PDA

View Full Version : the game could not be saved [ÇÖZÜLDÜ]

narakan1969
24.Mart.2011, 15:09
Böyle bir hata aldım ve oyunu kayıt edemiyorum. İsim değiştirerekte denedim ama olmadı. Nasıl halledebilirim bunu acaba?

mehmetd
24.Mart.2011, 23:40
seçenekler:
oyundan çık bir daha dene.
yer kalmamış olabilir.
otomatik kayıt yap yada farklı bir gün kaydet
kayıt ismi hatalı olabilir.belirli bazı şablonlarda kaydedebilirsin.onun dışına çıkmış olabilirsin.
vs. vs.

Raten
25.Mart.2011, 14:46
Oyun korsansa onunla ilgili de olabilir.

El Barto
25.Mart.2011, 17:44
Var olan bir oyunu mu kayıt edemiyorsun yoksa kayıtlı bir oyunu mu açamıyorsun?

Ben ikinci seçenek gibi algıladım. Eğer öyle ise kayıtlı oyunun bozulmuş olabilir.

Yok oyunu kayıt edemiyorsan yeni bir oyun açıp oyunu kaydetmeye çalış. Eğer sorun yoksa yine oyun içinde bir takım data dosyaları bozulmuş olabilir.

narakan1969
25.Mart.2011, 20:19
Kayıtlı olan oyunumu kayıt edemiyordum. Mehmetd arkadaşın dediği gibi meğer c de yer kalmamış o yüzden kayıt edemiyormuş.

mehmetd
26.Mart.2011, 22:26
Kayıtlı olan oyunumu kayıt edemiyordum. Mehmetd arkadaşın dediği gibi meğer c de yer kalmamış o yüzden kayıt edemiyormuş.

bir an evvel c yi boşalt. c deki dosyaları d ye falan taşı olmazsa şunu yükle:

PartitionMagic 8.0 TR(sitede vardı bir yerde neresi bilmiyorum bilgisayar sorunları ile olan yerde idi)

bu program c eksik ise d den yada e den aldığın bölümü oraya ekletir.

mesela ben kurulumda c yi az yapmıştım mecburen; sonra d dekini oraya ekledim.
mesela c 40 d 40 sa; d deki 40 tan c ye ekleme yapabilirsin bu programla.

yada ccleaner falan kullanacaksın ama sadece geçici çözüm sunar en iyisi bu programı kurman.ben de devamlı silmekten bıkmıştım bunu kurdum şimdi çok iyi bir boyutu oldu.

kolay gelsin;iyi oyunlar.

raidon
30.Mart.2011, 14:14
Bende de böyle bir sorun var ; Kaydedilmiş oyuna devam etmek istiyorum fakat , bu yazılar geliyor.Tüm emeklerim boşuna gitti az önce denedim olmuyor ne yapsam!

mozole37
30.Mart.2011, 17:55
Bende de böyle bir sorun var ; Kaydedilmiş oyuna devam etmek istiyorum fakat , bu yazılar geliyor.Tüm emeklerim boşuna gitti az önce denedim olmuyor ne yapsam!
save dosyanın bir yedeği varsa onu dene o saatten sonra o dosya daha düzelmez bence ama bir yolunu bilen vardır belki

Trabzonspor
30.Mart.2011, 18:17
Bozulan save dosyasını kurtarmanın bir yolu yok diye biliyorum.Emek harcayımuraştığım bir kariyerde bende yaşamıştım bu olayı.

mehmetd
30.Mart.2011, 20:30

O yüzden çok kayıt yapın.Mesela ben günlük kayıt yapıyorum.O gün oyundan atarsa önceki oyundan devam ederim.Tabi maçta kaybedersem çıkıp aynı gün oynama olarak ta işe yarıyor:D

europeanconquer
31.Mart.2011, 01:06
Can sıkıcı bir durum oluşturmuş.

leventb12
31.Mart.2011, 17:33
Ben İşimi Sağlama Alıp Oyunu Kaydetmeyi Hergün Olarak Ayarlıyorum Sorun Oluşturmuyor.