PDA

View Full Version : Benim sözüm dinlenecek!

darkpart2
07.Nisan.2011, 20:01
Bi adamımın özelliği uzaktan çok şut denemesi.Ve ben takımın patronu olarak o ozellıgını durdur dıyorum yapamam diyor bu nedir ya ! :@ ozaman git takımdan bu adamlarda gercektekı gıbı kulupten atılma korkusu yok mu ben patronsam bana nasıl hayır dıyebılırı bu nasıl bişeydir hemde bu oyuncu yıldız bır oyuncu degil !:mad:

PaVLeNKo
07.Nisan.2011, 20:19
satabilirsin..

RasAnt
07.Nisan.2011, 20:25
Sat gitsin yani bendede var öyle bi yedek oyuncum ama sonradan girdği maçlarda uzaktan şutlarıyla puan getirmişliği var :)

enesx86
07.Nisan.2011, 20:53
John Fleck mi ? :)

mertayasava
07.Nisan.2011, 21:09
Bu konuda en sinir bozucu oyuncu Adel Taarabt'tır herhalde.QPR ile oynuyorum adam her maç en az 5 tane dağlara taşlara şut atıyor,1 tane bile golü yok 1.5 yıldır.Shoot from distance özelliği var,o özelliğini kaybetmekte istemiyor,e Championship için değerli bir oyuncu olduğundan satamıyorum da,kafayı yiyip duruyorum.

BaGa TaRKaN
07.Nisan.2011, 21:12
Beşiktaş'ta Onur Aynısı:)

ozaniel
07.Nisan.2011, 22:58
Bunu engellemenin yolları var, yaratıcılığını azaltırsan verdiğin taktiklerin dışına daha az çıkar ve uzaktan şutları aza ayarlamışsan pek uzaktan şut atmaz.

Börk
07.Nisan.2011, 23:00
Yaratıcılığı azaltırsan da eğer bu oyuncu bir oyun kurucu veya forvet arkası ise öldürücü paslar atmasını da azaltmış olursun.

BaGa TaRKaN
07.Nisan.2011, 23:04
Bunu engellemenin yolları var, yaratıcılığını azaltırsan verdiğin taktiklerin dışına daha az çıkar ve uzaktan şutları aza ayarlamışsan pek uzaktan şut atmaz.

O Pek Etkilemiyor Ne Kadarda Azaltsam Onur Kafasına Göre Oynuyor:D

Bir Şeyden Olduğunu Tahmin Edebiliyorum, Büyük İhtimalde Ondandır. Bir Oyuncunun Mental Özellikleri Kötüyse (Türkçe Yamalardan Örnek Vereyim, İbrahim Toraman At Gözlüklü Olduğu, Önünü Bile Göremediği Gibi İfadeler Kullanılıyor Oyuncunun Raporunda) Yani Sen Ne Verirsen Ver Oyuncu Senin Dediklerini Algılayamıyor:)

darkpart2
07.Nisan.2011, 23:15
John Fleck mi ? :)

hahahahahahha aynen kardeşim ya saç kalmadı saçımda en sonunda attım yedeğe:icon_razz:

Kaka Leite
07.Nisan.2011, 23:50
Bu konuda en sinir bozucu oyuncu Adel Taarabt'tır herhalde.QPR ile oynuyorum adam her maç en az 5 tane dağlara taşlara şut atıyor,1 tane bile golü yok 1.5 yıldır.Shoot from distance özelliği var,o özelliğini kaybetmekte istemiyor,e Championship için değerli bir oyuncu olduğundan satamıyorum da,kafayı yiyip duruyorum.

O zaman kaleyi tutturduğu gün sözünü dinleyecektir adam hırs yapmış :) Bencede sat gitsin :D

darthrevan
08.Nisan.2011, 01:42
John Fleck bende aldım fakat me oynadığı belli bazen iyi bazem kötü sattım bende...

Mertayasava bende QPR ile oynuyorum ilk sezon takımı premier lige çıkardım

Alabiliyorsan Leigh Griffits mutlaka al bence çok uygun fiyatı birde kyle walker var onu kirala ilk sezon için, sağ kanatta problem var biraz takımın.

Chelsea den kakuta yı kiralamıştım.

enesx86
08.Nisan.2011, 14:39
John Fleck bende aldım fakat me oynadığı belli bazen iyi bazem kötü sattım bende...
.

hahahahahahha aynen kardeşim ya saç kalmadı saçımda en sonunda attım yedeğe

John Fleck i sol kanada gizli forvet olarak koymuştum. 4-5 gol uzaktan falsolu goller atmıştı.

3. Gol Fleck'in

http://www.youtube.com/watch?v=ZXkQgA0wbjY

Universal
08.Nisan.2011, 16:28
Onu taktik ile engelleyebilrisin, oynadığı mevkide ki profiel komut vererek uzaktan şutalrı sıfırlayabilirsin böylece çekmez. Çünkü; oyuncuya o yeteneğini kaybetmesini sağlayacak bir istekde bulunuyorsun.

En kısa olan yöntem ise satmak. :)

ozaniel
08.Nisan.2011, 19:33
Eğer ara pası, orta, topla yürüme gibi seçenekleri en yükseğe taşırsan bunları yapmaktan uzaktan şut şansı pek bulamayabilir.

metinoktay
08.Nisan.2011, 19:56
gerçek hayatta sabri dışında bu konuda söz dinemeyen bir oyuncu pek olmaz sanıyorum :)

iam1superman
09.Nisan.2011, 15:42
Oyuncunun kişisel komutlarından uzaktan şut özelliğini tamamiyle azaltarak çözebilirsiniz.Mehmet Topuz'u öyle yaptım, dağlara taşlara vurmuyor beyfendi :D

brknesta
12.Nisan.2011, 12:41
bendede var:D sabrı gıbı 10 macta 1 gol atsa yetıyor