PDA

View Full Version : fm sıktı mı artık ?

mad butcher
09.Mart.2011, 00:10
uzun yıllar fm oynadım , gecem gündüz - gündüzüm gece olurdu , fm 2011 de sıkıldım. 2 ay önce kariyerimi bıraktım , yeni patch bekledim. patch çıkmış -- yorumları okudum , kontrat sorunu hala devam ediyor yazıyor. ben sivoka messi kadar para ödeyeceksem hala , bunlar düzeltilmediyse ne yapayım yeni yamayı , oyunu komple sildim artık yer kaplamasın diye. tam bir hayal kırıklığı. artık derslere yoğunlaşacağım Türkçe olduğu zaman oyunu denerim , güzelse orijinalini alır oynarım , diğer türlü fm bitmiştir benim için. Türkiyede ki vergi olayını oyuna ekliyemiyorlar mı , çok mu zor iş onu da anlamadım. neyse yazacak çok şey var , biraz da siz düşüncelerinizi yazın ;)

nannar
09.Mart.2011, 00:52
bittiyse hayırlı olsun diyelim :) ben 14 senedir oynuyorum ve sanırım önümüzdeki 14 sene de oynarım :)

mehmetd
09.Mart.2011, 02:10
diğer oyunları oyna benim gibi; sıkıldıysan biraz mola olmuş olur.
önerim:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=95837
ufak bir swf oyunu,güncellemesini yapmakla meşgulüm şu aralar uygun olursa siteye ekleyeceğim.

bunun dışında nss3 de diğer favori oyunumdur ama son zamanlarda cball update ile meşgul olduğumdan ara verdim.
hadi iyi günler...

mad butcher
09.Mart.2011, 03:35
Tam olarak bitmedi. Artik vizelerden sonra 11.3.1 cikar, şu kontrat sorunu gibi oyunu zorlaştırma adına yapılan mantık disi seyler duzeltilirse ve oyun mantık çerçevesinde zorlastirilırsa tekrar oynarım. Yani oyun biraz basit gibi , iyi takım oluşturmak basit . Zamanla kurduğun kadro diger takımlara fark atıyor ve rakip bulamıyorsun. Ayrica türkçe olursa seneye yine oynarım. Bence Sigames oyun motoru 3d gibi şeylerle degilde oyun nasil daha mantıklı oynanır , nasil gerçekçi olur , bazi sacma şeylerden nasil kurtulunur onlari ayarlamaları lazim. (Fm 08 2D idi ama daha zevk almistim ondan) Daha evvel en cok kontrat sorunu dile getirildi. Ama o kadar zaman diliminde bunu duzeltemedilerse eleştiriyi de hak ediyorlar . Yeni kontrat imzalıyorum oyuncu ile. Kontrat imzaladıktan 6 ay sonra 5 kat zam istiyor. Nerede görülmüş böyle bir sey. Benden 300 bin haftalık isteyen regenim. Cska ya haftalık 30 bine anlaşıyor üstelik benim basarim cok üstün iken. Başta belirttiğim gibi yazılacak cok sey var ama en büyüğü kontrat sorunu. O çözülmediği icin bayagi bir hayal kırıklığına uğradım. (Ekleme: cepten mobil olarak yazdigim icin yazım yanlışları olabilir zor okudum zaten yazdığımı :) )

capkin84
09.Mart.2011, 18:35
Yeni yama da çıksa türkiye ligini çok fazla düşündüklerini sanmıyorum.. Türkiye de kariyer yaparsan çok çabuk sıkılırsın. Rekabet yok çünkü.. Ben inigilteredyim ve 8. sezonum hiç sıkılmadım.. Türkiye Ligine 2 sezon dayanabildim, üstelik almadığım kupa kalmamıştı..

brknesta
10.Mart.2011, 11:01
arkadaslar ıssız baslayın yenı favorm :))) ve ılerı tarıhle oyuna baslayın

gorkem35
11.Mart.2011, 16:22
Evet haklısın FM benide iyice sıkmaya başladı. Minimum 3 senede rakipsiz bir takım yaratıyorsun artık ve açıkara geliyor şampiyonluklar.

En zevklisi İngiltere 3 veya 4 ten bir takım seçmek oluyor. Onu premierde şampiyon yapana kadar 5-6 sezon geçiyor ama ondan sonra yine yenilmez bir takım kuruluyor. Bunun tek nedeni scout programı kullanmak. Ne kadar zorlasamda kullanmadanda yapamıyorum gerçi.

Flawless Victory
11.Mart.2011, 16:53
diğer oyunları oyna benim gibi; sıkıldıysan biraz mola olmuş olur.
önerim:
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=95837
ufak bir swf oyunu,güncellemesini yapmakla meşgulüm şu aralar uygun olursa siteye ekleyeceğim.

bunun dışında nss3 de diğer favori oyunumdur ama son zamanlarda cball update ile meşgul olduğumdan ara verdim.
hadi iyi günler...

Swf oyun ile mi mola verecek? :)

Bir F1 2010, Mafia II oynasın asıl mola öyle olur. :)

Cengo
11.Mart.2011, 16:56
Bir oyundan hayatın bir parçası olmasını beklememek gerekir.

Oynayın, eğlenin.

SAİT71
11.Mart.2011, 17:01
Valla herşey gibi Fm'de zamanı gelince bıktırıyor. Kaç aydır oynamıyorum. Sadece forumda takılıyorum... Ama Fm'i şimdi yüklesem ilk günki gibi oynarım. Daha sonra tekrar sıkılır ve bırakırım... Ama eski serilerdeki tatı alamıyorum buda gerçek...

kalemci
11.Mart.2011, 17:06
Bir oyundan hayatın bir parçası olmasını beklememek gerekir.

Oynayın, eğlenin.

doğru diyorsun da o tren kaçtı malesef maç yapmasam bile sadece oyuncu araştırmak için bile oyunu açıyorum vazgeçilmezlerimden fm tek cm iyi bi oyun çıkarsın o zaman vazgeçerim :D

mehmetd
11.Mart.2011, 23:08
Swf oyun ile mi mola verecek? :)

Bir F1 2010, Mafia II oynasın asıl mola öyle olur. :)

görüşüne saygı duyuyorum ama ben konudaki gibi fmden sıkıldım ve şimdi yanda da yazdığım üzere cball oynuyorum zira stres atmaya birebir.

not: oyunda kaybedince oyundan çıkmıyorum bu oyunumda,daha zevkli oldu.

aslında cball kariyerimi burada yazabilirdim ama öyle bi bölüm yok.

mikael23
17.Mart.2011, 20:51
Valla arkadaşlar Cm 01-02 deki roma kadrosunu unutamıyorum.Bazen kurup oynuyorum çok basit geliyor.Tık tık gol :) Fm 2005e hastayım adriano ve zlatanı forvete koy arkalarına ballack tadından yenmez.Fm 2011 de yaşlanmış gitmiş hepsi bu yüzden canım sıkılıyor.

mehmetd
17.Mart.2011, 22:01
Valla arkadaşlar Cm 01-02 deki roma kadrosunu unutamıyorum.Bazen kurup oynuyorum çok basit geliyor.Tık tık gol :) Fm 2005e hastayım adriano ve zlatanı forvete koy arkalarına ballack tadından yenmez.Fm 2011 de yaşlanmış gitmiş hepsi bu yüzden canım sıkılıyor.

ilginç bir bakış açısı ekledin.
bildiğimiz "iyi" oyuncular yaş haddinden emekli olunca fm de sıkıyor o yüzden sıkmaması için değişiklik yapmak gerek.diğer oyunlara bakmak,editörden takım üretmek;oyuncu yeteneklerini artırmak yada eksiltmek vs. yani.

BaGa TaRKaN
18.Mart.2011, 01:37
FM Sıktı mı Artık Bilmiyorum Ama 2010'a Yeniden Dönüş Yaptım Mükemmel Bir Kariyerim Var İyice Sardı Oyun:)

3.Ligden Almış Olduğum Takım Artık Süperligde ve Kadro Çok Deli ve Genç Oynadıkça Oynayasım Geliyor:D Size Kimler Gelmiş Kimler Geçmiş Kadromda Kısa Bir Özet Sunayım:) Bütün Çalıştığım Oyuncularımla Gönül Bağım Oldu Artık. Özellikle Cumali ve Regen Bekim Süleyman Özyurt Kulübümüze Fena Katkı Yaptı:;;)

1.SEZON (3.LİG)
http://www.yukleresim.com/images/12718840070670571241.png

2.SEZON (2.LİG)
http://www.yukleresim.com/images/67454965625680073751.png

3.SEZON (BANK ASYA)
http://www.yukleresim.com/images/25752663284583774537.png

3 SEZON BOYUNCA FORMA GİYEN EN'LER
http://www.yukleresim.com/images/40538032768514989725.png

SAİT71
18.Mart.2011, 01:56
Abi yabancı oyuncuyu sınırlı tutmuşsun ama takımın maşşalahı var lideriz :D

BaGa TaRKaN
18.Mart.2011, 02:03
Abi yabancı oyuncuyu sınırlı tutmuşsun ama takımın maşşalahı var lideriz :D

Yok Saitim:) Onlar 3 Dönem Boyunca Forma Giyen ve Geçmişin En İyileri. Süperlig Daha Eskimediği İçin Geçmiş Kadrolarda Yok Sezon Sonunda Süperlig Kadrosuda Geçmişe Girer:D

Şuandaki Kadrom ve 13 Haftası Geride Kaldı Sezonun:)
http://www.yukleresim.com/images/53879728464984717574.png

SAİT71
18.Mart.2011, 02:06
Vay be Camacho'ya bak sen :D

Böyle oynamayıp oynamayıp bu tür SS'lere bakınca adamın iştahı kabarıyor... Oynayınca da bırakıyor :D

BaGa TaRKaN
18.Mart.2011, 02:13
Vallaha Bunları Gördükçe Daha Bir Bağlandım Artık 2010la Yatıp Kalkıyorum:D Ama Müthiş Oyun Oluyor Buı Sezon Fenere 4 Tane Salladık Galatasaray'ı Kupada Eledik Geçen Sene:D Bir Beşiktaş Kaldı Sürekli Ters Geliyor Neden Acaba:zuhaha

SAİT71
18.Mart.2011, 02:43
BJK'nin ters gelmesi oldukça garip... Var bu işte bir bit yeniği :D

BaGa TaRKaN
18.Mart.2011, 02:49
Batuhan Sağolsun:icon_evil: Herif Coşuyor Geçen Sezon 2 Maçta Kupada Bu Sezonda Ligde ve de Bir Hazırlık Maçında Batugol Fena Seviyor Kalesporu:o Holosko Asist Batu Gol:D