PDA

View Full Version : Colin Kazım Richards

Alexi Lalas
25.Mart.2011, 21:51
Aykut Kocaman ile karşılıklı disliked person olarak eklenebilir.

Börk
25.Mart.2011, 22:19
Kazım'a eklenebilir ama Aykut Kocaman'ın aynı şekilde kin beslediğini düşünmüyorum.

Alexi Lalas
25.Mart.2011, 23:39
Aynı şekilde beslemese bile çok çok az değerle girilebilir. Takımdan disiplinsizliği ve tavırları yüzünden Aykut Kocaman tarafından gönderilen bir oyuncu sonuçta. Karakterinden haz aldığını sanmıyorum. Ama girilmese de olabilir.

chuckTR
27.Haziran.2011, 15:52
Kazım eğer biraz disiplinli olmayı başarabilseydi şuan TR liginde olmazdı.

SAİT71
27.Haziran.2011, 16:31
İlk zamanlarda çok beğendiğim bir oyuncuydu. Yeteneğide var. Hatta bir ara Şampiyonlar Ligi'nde fiziğini kullanıp topu taç çizgisine doğru alıyordu ve hiç bir rakibe topu vermiyordu.. En çok ona güvenirdim. Ama sonradan sonraya disiplin yönünden problemleri ortaya çıkınca bir anda gözden düştü. Yetenek yönünden sıkıntısı pek olmasada zihinsel yönden biraz problemli. Yani disiplin anlamında...

fbdevil190737
27.Haziran.2011, 19:59
Mental ' i iyi olsaydı çeyrek final yaptığımız ŞL'de gösterdiği performanstan sonra hem fizik hem teknik bakımından Cristiano Ronaldo'nun benzeri olabilirdi Kazım ancak kendi kendini yaktı mental sorunlarından dolayı .

Suicider
27.Haziran.2011, 20:09
nişanlandıktan sonra biraz daha düzelmişe benziyor ama biraz daha izleyip bekleyip görmek lazım belli olmaz kazımın işi.

William Rookwood
28.Haziran.2011, 12:19
Galatasaray'da çok mutlu şuan, hiç bir kötü yanını görmedim umarım görmeyiz

Revolution
28.Haziran.2011, 12:39
Ben de geçmiş yıllara nazaran daha iyi bir profil bekliyorum. En istikrarlı yılıydı herhalde Galatasaray'ın bu kötü sezonuna rağmen.

Hugo
28.Haziran.2011, 12:56
Kazım eğer biraz disiplinli olmayı başarabilseydi şuan TR liginde olmazdı.

Arsenal'in sağ kanadında banko oynardı bana göre. Bence ligin en iyi oyuncularından Kazım.

zemlinskis
06.Temmuz.2011, 13:02
Colin Kazım Richards gerekli disiplin sağlandığı takdirde dünyanın sayılı kanat oyuncularından bir tanesidir. Bu sezon Fatih Terim sayesinde disiplinli bir şekilde ligin altını üstüne getireceğini düşünüyorum.

sarianet
06.Temmuz.2011, 13:25
Fatih Terim onun için büyük bir şans 2008 de onu adam etmişti
bu sene fatih hoca faktörüyle patlama bekliyorum

Corpus
26.Temmuz.2011, 01:57
Geçen sene ve bu senenin hazırlık maçlarına baktığımızda Kazım'ın hızlanmasının 13 ten 14 e yükseltilmesi daha mantıklı gibi duruyor. Bir anda hızlanabiliyor topu alınca veya topsuz alanda. Topu aldığında topla kendi çapında çok oynuyor o yüzden hızlanması kötü dursa da bence Kazım bir anda patlama yapıyor ve düşük olan max. hızına çabuk ulaşıyor.

Addolorato
03.Ağustos.2011, 17:47
Tekniği 14'ten daha fazla bence. Bu senenin ilk yamasındaki gibi 15-16 seviyesine gelebilir.

Revolution
03.Ağustos.2011, 17:53
Aynen hızı değil ama hızlanması artmalı. Ama 1-2 değer bile değişmez onlar. Asıl sıkıntı mental özelliklerde. Şu an yerlerde Kazım'ın mental değerleri.

Redrum
03.Ağustos.2011, 17:53
Kazım bence oyunda fazlasıyla iyi (çok randıman alamıyorum o ayrı fakat) güçleri gayet iyi gözüküyor. Bence bir şeyler yaptığını görmemiz lazım bazı yükseltmeler olması için. Bu da hazırlık maçlarıyla olmaz bence..

Revolution
03.Ağustos.2011, 17:58
Zaten baktığınızda çok ufak değişiklikler bekleniyor profilde. Asıl sıkıntı mental özelliklerindeydi Kazım'ın onu da devre arasından bu yana aştı fazlasıyla. Teamwork 5 şu an oyunda. Teamwork-Decision-Determination-Work Rate-Concentration-Bravery artmalı asıl.

SyNdRoMe23
03.Ağustos.2011, 18:00
Tekniği 14'ten daha fazla bence. Bu senenin ilk yamasındaki gibi 15-16 seviyesine gelebilir.

14'ün yeterli olduğu kanaatindeyim

Börk
03.Ağustos.2011, 18:02
bence de 14 yeterli.flair artırılabilir.

Dinozzo21
03.Ağustos.2011, 19:14
Zaten baktığınızda çok ufak değişiklikler bekleniyor profilde. Asıl sıkıntı mental özelliklerindeydi Kazım'ın onu da devre arasından bu yana aştı fazlasıyla. Teamwork 5 şu an oyunda. Teamwork-Decision-Determination-Work Rate-Concentration-Bravery artmalı asıl.

Hacı sen naptın adamın üç ay vukuatı olmadı diye hepsinin artırılması çok saçma olmaz mı?

Redrum
03.Ağustos.2011, 19:41
Yalnızca Teamwork, Work Rate ve Concentration özelliklerinin, en fazla 1-2 değer artırılabilir kanaatindeyim.

Revolution
03.Ağustos.2011, 20:17
O ozelliklerin kac olduguna bak bir istersen :) Adam 3 aydir burada degil 8 aydir burada.

zemlinskis
03.Ağustos.2011, 21:55
Flair , Tecnique gibi özelliklerinin kesinlikle 15 ' ten aşağı olmaması gerekir. Hız Hızlanma gibi özellikler de artırıılmalı. Colin'in profili gayet gerçekçi onun dışında ...

mkkadi
12.Ağustos.2011, 12:58
Açıkçası Kazım belli yetenekleri olan ama onu sürekli kullanmayan, maç içinden maçtan uzak, 1 maç iyi sonra 2-3 maç kötü olan bir oyuncuydu. Bu süreçte ise bu söylemeye çalıştığım mental özelliklerinde biraz daha iyi oldu. Bir takım değişiklikler olacaktır.