PDA

View Full Version : Saatlerin İleri alınması

Suicider
27.Mart.2011, 05:18
Arkadaşlar bildiğiniz üzere normalde saatlerin bu gece ileri alınması gerekiyordu fakat YGS nedeniyle yarın geceye ertelendi.Tabiki bilgisayar ve telefonların bundan haberi yok otomatik olarak ileri alıyolar :) Yarın önemli işleri olanlar dikkatli olsunlar 1 günlük daha eski haline alsınlar.

RaSenGan
27.Mart.2011, 05:26
Tüh be seviniyordum yarın gece 1 saat fazla uyuycam diye ama ileri alınacakmış :D

goosfraba
27.Mart.2011, 06:10
sınav tarihini ertelemeyi akıl edemeyen bir devlet var, dünyada eşi benzeri olmayan. eminim birçok kişi mağdur olacak bu durumdan. vebalini kimler ödeyecek?

kalemci
27.Mart.2011, 09:26
hay ben bu saat uygulamasının:) erkenden kalktıık

Redrum
27.Mart.2011, 11:00
sınav tarihini ertelemeyi akıl edemeyen bir devlet var, dünyada eşi benzeri olmayan. eminim birçok kişi mağdur olacak bu durumdan. vebalini kimler ödeyecek?
En fazla erken kalkılır. Tam saatlerin değişti güne denk düşmesi enteresan olmuş ama.

nannar
27.Mart.2011, 11:24
Saatlerin 1 gece ertelemeli olarak ileri alınacak olması bugünkü sınavda insanların mağdur olmaması içindir. PC ileri almış benim. Kurcalamayalım,nasıl olsa yarın alınacak. Saatler ileri alınacak diye sınavı ertelemek yerine saatlerin ileri alınma tarihini ertelemek daha mantıklı bir uygulama :)

KaPaLı
27.Mart.2011, 12:03
Bizim şirket saatleri bugünden ileri aldı. Biz yeni saate göre çalışıyoruz bugün :cool:

Legendary
27.Mart.2011, 13:02
Eğer foruma girip , konuyu görmeseydim ben de mağdurlardan biri olacaktım.
Çok teşekkürler. :)

Hugo
27.Mart.2011, 13:06
Bilgisayarın saat dilimini gmt+1'e getirdim. telefonu da geri aldım yarın iler alınca her şey eskisi gibi olacka sanırım :D Aslında saatleri ayarlamayıp bir saat ilerden gitmek istiyordum bugün.

Homer J.S
27.Mart.2011, 15:09
Tüh be seviniyordum yarın gece 1 saat fazla uyuycam diye ama ileri alınacakmış :D

Al işte ya.

GeNç KaRTaL
27.Mart.2011, 17:31
Saatlerin bugün ileri alınacağı çok önceden bilinen bir şey değil mi? Keşke sınav takvimini hazırlayanlar buna dikkat etselerdi.Neyse bundan sonra dikkat edilir umarım.

Gece benim telefon otomatik ileri atmış saati.Sabah arkadaşla buluşacaktım,geç kaldım diye panik yaptım.Aradım geç kalacağım diye.Daha bir saat var,paniğe gerek yok diyip saatimin bir saat ileri alınmış olabileceğini söyledi.Benimkisi önemsiz bir olay ama ciddi sıkıntılar yaşamış olanlar olabilir.

EndoplazmiK RetikuluM
27.Mart.2011, 17:34

Aygün ne içtin. :D

Zekirdek
27.Mart.2011, 17:55
Bugün futbol antremanımız vardı. Erken gidip kimseyi göremeyip geri dönenler vardı. Sonra arkadaşları aradıktan sonra geride geldiler.