PDA

View Full Version : ''this application has unexpectedly quit'' nedir bu ?

COLMAN20
04.Nisan.2011, 15:22
FM yi bazı sorunlar nedeni ile silip tekrar yüklemek istedim ama Setup yaparken bu hata ile karşılaştım ? Yardımcı olacak varsa çok memnun olurum..

sarianet
04.Nisan.2011, 15:44
Bu uygulama beklenmedik bir şekilde sonlandırıldı demek sanırım

COLMAN20
04.Nisan.2011, 15:46
Sonlandığını farkediiyorum abi :)

Çözüm ile ilgili bir bilgi varsa onu rica edeyim ? Yoksa canın saolsun. :)

mehmetd
04.Nisan.2011, 19:25
fm ile ilgili bir dosyayı kendin silip sonra kaldırmaya kalkıştıysan yada kaldırma sırasında hata olduysa gelen bir uyarı.

kaldırmak için seçenekler:

C:\Program Files\Sports Interactive\Football Manager 2010\Uninstall_Football Manager 2010
içindeki Uninstall Football Manager 2010.exe yi çalıştırabilirsin.

program ekle kaldır dan kaldırabilirsin oluyorsa.

ccleaner ile kaldırabilirsin.ilk ekran dışında oradan kayıt defteri ve geri yükle kaldır dan deneyebilirsin.

your uninstaller ile deneyebilirsin.

eğer olmuyorsa yeniden başlatarak deneyebilirsin.

kaldırmayı başarınca temiz bir şekilde yeniden kur.
hadi kolay gelsin.

COLMAN20
05.Nisan.2011, 23:31
Abicim öncelikle önerilerin için saolasın ALLAH razı olsun ama ben oyuncu temiz bir şekilde sildim bi sorun olmadı. Ertesi gün tekrar kurmak isteyince bu hatayı verdi. Yani anlıyacağın oyunu kuramıyorum.. :S

mehmetd
06.Nisan.2011, 17:36
Abicim öncelikle önerilerin için saolasın ALLAH razı olsun ama ben oyuncu temiz bir şekilde sildim bi sorun olmadı. Ertesi gün tekrar kurmak isteyince bu hatayı verdi. Yani anlıyacağın oyunu kuramıyorum.. :S

demek oyun tam kalkmamış
program ekle kaldır dan kalkmışmı?kalkmamışsa kaldırmayı dene.
yapılabilecekleri üstte yazdım.
bence ccleaner yada auslogics boost speed işini görür.eğer kalkmış diyorsan fakat tekrar kuramıyorsan ccleaner ile kayıt defterini temizleyebilirsin.
yada kayıt defterini açıp fm dosyalarını kendin silebilirsin.
başlat çalıştır dan regedit ten sports interactive leri falan ara bulduğun fm.... dosyalarını kendin silmeyi dene.