PDA

View Full Version : preferred moves iptal etme

burak mat
07.Nisan.2011, 03:55
yardımcı hocanın direktifiyle oyuncudaki dictates tempo kaldır dedim.. bunu geri almam mümkün mü? nasıl yapabilirm?

mehmetd
07.Nisan.2011, 21:26
tekrar konuş oyuncuyla,istediğin direktifi ver.
yada olmazsa hile de yapabilirsin tabi:) söylediğin zamana oyunu geri al.yani eski kayıt edilen oyunu yükle tabi üstteki seçeneği yapamazsan bunu yapabilirsin.
fmrte den de değiştirebilirsin.

burak mat
07.Nisan.2011, 23:59
tekrar konuş oyuncuyla,istediğin direktifi ver.
yada olmazsa hile de yapabilirsin tabi:) söylediğin zamana oyunu geri al.yani eski kayıt edilen oyunu yükle tabi üstteki seçeneği yapamazsan bunu yapabilirsin.
fmrte den de değiştirebilirsin.

fmrte yi hiç denemedim az bilgi verirsen nasıl iptal edeceğim konusunda sevinirim..
tekrar konusamıosn cnkü suan dictates tempoyu iptal etme üzerine calısıo konusma bolumunde preffered moves aktif gözükmüyo..

mehmetd
08.Nisan.2011, 00:50
1.si konu yanlış yerde fm 2011 genel tartışmalar bölümünde olmalı hem böylece doğru yerde olursa daha fazla aydınlatıcı bilgi veren çıkar.

2.fmrte yüklüyorsan,bu bir hile programıdır.o yüzden dikkat et.
oyununa uygun fmrte yi yükleyip,oyun sırasında fmrte yi çalıştır.orada preferred moves kısmından ekleme ve çıkarma yapabilirsin.

3.eğer fmrte gibi hile programı istemiyorsan,bu komutu verdiğin zamandan evvelki kayıtlı oyunun da yoksa yada geri dönmek istemiyorsan hilesiz net çözüm programını bitirmesini bekle sonra tekrar istediğini yapmasını söyle.

ben mesela bir aml ye asistanın isteği üzerine ortadan git demiştim zira amc de oynuyordu sonra
ortadan git aktif olunca ortadan gitme dedim ortadan gitme silindi bir süre sonra.
kolay gelsin.

burak mat
08.Nisan.2011, 01:54
1.si konu yanlış yerde fm 2011 genel tartışmalar bölümünde olmalı hem böylece doğru yerde olursa daha fazla aydınlatıcı bilgi veren çıkar.

2.fmrte yüklüyorsan,bu bir hile programıdır.o yüzden dikkat et.
oyununa uygun fmrte yi yükleyip,oyun sırasında fmrte yi çalıştır.orada preferred moves kısmından ekleme ve çıkarma yapabilirsin.

3.eğer fmrte gibi hile programı istemiyorsan,bu komutu verdiğin zamandan evvelki kayıtlı oyunun da yoksa yada geri dönmek istemiyorsan hilesiz net çözüm programını bitirmesini bekle sonra tekrar istediğini yapmasını söyle.

ben mesela bir aml ye asistanın isteği üzerine ortadan git demiştim zira amc de oynuyordu sonra
ortadan git aktif olunca ortadan gitme dedim ortadan gitme silindi bir süre sonra.
kolay gelsin.

cok saol,hile en nefret ettiğim sey oyunda o sebeple normal yolsan yapıcam