PDA

View Full Version : komple defans hattı

serwan
30.Mart.2011, 14:07
arkadaşlar sunderland kariyerimde ofansif olarak iyi işler çıkarıyor olsam da defans alarm veriyor.. her maç bireysel hatalardan gol yiyorum.. oyuncular yetersiz.. zaten mensah ve onuoha kiralık.. takımdaki bekler premier lig için fazla kötü.. varane'yi aldım sezon başında ama o da genç henüz.. bi sağ bek bi sol bek bir de stoper lazım takıma.. ama toplam en fazla 10m $ verebilirim.. ona göre bikaç kişi önerebilir misiniz?
bu arada bunun için başlık açmak istemezdim ancak mevcut başlıklara yazdığım halde cevap alamadım hiç.. oralara pek bakılmıyor sanırım..

Chinatown
30.Mart.2011, 14:40
Stoperlerdinden biri Roland Juhazs olsun. 1,5 milyon civarında gelir, Anderlechtte oynuyor.
diğeri olarak da Eric Matoukou u alabilirsin Genk'ten. o da yine 1,5 civarında.
defansın sağına Sime Vrsaljko'YU alabilirsin Dinamodan, o da 2-3 civarına gelir.
sol bek için de Pettersen Holmvik ya da Emil Johansson'u alabilirsin, Pettersen 2 Johansson max 3 milyon.

Bunlar çok üst düzey oyuncular değil ama 10 milyona defans toplayacaksan fena durmuyorlar. Jahazs iyi ama, ben Trabzonspor ile şampiyonlar ligini kazandığımda bir stoperim o idi. Birde tabi alışma süreleri göz önüne alınırsa bir süre daha düzelmez takımın.

darthrevan
30.Mart.2011, 15:22
ben Queens Park Rangers ile oynuyorum. Sunderland kadrosu iyi fakat söylediğin gibi defans oyuncuları yetersiz kalıyor. Ben dodo diye oyuncu aldım sol kanata yeterli gibi duruyor. phil Jones u blackburn de oynuyor.

serwan
30.Mart.2011, 15:57
Jones çok pahalı malesef. Bakmıştım zaten. Vrsjalko intere gitmiş. Başka tavsiye var mı?

gorkem35
30.Mart.2011, 16:18
Alex Silva Sandro - Jose Angel LB
van den Borre - Larsson - Paulo Ferrari RB
toro - gueye - galeano - verkhovtsov CD Verkhovtsovu kesinlikle öneririm 750bine bütün defansı toplar ve kafa golü çok atar

El Barto
30.Mart.2011, 16:23
Newcastle'de Ryan Taylor ve Steven Taylor var. Alabiliyorsan al ikisini derim.

mozole37
30.Mart.2011, 17:56
stoke city- shawcross ama fiyatta anlaşamayabilirsin

oguzkedek
30.Mart.2011, 22:35
adil rami yi al biri almadıysa . 6.5e veriyolar ve inanılmaz performans sergiliyo .

KaPaLı
30.Mart.2011, 23:28
http://yukleresim.com/images/64879037363419558275.jpg
http://yukleresim.com/images/32663095565981937817.jpg

Blackburn'den Cattermole yüzünden yan toptan 4 gol yemesem şu anda ligin en az gol yiyen takımlarından biriydim. Bardsley top geçirmiyo. Senin takım komutlarından kötü herhalde oyuncular. Sadece sol beke M'bengue aldım o kadar.

serwan
31.Mart.2011, 01:37
hocam ilginçtir bende de en çok hatayı bardsley yapıyodu.. vanden borre'yi aldım.. sola da alex sandro'yu.. phil jones'u da aldım.. devre arasında epeyce artırdı yönetim transfer bütçesini de çok işime yaradı.. taktiği de değiştim toparladı biraz takım.. nasıl bi taktikle oynuyorsunuz sorabilir miyim? bu arada ilk 10 hafta falan ben de çok iyi gidiyordum ama sonra birden çöktü takım.. neyse bakalım ne olacak..

KaPaLı
31.Mart.2011, 01:57
Bardsley çok iyi ya. Lichtsteiner aldığıma pişman oldum hatta böyle oynayınca. Zarar etmeden satmaya çalışıyorum.

4-2-3-1 benim takım dizilişi. MC olarak Muntari ve Cabaye oynatıyorum. Eden Hazard - Sessegnon - Junior Hoilett en ileride Gyan.

darthrevan
31.Mart.2011, 10:44
jimmy wood mu taktiği var oynat bence 4-4-2 ye yakın bir dizilim tarzı bu taktikle oynadıktan sonra 4-5 maç kazandım son 8 maçta...

Prowler84
31.Mart.2011, 12:26
önce taktiksel olarak kurgunu gözden geçir derim ben.eğer etkili bir sistem yaratabilirsen o oyuncularla da başarılı olabilirsin.