PDA

View Full Version : her oyunumda yaşadığım sorun

oguzkedek
24.Mart.2011, 23:46
her zaman yeni takımla başladığımda çok kötü başlıorum ilerde düzeliorum ama başta ne kadar puan kaybettiğime göre şekilleniyo lig sırası .totenham için sizce hngi taktikle oynayayım .tek tek oyuncu rollerini de yazarsanız sevinrim. mevcut kadroya criscito ve dzekoyu aldım iş işten geçmeden takım yerine otursun yoksa toparlamak zaman alıyo.

CeNTeR_TR
25.Mart.2011, 00:05
Sonradan toparladığın taktiği en başta kullan :) Match repatiton olayın da biraz yüklenme yap ve hazırlık maçı sayısını sezon öncesi normal seviyede tutmaya bak.

oguzkedek
25.Mart.2011, 00:10
zaten 2 maç yaptım ligde fulhama yenildim west hamla 95 te yediğim golle 3-3 berabere kaldım . doğru taktiği bulmam zaman alablr o yüzden dedim tottenhamla oynayan varsa yardım etsin diye . bu arada gentide 2 maçta da 3-0 yenerek gruplara kaldım

zargı
25.Mart.2011, 00:20
tottenhamla oynayacagın en iyi taktik 4-3-3 olur heralde

serwan
25.Mart.2011, 00:28
sezona başlarken match preparation'ı en yüksekte tutup çoık sayıda hazırlık maçı yaparsanız taktiğiniz oturur.. böylece sezon başladığında rakiplere oranla daha hazır bi takım olursunuz..

zqr
25.Mart.2011, 00:32
4-41-1 bale ml yap moric playmaker vandervaart amc long shot sık yap lennon mr palacıos top kapan dzeko özel ayar gec bence ileri cıkıs sık stop surme orta through ball normal orta az .....

oguzkedek
25.Mart.2011, 12:51
match preparationın ne olduğunu anlamadım ne yapayım orayı ?

muztava
25.Mart.2011, 14:31
match preparationın ne olduğunu anlamadım ne yapayım orayı ?

kullandığın taktiği orada seç ve maç öncesi oyuncularına çalıştır.oyuncuların hem daha sistemli hem de daha istikrarlı oynar.taktik değiştirirsen bu olay sıfırlanır tabiki.yeni taktiği de çalıştırman gerekir.