PDA

View Full Version : fm 2011 regen...

batuhany7
14.Mart.2011, 17:52
arkdaşlar fm 2011 regen hakkında bilgil verebilirmisiniz.

enesx86
14.Mart.2011, 17:55
Benim oyunda en iyi regenler Brezilya dan çıkıyor

leventb12
14.Mart.2011, 20:17
Bende kolombiyadan çıkıyor..

bearyn
14.Mart.2011, 20:56
Benim yönettiğim takımlar dışındaki her takımdan wonderkid çıkıyo. İlk 18'e adam bulamıyom bi türlü altyapıdan. Antreman tesislerini de sürekli geliştiriyom, en iyi genç takım hocalarını getiriyom ama olmuyor.

ozaniel
14.Mart.2011, 21:39
Şans faktörü de çok önemli, Brezilya'dan daha çok yetenekli adam çıkıyor ama profesyonellik gibi konularda eksik oldukları için elde patlama riski de yüksek, gerçekteki gibi.

Chinatown
15.Mart.2011, 00:10
2022 deyim. valla sizi bilmem ama her pozisyonda alışılagelmişin dışında çok üst düzey oyuncu çıkaran ülke; MEKSİKA. milli takım olarak 1. sıradalar ve her pozisyonda çok kaliteli oyuncuları var. bir iki kere milli takımlarından teklif geldi, o kadar çok oyuncu varki, seçmekten üsenirim diye kabul etmedim. 6 yıldır fm oynarım neredeyse, hiçbir seride bir ülkeden bu kadar kordine ultra regenler çıktığını görmedim.

Aynı zamanda benim oyunumda Fransa ve Afrika ekolü de tükenmiş durumda sanki. Almanya ve gurbetçiler muazzam. Muhammed Tufan adlı Pa sı 200 olan bir regenim var.

Türkiyeden de iyi oyuncular çıktı bende, özellikle Buca ve Bursanın altyapı şahane. 4 stoperim var PA sı 165 üzeri, 1 ünü Bursadan 1 ini Bucadan aldım. Ankaragücünde de fena değil durum. Sinan Sağlam (DM) ve Samet Demir (AMC) diye iki oyuncu aldım, 170-175 Pa aralığında.

son olarak bana garip gelen bir olay var, genel olarak mı bana özel mi bilmiyorum ama, 17, 18 yaşında olağan üstü özellikleri olan, neredeyse gelişimini tamamlamış oyuncular çıkıyor, 20 finishingli forvetler, 20 markingli stoperler falan filan.

bende durum böyle işte azizim.

brknesta
17.Mart.2011, 17:23
arjantınlı hucumcular ıngılız stoperler ıtalyan ortasahalar nadırde olsa balkan ve ıskandınav gencler :)