PDA

View Full Version : Başkana Oyuncu Aldırma

leventb12
13.Mart.2011, 21:32
Merhaba Arkadaşlar , Şu Başkana Oyuncu Aldırma İşi Nasıl Oluyor ? Bazı Kariyerlerde Görüyorum İşte Diyorki: Bir Regen Var. Almam Lazım Gelmiyo En İyi Başkana Aldırıyım. Sonuç: Oyuncu Menajerin İstediği Takımda Bu Olayı Açıklarsanız Makbule Geçer:icon_cool:

Siriuss
13.Mart.2011, 21:49
bir oyuncunun kulübüne teklif yaparken "bazen" sağda interesting with board yazısı çıkar.ona girdiğin zaman iki seçenek çıkar.birini seç.kabul ederlerse alır yönetim...

ama bunun için oyuncunun iyi bir oyuncu olması gerekir ve yönetimin de sana güvenmesi gerekir.

batuhany7
13.Mart.2011, 21:52
bu olay işime az yaramadı değil :) 15 milyn dolarım vardı...hazardı yönetim 19 bine almıstı :))

leventb12
13.Mart.2011, 21:56
Hocam SS ile anlatım yaparsan çok makbule geçer :uzgun:

BaGa TaRKaN
13.Mart.2011, 22:00
Hocam SS ile anlatım yaparsan çok makbule geçer :uzgun:

O Her Zaman Çıkmıyor O Yüzden Resimli Biraz Zor Gösterebiliriz. Oyuncuyla Sen İlgilen Oyuncuyu Beğendiğini Falan Oyuncuyla İletişimde Belirt ve Teklif Yerine Gel. Bazen Çıkabiliyor Böyle Olduğunda:)

Revolution
13.Mart.2011, 22:01
Ali'nin açtığı bir konu vardı bunun hakkında. SS'ler filan da vardı bakayım bir ona.

edit: İşte o konu. http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=92935

leventb12
13.Mart.2011, 22:17
Metmet Abi Sağol. Sanada Sağol Revolution Adını Bilmiyorum ama kusura bakma :)

Revolution
13.Mart.2011, 22:19
Metmet Abi Sağol. Sanada Sağol Revolution Adını Bilmiyorum ama kusura bakma :)

Adım Kaan rica ederim :)

leventb12
13.Mart.2011, 22:20
Hocam Resimler Uçmuş :S sende gözüküyorsa başka yere upload edebilirmsin ?

Revolution
13.Mart.2011, 22:21
Bende de gözükmüyor maalesef.

leventb12
13.Mart.2011, 22:24
Şimdi Bir Gösterse Harika Olacak Ama Benim Oyunda Yarı Türkçe. Nerde Çıktığını Bile Anlamadım :uzgun:

sakary Ali
13.Mart.2011, 22:29
ss'siz anlatmaya çalışayım ;

mesela bir oyuncuya teklif verirken sağ üst köşede Yönetim ile Konuş butonu çıkıyor..Ona bastıktan sonra yönetim ile diyalog sayfası açılıyor oradan herhangi birine bas yönetim ya kabul edecek tamam deyecek ya da reddecek.

leventb12
13.Mart.2011, 22:30
Bende Hiç Bir Oyuncuda Öle Bir Şey Çıkmıyor..

sakary Ali
13.Mart.2011, 22:32
Her oyuncuda çıkmaz..Hangi kriterde çıktığını bilmiyorum ama..İstersen yeni bir oyun başlat denemek için büyük ihtimal çıkar o zaman.

leventb12
13.Mart.2011, 22:38
Zaten Yeni Oyunumdayım.. Middlesbrough'a Sissko'yu Alcam da Zira Hiç Bir Oyuncuda Çıkmıyor.

sakary Ali
13.Mart.2011, 22:39
Kulüplede ilgili olabilir dediğim gibi tam kriterlerin ne olduğunu bilmiyorum.

Batuhandemirel
14.Mart.2011, 04:30
adnan baskan insuayi almisti bana

brknesta
14.Mart.2011, 10:05
sımdı yonetımdenmı talep edıcem yoksa oyuncuya gırınce oyuncunun panelındenmı?

nannar
14.Mart.2011, 10:41
ben Catanzaro kariyerinde şu an takımımın kaptanlığını da yapan Vailatti'yi aldırmıştım başkana... Normalde 300-500 bin € civarı bütçencemiz varken 1,5 milyon € karşılığında alınmıştı. Öncelikle hedefinizdeki oyuncunun mevcut kadro içerisinde direk 11 oynayabilecek kaliteli bir isim olması lazım. Yönetimin size güvenmesi ve sizden memnun olması lazım. Oyuncuya teklif ettiğinizde yeni bir fiyatla karşı kulüp teklif sunduğunda bu fiyat size verilen transfer bütçesinin üzerinde bir rakamsa sağ alt köşede teklif sunulan yerde ekstra "interact with board" ya da türkçesi "yönetimle konuş" olabilir , şeklinde bir buton daha çıkar. oraya tıkladığınızda " bu oyuncu amaçlarıma ulaşmam için çok önemli" ve "kadromuza büyük güç katacak" gibilerinden 2 seçenek var. birini tıklarsınız işte. bende yönetim önce olmaz dedi. sonra ısrar edince tamam dediler ve o andan sonra o oyuncuyla teklif ve kontrat aşamasını tamamen başkan yürütüyor. siz sadece gelişmeleri izliyorsunuz ve transfer gerçekleşiyor. Fakat bu sık sık olmuyor. Ben mesela Vailatti'yi 3 sezon önce aldırmıştım, bu sezon başka bir oyuncuda tekrar denedim ama kulüp maddi kaynakları yeterli değil gibi bir açıklama ile reddedildim. Yani atılacak tek kurşun gibi düşünerek doğru oyuncuda ricada bulunun başkandan.... :)

leventb12
14.Mart.2011, 20:06
Hasan Hocam Ben Buldum Zaten. Konu Kilit Olabilir.

BaGa TaRKaN
14.Mart.2011, 20:11
Nasıl Bulduğunu Yazsanda Bizde Bilsek Canım:D

Naptında Aktif Oldu:)