PDA

View Full Version : Jan Rajnoch

KaPaLı
14.Mart.2011, 23:33
11.3 profiline göre konuşursam eğer

" Long Shoot " ve " Free Kicks " değerleri çok yksek olmuş. 12-13 değeri olsa yeterli olur, zaten Rajnoch stoper olduğu için şut atacak pozisyonuda bulamıyor.

Marking ve Tackling değerleri 1 artış makul olabilir çünkü Rajnoch, Servet gibi vucudunu kullanarak top alan bir savunma oyuncusu değil. Ayrıca Heading özelliğini çok iyi kullanabilen ve her uzun topta tehlike yaratan bir oyuncu. +2 Heading

Dribbling ve Passing özellikleri yine kırpılması gereken özelliklerden. Rajnoch zaten hızı gereği hiç top kullanmayan ve çok basit oynayan klasik stoper özellikli bir oyuncu.

Mental özelliklerinden " Work Rate " ve " Team Work " +13 olabilir. Rajnoch zaten çalışkanlığı sayesinde bu kadar başarlı. Geldiğinden beri 1 tane bile sorun yaşatmadı ve antrenman kaçırmadı desem yeridir.

Anticipation 12 şu anda ama en az 14 olur Rajnoch için.

Jumping 13 seviyesinde şu anda ama bu 15-16'ya kadar çekilebilir.

Kabaca sıralarsam;

Passing ----------< 12
Long Shoot ----< 12
Marking-----------> 17
Tackling-----------> 17
Heading----------> 15
Dribbling ---------< 9
Passed ------------<14
Anticipation-------> 14
Work Rate---------> 17
Team Work-------> 15

Börk
15.Mart.2011, 00:27
Tackling ve Marking 18 biraz fazla olmaz mı abi :) Rajnoch ligin en iyi stoperleri arasında ama bana biraz fazla gibi geldi.

KaPaLı
15.Mart.2011, 00:35
17 (:

Berk Marking değeri 18-19 bile olabilir, savunduğu adamı kolay kolay bırakmıyo ama Tacling değeri dediğin gibi tartışılır. Herkese göre değişebilir ben sadece öneri olarak yazdım.

musakaan
15.Mart.2011, 17:26
Bana kalırsa son 10 yılda Ankara'ya gelmiş en iyi yabancı futbolcu . Muhteşem bir defans . Orjinal mevkisi ön liberoda oynasa takım için daha yararlı olur . Heading 16-17 olabilirdi .

SAİT71
15.Mart.2011, 19:34
Bu adamın boyu uzun olmamasına rağmen kafa toplarında çok etkili... Kafa ile rakibe top vermiyor. Çok güzel bir defans adamı... Kendi takımımda bile görmek isterdim bu adamı...

FoRZa SKiNCLuB_I9o3
15.Mart.2011, 23:26
Gerçekten ligdeki en iyi yabancı DC'lerden Rajnoch... İsmail Abi'nin verdiği değerleri hakediyor bana kalırsa.