PDA

View Full Version : Futbolu bırakırım yine de kontrat imzalamam!

Chinatown
13.Mart.2011, 16:04
Onur Kıvrak, 11 yıldır kalemi koruyordu sanırım, Favorite Team Trabzonspor, Favorite Person da ben varım, kendisinin biten sözleşmesine güzel bir zamla önerdim, menejeri de kabul etti, ben uzadı sandım fakat olmamış. Sene sonunda açıkta kaldı. Kendisini isteyen 20 klübün hiçbiri istediği ücreti veremedi haliyle. Ben de bu süre zarfında (1 yıl) kendisine bir türlü sözleşme öneremedim. ve sonunda 1 yıl boşta kaldıktan sonra hiçbir sakatlık vs olmadan emekli oldu. Şimdi coach olarak öneriyorum. Kabul ediyor ama bir türlü gelmiyor. Ve bu başıma gelen ilk olay değil. Takımın yarısını satarak aldığım Alexis Sanchez ve Nuri Şahinde de aynı sorun oldu. Gerçekten sıktı bu hata.

http://i53.tinypic.com/2d0x3wy.jpg

RasAnt
13.Mart.2011, 16:17
İlginç eski yamalarla oynuyorsunuz sanırım yama değişikliği çözüm olabilir

Chinatown
13.Mart.2011, 16:31
11.3 ten bir öncesiyle oynuyorum şu anda, 11.3 ü 2 kere indiremedim o yüzden uğraşmadım.

mehmetd
15.Mart.2011, 20:24
işsiz olan futbolcu yada personeller 1-2 yıl bekler sonra emekli olur o normaldir.

yalnız soruyu tam anlamadım yani neden alamadığınızı açıklayıcı bir resim olsa daha anlaşılır olurdu yalnız şunu biliyorum eğer bir klüpte görev aldıysanız sonra tekrar gelemiyonuz
ben gs de çalışırken örneğin fb bjk de fitness coach luk yapan birini alamadım rakip takım dedi bende eskiden gs de çalışanlara baktım onlar da eski takımıma geri dönmek istemiyorum dedi nasıl olacak o zaman anlamadım.

cevap olaarak ta belki koç kadron dolu olabilir,klübün bütçesi yetmiyor olabilir vs.

Chinatown
15.Mart.2011, 20:31
valla neden alamadığımı bilsem zaten yazacam da nedeni yok :) sadece kontrat imzalamak istemiyor diyor o kadar. Onur kariyerinin zirvesinde, 32 yaşında, ve benlekontratı bitince abartısız 50 ye yakın klüp istedi kendini, ama demek hiçbiriyle anlaşamadı ve emekli oldu. :)

DaveJones
15.Mart.2011, 20:46
Kontratı coach olarakmı öneriyorsunuz goalkeeping coach olarak mı?

Chinatown
15.Mart.2011, 20:59
şu anda takımımda coach, goalkeepingi güzel ama bir an dalgınlıktan coach olarak imzalattım, sene sonunda kontratını değiştirmeyi düşünüyorum.

mehmetd
15.Mart.2011, 21:05
resimde free koç olarak gözüküyor,her halde sonradan koç olarak aldınız.

her neyse aldıysanız sorun yok,gk koçluğu da kabul ederse sorununuz kalmayacak gibi.
bende bir personel fitness koçluğu kabul etmeyince koç olarak aldım hala kabul etmiyor, koç olsun ne olacak nasıl olsa antremanı fitness antremanı yaptım dedim.

Chinatown
15.Mart.2011, 21:19
sorunum nasıl olmasın gül gibi kalecimden oldum :) gk coach kolay bulunur da kaleci o kadar kolay değil :)

evet evet mayıs sonunda emekli oldu, o yaz döneminde takıma aldım kendisini, hatta Serkan Balcı ve Egemen Korkmaz da aynı şekilde, istedikleri kontratları veriyorum coach olarak, güzelce anlaşıyoruz masadan, sonra 'Egemen snubs Trabzonspor' diyiveriyor, hiçbir açıklama da yok :) ben o yüzden zaten kontratlarda bir sorun olduğunu düşünüyorum.