PDA

View Full Version : FM 11 Yapay Zeka Saçmalığın Dorukluğunda

orhunyazar
13.Mart.2011, 03:28
Arkadaşlar Avrupa kupasında liverpool a aynı kümeye düştük. İlk maçımda liverpool ilk 11 lisinde toresin ve kuyt ın olmadığını fark ettim. Sakatlanmışlar sanıp sevindim ve maçta bu ikisinin olmaması sayesinde 3-0 maçı aldım. Liverpool ile 2. maçımı oynayacakkende yine ilk 11 lide bu ikisinin olmadığını görünce işime geldi ama acaip şaşırdım çünki bu kadar süre sakat kalmaları mümkün değil. Merak edip liverpool squad ına baktığımda ise 2 sininde %100 fit olduğunu gördüm ve moralleride birnin süper birbin very good ve ikide sarı kart bile almamışlar ama değil kadroda yedeklere bile alınmamışlar. İkininde yerine yaşlı ve gelişmemiş işe yaramaz iki tane santrafor transfer etmiş onları oynatıyorlar ve beleş bile verseler alınmayacak bu futbolcuların birine 40 birine 50 milyon vererek transfer etmişler.

Nedir bu liverpooldaki saçmalık sadece benim oyunumdamı var yoksa geneldede böylemi merak ettim doğrusu :confused:

LifeYourself
13.Mart.2011, 07:50
valla bizim oyunda böyle bir abeslik yok...(satın alınan oyuncu ve fiyatlar konusunda)
oynatmamaya gelince menejerin insiyatifindeki birşey

mertayasava
13.Mart.2011, 08:36
Gerek Roy Hodgson gerek Kenny Dalghlish bu sene bunu defalarca yaptı,ligi ilk plana aldığı için aslarını Avrupa'da oynatmamayı tercih etti.Olağanüstü bir durum yok gibi gözüküyor o yüzden.Tabi senin bahsettiğin kupa ve aşama ne onu bilirsek daha mantıklı yorumlar yapabiliriz.Örneğin Ş.Ligi Çeyrek finali gibi.

Sekopej
13.Mart.2011, 11:53
Bu tür örneklerin ekran görüntüleriyle desteklenmesi, üzerine yorum getirilmesi ve belirgin hataların ortaya çıkarılması açısından önemli. O nedenle ekran görüntüsü koymaya özen gösterirsek iyi olur.

Oynatmaması değil de o kadar para verip alması garibime gitti açıkcası.

Eminoski
13.Mart.2011, 12:09
aynısı espanyol ile 11.2'de kariyer yaparken barcelona maçında bana denk geldi ne messi ne villa kadroya alınmamıştı ve takıma baktığımda bu oyuncular %100 kondisyon ve iyi moralleri vardı.ı

ozaniel
13.Mart.2011, 13:46
beleş bile verseler alınmayacak bu futbolcuların birine 40 birine 50 milyon vererek transfer etmişler.

Andy Carroll ve Luis Suarez mi?:p

Kato64
13.Mart.2011, 13:49
Benim Oyunundada Karabük Emenikeyi Hiç Oynatmadı İlk yar 6 Puan Aldılar Sadece

mehmetd
15.Mart.2011, 20:35
Arkadaşlar Avrupa kupasında liverpool a aynı kümeye düştük. İlk maçımda liverpool ilk 11 lisinde toresin ve kuyt ın olmadığını fark ettim. Sakatlanmışlar sanıp sevindim ve maçta bu ikisinin olmaması sayesinde 3-0 maçı aldım. Liverpool ile 2. maçımı oynayacakkende yine ilk 11 lide bu ikisinin olmadığını görünce işime geldi ama acaip şaşırdım çünki bu kadar süre sakat kalmaları mümkün değil. Merak edip liverpool squad ına baktığımda ise 2 sininde %100 fit olduğunu gördüm ve moralleride birnin süper birbin very good ve ikide sarı kart bile almamışlar ama değil kadroda yedeklere bile alınmamışlar. İkininde yerine yaşlı ve gelişmemiş işe yaramaz iki tane santrafor transfer etmiş onları oynatıyorlar ve beleş bile verseler alınmayacak bu futbolcuların birine 40 birine 50 milyon vererek transfer etmişler.

Nedir bu liverpooldaki saçmalık sadece benim oyunumdamı var yoksa geneldede böylemi merak ettim doğrusu :confused:

rakip takım olduğuna göre çaktırma bence:icon_lol:

durum şöyle de olabilir tabi:
- bi dakka bu paralar da nerden çıktı:p hocam ayıp oluyo
- çaktırma koy cebine
- tamam torres i oynatmicam :p

böyle olmuyo dimi:icon_lol:

orhunyazar
16.Mart.2011, 01:32
He he valla elimde olsada keşke yapabilsem öyle bir şey. Anlaşırız her türlü hocalarlada daha o kadar gerçekcci yapamadılar işte oyunu. Acaip işime geldi liverpool ile aynı kümeye düşünce üzülmüştüm şimdiden bu sene yattı dedim gruplardan bile çıkamıycaz ama liverpool toresin yokluğu yüzünden kümelerden 2. sırada avrupa kupasına ancak yükseldi. Allahtan gerardı oynattı hoca onuda oynatmasaydı artık gruplardan bile çıkamıyacaklardı. Bu seferde avrupa kupasının ilk maçında romayla karşılaştım bu sefer kaçarı yok türkiyeye dönüyoruz derken bu sefer ilk 11 lide totti yoktu. Tam hoca sendemi diyip böyle saçma oyun mu olur diyecekken sakatlanmış allahtan roma saçmalamamış :D