PDA

View Full Version : Ne yaptıysam Queresma'nın moralini düzeltemedim

orhunyazar
13.Mart.2011, 01:45
Arkadaşlar forumda aramalarıma ve bütün denilenleri yapmama rağmen bir türlü queresmanın moralini düzeltemedim.

Yeni kontrat imzalayıp maaşını dolu dolu verdim. Her maç öncesinde sen aslansın sen kaplansın övmeyi ihmal etmedim. Antremanlarını azaltım belki çok ağır geliyo diye. Memleketini özlüyodur diye sık sık tatil verdim ama adamın morali very poor dan kurtulamadı bir türlü. Moral bozukluğu oyunada yansıyo ve berbat oynamaya başladı. Takımı simao üstlendi queresmanın yerinede oynuyo adam 3 aydır ayın oyuncusu seçildi haftanın takıma arasına sürkeli giriyo haftanın golelrini atıyo ama queresmada tık yok lütfen yardımcı olun ne yapabilirm siz söyleyin artık.

Şimdiden teşekkür ederim

goosfraba
13.Mart.2011, 01:53
bence artık satmalısın.

nefes
13.Mart.2011, 01:54
birisini önertip o oyuncuyu satın alman moralini yükseltebilir.

orhunyazar
13.Mart.2011, 02:00
Basına övmeyi düşünüyorum ama oda ters teper filan iyce morali bozulur diye korkuyorum ama gerçi daha fazla morali zaten bozulamaz adam diplerde.

ozaniel
13.Mart.2011, 13:50
Kötü oynadığında övme, performansını geliştirmesini söyle. Bu da yarayabilir.

martymcfly
13.Mart.2011, 14:13
Tutorial işe yarayabilir.

serwan
13.Mart.2011, 16:34
önemsiz bi maçtan önce seni daha önemli maçlara saklıyorum diyip dinlendir. kadroya alma.. işe yarar genelde.

mehmetd
15.Mart.2011, 20:16
Her maç öncesinde sen aslansın sen kaplansın övmeyi ihmal etmedim.

hep övmen ters tepmiş olabilir mi acaba?
bende fm 2006 da hep över yada yererdim kişileri ama kovulmamı sağlıyordu bu,bence hep övme birazda yer yada sessiz kal.