PDA

View Full Version : Zdeno Chara '' Ruh Hastası ''

Addolorato
10.Mart.2011, 16:56
http://www.nhl.com/ice/news.htm?id=555430

42 maç ceza almış bu hareketten sonra. Hareketi yaptığı adam hastanelik olmuş. Kanadalı taraftarlar polisin telefonunu kilitlemişler tutuklanması için ve Air Canada sponsorluktan çekilmekle tehdit etmiş NHL'i.

LifeYourself
10.Mart.2011, 17:31
haraket sert ama 42 maç ceza adamın kariyerini karartır eğer fikstür futboldaki gibiyse
normalde futbolda da olan bir itme tabi yere düşen adamın şansızlığına sanırım boynunda bir sorun var:/

Revolution
10.Mart.2011, 17:32
Adamın boynu kopmamış iyi ki, ittiği yere bak.

Börk
10.Mart.2011, 17:35
haraket sert ama 42 maç ceza adamın kariyerini karartır eğer fikstür futboldaki gibiyse
normalde futbolda da olan bir itme tabi yere düşen adamın şansızlığına sanırım boynunda bir sorun var:/

hareketi yapanın mı sakatlananın mı :)

Addolorato
10.Mart.2011, 19:05

Futbolda rakibini yere itersin yani çimene. Ama adam bariz rakibini cama çarptırmak için omuz atıyor.

LifeYourself
10.Mart.2011, 19:17
tmmda o oyunda hiç mi omuz atmıyorlar biraz sert omuz atmış adamında sonu kötü olmuş tabi centilmenlik dışı ama bilmiyorum o sporu tam olarak.Ama bence oralara çok adam sıkıştırmışlardır:)tabi bu adam gibi omuz yerine dirsek atarak değil:)

hareketi yapanın mı sakatlananın mı :h:ben haraketi yapanı kastettim ama diğer adamında durumu kötü:/