştırırsan daha iyi olur.

Revolution
22.Mart.2011, 17:32
Bu kariyer yeşil sahalarda değil herhalde :D

Börk
22.Mart.2011, 23:08
Teşekkürler arkadaşlar.

Nurcan teyzelerin kızının adı Sedef'ti.Sedef benden 2 yaş büyüktü.Bende haliyle ona abla diye sesleniyordum.O da resmi olmak istemiyor,ablama dememi istemiyordu.

Günlerden bir gün Gizem aradı.Sesi çok heyecanlıydı.Müjde müjde diye bağırarak, hafta sonu Bursadayım dedi.O kadar sevinçliyim ki düşünmeden onayladım.Nasıl denk geldiyse o hafta da bizimkiler gelecek.Onlara bir yalan uydurdum,bu durumdan da Gizem'e bahsettim.İçine sinmese de geldi o hafta.Babasıyla gelmişlerdi.Babası bizi kahvaltı yapmaya götürdü.Kahvaltı güzeldi,yedik ve bitti.Hesap ödenirken ben attım elimi cüzdana artistlik yapacağım ya ödedim hesabı.Babası öyle bir baktı ki bana ödediğime pişman oldum.Kahvaltıdan sonra babası bana "nerede indireyim seni beyefendi " diye sordu.Bende Kültürparka dedim.Babası bizi oraya bıraktı.

Bir kafeye oturduk,sürekli birbirimizi özlediğimizi konuşuyoruz.O da evimi merak ettiğini söyledi.Gittik,şansımıza ya çıkarken eve Sedef'i gördük.Merhaba dedi bana.Gizem de niye önceden bana söylemedin diye fırçaladı beni.Sonra Sedef'in annesiyle tanışmak istediğini söyledi ve Nurcan teyzelerin kapısını çaldık.Sağ olsun çay ikram etti,bol bol muhabbet ettik.

Evi gezdirdim,Allah'dan topluydu ev o gün.Düzenli olmak falan bahaneydi,çok özlemiştik birbirimizi.O gün sarıldım tam öpecek ken Gizem'in babası bizi aramaz mı ? " Neredesiniz " diye sordu Gizem'e.Kültürpark'dayız dedi.Hemen hazırlandık,atladık bir taksiye.Öyle böyle Kültürpark'a vardık.Babasının işi yarına kalmış sizinleyim bu akşam dedi.Neyse yapacak bir şey yok o gün babasıyla bir gün geçirdik.Akşam otele gitmek istedi babası bende büyük ısrarlarla eve davet ettim kendisini.Çay ikram ettim,biraz muhabbet ettik ve Gizem'in babası uyudu.Gizem'e salonu hazırladım bende yatağımda yattım...

Revolution
22.Mart.2011, 23:09
Sedef'te sıkıntı var belli, güzel gidiyoruz :)

europeanconquer
22.Mart.2011, 23:23
Şimdi ne desem bilemedim :D Sen acaba yanlış yeremi konu açtın ? senaryo bölümümü açacaktın :D artık girsek diyorum şu kariyer mavzusuna. :D

LifeYourself
22.Mart.2011, 23:47
giricek merak etmeyin devam edebiliriz beni bırak sen git:D

Börk
23.Mart.2011, 00:08
Üniversitede 1.dönemi tamamlamıştım.Boş zamanlarımızda arkadaşlarla halı saha maçları yapardık.Oradan beni izleyen biri futbola olan bilgimi keşfetmiş gibi bana futbolculuk teklif etti.Ne diyeceğimi bilemedim.Futbolculuk istemiyordum ben.Menejer olmak istiyordum." Şeey,ben futbolculuk değil de takımı yönetmek istiyorum " diye yarım yamalak söyleyebildim.Bir kaç telefon açtıktan sonra menejer olabileceğimi söyledi.Okul düşünmeden hemen kabul etmeye razıydım.Pursaklarspor Başkanıydı.

http://forumsakarya.com/wp-content/uploads/2011/03/pursaklarspor-300x300.png

europeanconquer
23.Mart.2011, 00:11
ohh be sonunda belli oldu takım :D

LifeYourself
23.Mart.2011, 00:13
adama hikayeyi böldürdünüz ya:D

ultrafanatik
26.Mart.2011, 16:00
"Kariyer nasıl katledilir ? " sorusuna güzel bir cevap olmuş. Bütün hayallerim yandı bitti kül oldu. hikaye biraz daha ilerlese idi daha güzel biri giriş yapılabilirdi. Damdan düşer gibi menajer olmuş. Neyse...devamını bekliyoruz.

Börk
26.Mart.2011, 17:30
Bu benim elimde olan bir şey değil.Kariyer kurallarında futbolla ilgisi yoksa kaldıralacağı yönünde bilgi yazıyor.Devam etsem kariyerim silinecekti.Bende takımı seçip futbolla ilgili bir şey katmak istedim.Bu hikayenin devam etmeyeceği anlamına gelmiyor.Teşekkürler.

Homer J.S
26.Mart.2011, 19:42
Üstteki arkadaş çok samimi yorum yazmış, ben bu tarz işlerde vakit tanınmasından yanayım neticede kariyer hikayesine dönüşecekti bu.

Neyse, bekliyoruz devamını.

Revolution
26.Mart.2011, 22:36
Hikaye devam etse belki çok güzel bağlanacaktı ama böyle damdan düşer gibi olmuş cidden ve açıkçası saçma olmuş. Keşke zaman tanınsaydı gerçekten. Olsun artık, hayırlısı.

Homer J.S
27.Mart.2011, 15:06
Yine de yorumlar morali bozmasın, devam edelim hikayeye.

Sheriff
27.Mart.2011, 15:34
İtiraf ediyorum, ben tehdit ettim, futbolla ilgili bişeyler koymazsan silerim diye :D

Homer J.S
27.Mart.2011, 15:36
İtiraf ediyorum, ben tehdit ettim, futbolla ilgili bişeyler koymazsan silerim diye :D

Ah baştan tahmin etmeliydim. :D

europeanconquer
28.Mart.2011, 01:55
Zaten bazı yerleride sansürlemiş yöneticimiz :n:

RequiemS
28.Mart.2011, 13:57
Ankaraya Dönüş He :D

Pursaklar Ankara Yanılmıyorsam :D

Börk
28.Mart.2011, 19:35
Neyse arkadaşlar devam ediyoruz.

Kendimi cimcikledim,tokatladım rüya olmadığını anlamak istiyordum.Acıyı hissettim,rüya değildi.Çocukluğumdan beri kurduğum hayalim gerçek oluyor.Ya Gizem o kabullenecek miydi menajer olmamı.Çevremdeki herkese Pursaklarspor'u yöneteceğimi söylüyordum.Başta inanmasalar da yazılı kağıtları gösteriyordum.Ankara'nın uzak olmasından herkes istemiyor gibiydi.Sonuçta üniversite bırakmaya değmeyecek garantili bir iş değildi menajer olmak.

Her arkadaşıma yaptığım gibi bu konuyu da bir arkadaşıma açtım.Fazlasıyla zengin birisiydi.Pursaklarspor'u duyunca babasına bu durumu anlatmış.Babası da Ankara için okulunu yakmasın.Burada hem takımı yönetsin hem okuluna devam etsin gibisinden bir şeyler demiş.Sadece Bursa'nın amatör takımlarından biri olduğunu biliyordum.İnanmak güçtü olanlara...

RequiemS
28.Mart.2011, 19:44
Her arkadaşıma yaptığım gibi bu konuyu da bir arkadaşıma açtım.Fazlasıyla zengin birisiydi.Pursaklarspor'u duyunca babasına bu durumu anlatmış.Babası da Ankara için okulunu yakmasın.Burada hem takımı yönetsin hem okuluna devam etsin gibisinden bir şeyler demiş.Sadece Bursa'nın amatör takımlarından biri olduğunu biliyordum.İnanmak güçtü olanlara...

Burayı tam anlayamadım hocam sanırım bir hata yaptın yada ben anlamadım . :)

Börk
28.Mart.2011, 19:55
Burayı tam anlayamadım hocam sanırım bir hata yaptın yada ben anlamadım . :)

Hata yok kardeşim :) Takımı herkese anlattığım gibi o arkadaşa da anlattım :)

RequiemS
28.Mart.2011, 20:17
Hata yok kardeşim :) Takımı herkese anlattığım gibi o arkadaşa da anlattım :)

Tamam Anladım şimdi hocam :smismileyiw2:

LifeYourself
29.Mart.2011, 16:31
arkadaşlar sağolsun:)

Börk
30.Mart.2011, 21:24
Aslında hikayeyi devam ettirip güzel bir şekilde bağlamayı düşünüyordum ama olmadı.Farklılık yaratıp hikaye olarak sunmak istedim böyle yapmamak gerekiyormuş.

RequiemS
30.Mart.2011, 21:26
Umarım Fikrini Değiştirirsin :(

LifeYourself
30.Mart.2011, 21:53
:(usta niye kapatıyorsun ya güzel gidiyorduk...

Deus Dominus
30.Mart.2011, 21:57
Pek sevmediğim bir bölüm olmasına rağmen ilgiyle okuyordum kariyerini ( daha doğrusu hikayeyi , gelişimini :)) Farklı şeyler deneyen kişileri hep sevmişimdir sende çok iyi yapıyorsun bunu. Devam etmeni isteyenlerdenim bende. Bak bu kadar kişi takip ediyor seni, daha motive edici ne olabilir ki? :)

Börk
30.Mart.2011, 22:03
Yorumlarınız çok hoş teşekkür ederim.Ama motive edici yorumların dışında " kariyeri katlettin " diyenlerde oldu.İlgisi olmayanlar bile takip ediyorsa devam edelim o zaman :)

RequiemS
30.Mart.2011, 22:08
Kimse Zorla Birşeyi okumak zorunda değil hocam ama bence o yorumlarda o niyetle yapılmış yorumlar değildi şakayla karışıktı gibi devam etmene sevindim bence harika gidiyor.

leventb12
30.Mart.2011, 22:10
Yöneticiler Zaten Konuyu Anlamışlardır.. Devam Berk..

OzgurCan006
31.Mart.2011, 17:06
Gerçekten garip bir kariyer olmuş :) Devamını bekliyorum.

Deus Dominus
01.Nisan.2011, 02:10
Gizem'le evlenince başlar kariyer. ee ne de olsa erkek çalışır karı yer :)

ultrafanatik
01.Nisan.2011, 20:27
Gizem, ankara,bursa ve üniversite arasında mekik dokuyarak devam eden eğitim hayatım da bir şeylerin eksikliğini hissetmeye başlamıştım. Tamam Gizem benim için hayatımda bir dönüm noktası olmuştu ancak yinede eksik bir şeylerin olduğu ortada idi. Bu eksikliği gidermek maksadı ile küçükken oyununu oynamaktan çok zevk aldığım cm ve sonrası fm yani mejerlik ile alakalı bir şeyler yapmaya karar verdim. Tff (türkiye futbol federasyonu) türkiye genelinde açmış olduğu teknik direktörlük kursunu almaya hak kazanmak için turksportal ile organize edilen online fm yarışmasında dereceye girmeyi şart koşmuştu. Hem ilginç bir yol tercih edilmiş hemde sega ile türkçe fm konusunda anlaşılmıştı. Sega da türkiyede yapılan bu uygulamadan çok memnun kalmış hem türkçe fm sözü vermiş hemde türkiyeye teşekkurlerini sunmuştu. Benim için buyuk bir fırsattı bu. Gereken yerlere başvurumu yaptım ve sonuçların beklemeye başladım. çok gecmeden elime ulaşan mektupta yarışmaya hak kazandığım, yarışmanın şartları, yarışacağım takım ve ne yapmam gerektiği hakkında kısa bir malumat vardı. Yarışma bank asya ligi için uygun görülmüş ve super lige çıkan 3 takımın menejerinin kursa katılmaya hak kazanacağı açıklanmıştı..