PDA

View Full Version : Adriano'nun durumu nedir

RasAnt
13.Mart.2011, 03:03
Şimdi sakatlığının bitmesine 2-3 hafta var gelmek istiyor Fenere,yalnız cannot be registered next match diye bilgi var orda,yani alırsam ben Adriano'yu ne kadar oynatamıcam bi cezası falan mı var yani :)

enesx86
13.Mart.2011, 03:16
sonraki maça kadar kayıt ettiremezsin demek istiyor yada oyuncu kayıt dönemli geldiğinde anca kayıt edebilcekmişsin gibi anladım :)

RasAnt
13.Mart.2011, 03:23
Sonraki maçın zamanı ne zman :p alıpta boşuna maaş ödemek istemiyorum :)

enesx86
13.Mart.2011, 03:24
fixtür de yazmıyo mu sonraki maç ne zaman :D

RasAnt
13.Mart.2011, 04:05
Adam boşta ki yeni yamada ondan yazmıyor bişi ama şimdi flamengo teklif yaptı geçti o yazı oynayabilir artık :) bende sağlam bi teklif yaptım manchester unt da ilgileniyor umarım o teklif yapmaz :)

mertayasava
13.Mart.2011, 04:39
Adam boşta ki yeni yamada ondan yazmıyor bişi ama şimdi flamengo teklif yaptı geçti o yazı oynayabilir artık :) bende sağlam bi teklif yaptım manchester unt da ilgileniyor umarım o teklif yapmaz :)

Adam nasıl boşta ki yamada ? Daha 1 hafta olmadı serbest kalalı.

BMajor
13.Mart.2011, 13:29
Bayaa boşta :) bende aldım ama bi türlü verim alamıyorum hedef adam denicem bi de

RasAnt
13.Mart.2011, 13:31
Gullo kardeşimin mükemmler bir data update i var herşey son şeklinde transferler güncellenmiş buradan son şeklini bulabilirsin

http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=96364

RasAnt
14.Mart.2011, 15:58
Abi bu ne kazmalıktır ya :D bir maçta adam 1500 pozisyona giriyor hepsi korner ya sürekli kalecinin üstüne vuruyor sürekli ya deli olacam :D

cris king
14.Mart.2011, 19:56
Bayaa boşta :h: bende aldım ama bi türlü verim alamıyorum hedef adam denicem bi de

Abi bu ne kazmalıktır ya :D bir maçta adam 1500 pozisyona giriyor hepsi korner ya sürekli kalecinin üstüne vuruyor sürekli ya deli olacam :D

Adriano Uç Forvet(Advanced Forward)'ten başka bir yerde oynayamaz biraz sabır gösterin orda göreceksiniz leblebi gibi atmaya başlayacak verim alamamanızın nedeni görev'i değil moraliyle ve ya Adriano'nun sorunlu bir futbolcu olmasıyla alakalı olabilir...

RasAnt
14.Mart.2011, 20:16
Ya performansı kötü değil aslında 19 maç 11 gol (3 gol penaltı) 6 asist,oldukça fazla pozisyona giriyor buna rağmen attığı gol az geldi bana o yüzden kazma dedim :D

mehmetd
15.Mart.2011, 20:03
Şimdi sakatlığının bitmesine 2-3 hafta var gelmek istiyor Fenere,yalnız cannot be registered next match diye bilgi var orda,yani alırsam ben Adriano'yu ne kadar oynatamıcam bi cezası falan mı var yani :)

Sonraki maçın zamanı ne zman :p alıpta boşuna maaş ödemek istemiyorum :)

1-sakat olanı alamayabilirsiniz.
2-alırsanız transfer sezonu değilse oynatamayabilirsiniz.transfer sezonu yazar ona bakın oyununuzda.
1 temmuz-31ağustos ve 1-31ocak falandır.
3-evvelden şamp.ligi yada uefa da oynayan takımda o sezonda oynamışsa ondan demiş te olabilir.

cezası oynatamak yani,ceza derken boşuna para vermiş olursun bide yabancı sınırın doluysa olabilir.