PDA

View Full Version : Nedir şu managerlerden çektiğimiz?

orhunyazar
22.Mart.2011, 02:18
Robinho yu transfer etmek için sabahtandır milanla boğuşuyorum en sonunda bi orta yol bulup vermeyi kabul ettidiler robinho ile masaya oturduk her şeyde anlaştık bu seferde manageri maraz çıkarıyo 12 m istiyo çakal benim verbileceğim 5 milyon elimde olsa hadi verim gitsin diycem gariban ama klübün izin verdiği bu kadar napim :D Agent fee de anlaşammızlık yüzünden tüm kontrat çöpeme gidicek şimdi bu durumda robinho nun managerini ikna etmek için ne yapmam gerekir

mehmetd
22.Mart.2011, 03:05
öncelikle Nedir şu menagerlerden çektiğimiz yapman gerekir.
yazıyı da düzelt.

cevap içinse diğer şeyleri arttırman gerek mesela oyuncuya fazla ver tabi verebilyorsan.
veremiyorsan bence fazla uğraşma değmez.bence genç oyuncu yetiştir ve işine yaramazsa satar yada kiraya verirsin işine yararsa oynatırsın; bi adama o kadar vermem ben.

bearyn
22.Mart.2011, 12:52
Kim olursa olsun Türkiye liginde özellikle yıllık 3-4'ten fazla kimseye vermem direk satarım.

sarianet
22.Mart.2011, 19:10
managerler bonservis bedeli gibi para istiyolar :D

Time Cris
22.Mart.2011, 19:50
öncelikle Nedir şu menagerlerden çektiğimiz yapman gerekir.
yazıyı da düzelt.

cevap içinse diğer şeyleri arttırman gerek mesela oyuncuya fazla ver tabi verebilyorsan.
veremiyorsan bence fazla uğraşma değmez.bence genç oyuncu yetiştir ve işine yaramazsa satar yada kiraya verirsin işine yararsa oynatırsın; bi adama o kadar vermem ben.

Menager ne ya MANAGER olarak.Yönetici,direktör anlamında.

mehmetd
22.Mart.2011, 19:58
Menager ne ya MANAGER olarak.Yönetici,direktör anlamında.

yaa o kadar bakarsan aslında menajer olması gerek ama
football manager ı biz menager diye yazıyoruz ya
aslında doğrusu menajer de
o da bana şarkıcıları hatırlatıyor
gene en iyisi menager.

El Barto
22.Mart.2011, 20:32
Agent değil mi onlar yahu?

El Barto
22.Mart.2011, 21:42
Agent değil mi o yazdım çünkü agent fee değil midir verilen? Evet Türkçe karşılığında oyuncunun menajeri denebilir ancak oyunda agent diye geçiyorlar.

http://i1103.hizliresim.com/2011/3/22/10273.jpg

Konunun özüne gelirsek hakikaten bazen çekilmez bir hal alıyorlar.

Chinatown
22.Mart.2011, 21:42
oyuncunun transfer görüşmesini yapan adama manager değil agent deniyor,

agent ajan anlamına da geliyor, ama ilk anlamı temsilci demek, misal; Travel agent

evet agentlar ciddi anlamda oyunun uzun süreli zevkini kaçırıyorlar, sadece alırken değil. 18-19 yaşında bulduğun bir yeteneği 28-29 yaşında elinde tutmak için milyon dolarlar vermen gerekiyor. iki maç top oynayınca 4 yıl kontratı olan oyuncuna aldığının 10 katı yıllık ile yeni kontrat istiyorlar falan, agent dışında kontrat olayı saçmalık 2011 de..

RasAnt
23.Mart.2011, 01:43
Çok saçma bir olay yeni oyunda agent lerin 1m dan fazla alması engellenmeli günümüzde hangi agent alıyor bu paraları ya ozman millet işi gücü bıraksın gençlere takılsın götürsün kulüplere pazarlasın yok öle dünya değiştirsinler şu olayı gıcık oluyorum bende,adam kulübe yeni geldi aylık 70.000 euro maaş veriyorum yarı döneme geldi agent maçta gol attı diye parasını yükseltmek istiyor bastım küfürü reddettim Allahtan oyuncum agent a takılmadı kontrat istiyorum demedi

Ronielfayed9
23.Mart.2011, 17:13
Asıl Pastore'yi almaya çalışanlar bilir managerlerin para gözlülüğünü.

Chinatown
23.Mart.2011, 17:15

bilmemmi ah bilmemmi, böyle gelirmi diye bir uçuk teklif yapmıştım, sonra imza aşamasına geldi, tam 22 milyon imza parası istedi adam, böyle bir saçmalık olabilirmi?

Ronielfayed9
23.Mart.2011, 17:17
bilmemmi ah bilmemmi, böyle gelirmi diye bir uçuk teklif yapmıştım, sonra imza aşamasına geldi, tam 22 milyon imza parası istedi adam, böyle bir saçmalık olabilirmi?

En iyisi Pastoreden vazgeçip 500K vererek Verrattiyi alıp önümüze bakmak :)

RasAnt
23.Mart.2011, 17:21
Pastoreyi bende almaya çalışmıstım manageri sağolsun 6-7 civarı bişi istemişti :D

enesx86
23.Mart.2011, 19:10
Oyunun en nefret ettiğim özelliği bu agent olayı. 2012 de düzeltilmezse orjinal almam sölim

Sadixx
23.Mart.2011, 19:19
Sorma ya off canımı iyi sıkmıştı almaya çalıştığım gün.

ozaniel
23.Mart.2011, 21:42
Bence bazı ekstra durumlar dışında gerçekçi. Beşiktaş şu Nobre'nin menejerine(ismini unuttum) ne kadar para verdi mesela.