PDA

View Full Version : Genie Scout hatası

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:11
http://img543.imageshack.us/img543/2887/adszte.jpg (http://img543.imageshack.us/i/adszte.jpg/)

Uploaded with ImageShack.us (http://imageshack.us)

şu an ki kayıtlı oyundumda bu hatayı veriyor ama diğer kayıtlı oyunlarda sorun yok bu hatanın nedenini bilen varmı?

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 21:18
Bu Oyunda Hiç Crush Dumps Hatası Aldın mı? Hatayı Aldıktan Sonra Kaydettiysen Genie Görmeyebiliyor Bazen:)

Genie'nin Yeni Versiyonunda Giderilir Büyük İhtimalle Bu O Zaman Sorun Kalmaz Her Hali Hazırda Açar.

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:20
Bu Oyunda Hiç Crush Dumps Hatası Aldın mı? Hatayı Aldıktan Sonra Kaydettiysen Genie Görmeyebiliyor Bazen:)
Crush Dumps Hatası hiç almadım sorun ne anlayamadım bu hatada şimdi olmaya başladı yoktu

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:23

Genie'nin Yeni Versiyonunda Giderilir Büyük İhtimalle Bu O Zaman Sorun Kalmaz Her Hali Hazırda Açar.
yeni versiyonunada nerden ulaşabilirim..

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 21:25
11.3 ile Beraber Çıkarırlar Onu Henüz Çıkmadı.

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 21:27
Birde Sıkıştırılmış Save ile Açıyorsun Değil mi?

Eğer Sıkıştırılmış Save Değilse Yıllar Geçtikçe Boyut Artar Genie'den Açamayabilirsin.

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:29
Birde Sıkıştırılmış Save ile Açıyorsun Değil mi?

Eğer Sıkıştırılmış Save Değilse Yıllar Geçtikçe Boyut Artar Genie'den Açamayabilirsin.
hayır kapalı açık oldumuda başka bi hata veriyor

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 21:34
Oyunun Ayarlarında "Compress Save" Diye Bişey Var Ona Klik Koyarsan Save Yaptığın Zaman Sıkıştırılmış Olarak Kaydeder.

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:36
Oyunun Ayarlarında "Compress Save" Diye Bişey Var Ona Klik Koyarsan Save Yaptığın Zaman Sıkıştırılmış Olarak Kaydeder.
kapalı o açık oldumu başka bi hata veriyor

BaGa TaRKaN
07.Mart.2011, 21:38
Kapalı Derken Klik Yok mu? İşaretli Değil mi?

Ne Hatası Veriyor?

El Barto
07.Mart.2011, 21:38
O zaten kapalı olacak yani klikli olmayacak yoksa açılmaz genie scout'ta oyunun. Bu başka bir şeyden kaynaklanıyor. Başka save edilmiş oyununu açmayı dene o açılırsa save dosyanla alakalı bir sıkıntı olmuş olabilir. Yok o da açılmıyor ise suçu Genie Scout'a atabiliriz. :)

M.Scofield
07.Mart.2011, 21:47
O zaten kapalı olacak yani klikli olmayacak yoksa açılmaz genie scout'ta oyunun. Bu başka bir şeyden kaynaklanıyor. Başka save edilmiş oyununu açmayı dene o açılırsa save dosyanla alakalı bir sıkıntı olmuş olabilir. Yok o da açılmıyor ise suçu Genie Scout'a atabiliriz. :)
başka kayıtlı oyunları açıyo bunu açmıyo bi çözümü yokmudur bunun

El Barto
07.Mart.2011, 21:50
Competition data bozulmuş gibi görünüyor hatada. Bir eklenti vs. yaptın mı oyuna. Belki ondan kaynaklanıyordur.

M.Scofield
07.Mart.2011, 22:01
Competition data bozulmuş gibi görünüyor hatada. Bir eklenti vs. yaptın mı oyuna. Belki ondan kaynaklanıyordur.
hiç bi eklentii yapmadım sadece yaptığım şey normalde 3 oyun birden kaydediliyor ya ben geçmiş savaden devam ettim ondan sonra oldu zaten

El Barto
07.Mart.2011, 22:05
Valla bilemedim başka neden olabilir. Bilgisi benden fazla olan bir arkadaş yardımcı olacaktır beni aştı. :)

M.Scofield
07.Mart.2011, 22:07
Valla bilemedim başka neden olabilir. Bilgisi benden fazla olan bir arkadaş yardımcı olacaktır beni aştı. :)
sağol......

vego
07.Mart.2011, 22:12
Save'inde genie scout'un okuduğu dosyalardan biri bozulmuş ama bu bozuk dosya save'nin açılmasına engel değil.Genie'nin 1.01'i olcaktı onu indirip dene yoksa bu son sürüm mü?

M.Scofield
07.Mart.2011, 22:18
Save'inde genie scout'un okuduğu dosyalardan biri bozulmuş ama bu bozuk dosya save'nin açılmasına engel değil.Genie'nin 1.01'i olcaktı onu indirip dene yoksa bu son sürüm mü?
v1.01 1 beta adı bu

vego
07.Mart.2011, 22:21
Olay anladığım kadarıyla şu bu kaydı Genie açamıyor ama oyun açıyor çok ilginç tavsiyem hatada söylediği gibi bu hatayı raporlaman.

M.Scofield
07.Mart.2011, 22:43
bunun bi çözümü yok sanırım

mehmetd
09.Mart.2011, 02:39
birkaç çözüm önereceğim:
1-oyunda ilerle ve başka isimle kaydet öbürünü sil
2-genie scout ayarlarına bak,yeni versiyonu varsa yükle
3-oyunda birden fazla editör data kullanılmış ise ondan vermiş olabilir bu hatayı,crash dump falan da olmuş olabilir.başka oyunda dene.

hadi kolay gelsin.