PDA

View Full Version : Avea Konuşturan Sayfa [2000 Ücretsiz Dakika]

El Barto
07.Mart.2011, 13:32
Evet arkadaşlar. Cep telefonu kullanıp Avea abonesi olan arkadaşlarımız vardır içinizde. Çoğumuz öğrenci olduğumuzdan böyle kampanyaları kaçırmamakta fayda var. Kampanyamızın adı avea konuşturan sayfa başlıktan anlaşılacağı gibi.

Ama nedir bu konuşturan sayfa?

Link aşağıda girip inceleyebilirsiniz.

http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/kampanyalar/konusturan_faturasiz.shtml?pagemenu=kampanyalar.ko nusma.faturasiz.konusturanfsiz

Faturasız hatlar için sınır yok kayıt olan her abone kampanyadan yararlanabiliyor. Faturalı hat sahipleri ise ilk 100.000 kullanıcı yararlanabiliyor.

Facebook sayfasını beğeniyorsunuz. Telefonunuzdan KAYIT yazıp 3527'ye yolluyorsunuz. Telefonunuza gelen şifreyi beğendiğiniz sayfaya telefon numarınız ile birlikte giriyorsunuz. 1 hafta kullanımlık aveaiçi 2000 dk. hattınıza yükleniyor. :)

Kampanya 3 Haziran'a kadar devam ediyor bu arada. Yayabildiğiniz kadar yayın bu haberi ki insanlar fırsatlardan yararlansın. :)

Hadi bakalım iyi konuşmalar. :)

Eminoski
07.Mart.2011, 13:42
Yaptım geldi hayırlı olsun saolasın :)

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 14:23
Zaten Bizimki Kamu Hattı:D Beleş Konuşuyoruz Hep:zuhaha

Ama Öğrenciler İçin İyi Bir Fırsat:) Öğrenci Olasım Geldi Valla:D

KaPaLı
07.Mart.2011, 17:47
Aynen abi benim daha fena. Turkcellde 250 TL + Mesaj + Konuşma süresi var. Aveada 9 saat kadar bedava + üzerine 30 TL + Mesaj var. Bitmiyo bu kadar süre zaten 1 ayda. Sürekli telefonla konuşuyorum işten çıktıktan sonra.

Avea'nın yaptığı iş çok akıllıca yanlız. Çok kişiye ulaşabilmek ve kampanyaları aktarmak için bazı şeylerden feragat ediyolar. Müthiş yaratıcı olmuş.

kalemci
07.Mart.2011, 18:23
4 gün içinde şifremi gönderceklermis :)

DenizlispoR
07.Mart.2011, 18:51
Aldık hayırlısıyla şifreyi :D.

GodfatheR
07.Mart.2011, 18:59
Şifrem gelmek bilmedi yahu :)

El Barto
07.Mart.2011, 21:36
Ben sabah erken saatlerde yaptım şifre ve dakikaların hattıma yüklenmesi işlemi 1 dk. kadar sürdü. :)

Denemeyen arkadaşlar sabah erken saatlerde yapsınlar daha çabuk yürüyor işler.

sui generis
11.Mart.2011, 22:53
Yeni gördüm :) yaptım hemen geldi :D