PDA

View Full Version : [TKL] Turksportal Kariyer Ligi | Sonuçlar [Şampiyon b7baris]

LaigLeNoiR
09.Nisan.2011, 01:26
http://www.yukleresim.com/images/97980921903446684795.png (http://www.yukleresim.com/)

NOT: Kupa maçlarında uzatmalar ya da penaltılara kalan maçların sonuçları beraberlik olarak işlenmiştir.

Bunların nedeni bu konuda net bir açıklamanın olmaması ve puan hesaplarken üyelerin bazılarının bu maçlara beraberlik, bazılarının da galibiyet yazmasıyla doğabilecek haksızlığı gidermekti.

Eğer hesaplamanın yanlış olduğunu düşünen varsa bana bildirebilir.

Şampiyon olan b7baris'i tebrik ederim.

Kariyeri tamamlamayan 1 menajere de ayrıca teşekkür ederim. Yeni sezonda bu arkadaşımızın yerine yenileri alınacaktır. Yeni lig statüsü liglerin başlamasına yakın duyurulacaktır. Katılan ve tamamlayan herkese teşekkür ederim.

europeanconquer
09.Nisan.2011, 01:32
Al işte dibe vurduk :n: Neyse artık 1 sezon oynamakta güzeldi.Mehmet Abi'nin değişiyle totem yapmayayım :zuhaha Zevkliydi güzeldi.Bu organizasyonu gerçekleştiren LaigLeNoiR'e teşekkürlerimi sunarım.

BaGa TaRKaN
09.Nisan.2011, 01:37
Kupa Maçlarında Şanssız Şekilde Elenmek Moralimi Bozmasaydı Rahat Derece Yapardık Ama Nasip Diyelim 25 Haftasını Zevkle Oynadım Takım Gerçekten Çok Kalite ve Turnuvadaki Barcelonaya Yaptığım Taktik Mükemmel Uydu Şanssızlığıma Rağmen Çoğunda Tatmin Oldum:)

Dereceye Giren Arkadaşları Tebrik Ediyorum Güzel Bir TKL'yi Daha Geride Bıraktık:)

sarianet
09.Nisan.2011, 01:40
çok zorladım sonuncu olmak için ama kısmet değilmiş :D

CeNTeR_TR
09.Nisan.2011, 01:40
Herkesi tebrik ederim.Patır kütür gümbür gümbür oynamanın zararını 8.olarak çektik (:

Neyse artık birdahaki Tkl'ye davet edilirsem tek tek maç maç oynayıp kariyer havası yaratarak oynayacağım.

Organizasyon içinde Murat'a Teşekkürler .. :yildiz:

sarianet
09.Nisan.2011, 01:43
bu arada birinci olan arkadaşı tebrik ediyorum :)

BaGa TaRKaN
09.Nisan.2011, 01:43
Herkesi tebrik ederim.Patır kütür gümbür gümbür oynamanın zararını 8.olarak çektik (:

Neyse artık birdahaki Tkl'ye davet edilirsem tek tek maç maç oynayıp kariyer havası yaratarak oynayacağım.

Organizasyon içinde Murat'a Teşekkürler .. :yildiz:

Aksine Durgutum Bende Yavaş Yavaş Sindire Sindire Oynamanın Zararını Çektim:D Bende Bir Dahaki TKlde Nasip Olursa Hızlı Hızlı Bodoslama Geçeceğim:p :p :p

okumus
09.Nisan.2011, 01:51
Tebrikler hocam uzak ara şampiyon olmuşsun 2.Sezonda inşallah böyle devam etmezsin :D

Fearless Coward
09.Nisan.2011, 01:55
Barış açık ara fark yapmış valla Allahtan 100 puan fark yememişim :p

BaGa TaRKaN
09.Nisan.2011, 01:59
Barış açık ara fark yapmış valla Allahtan 100 puan fark yememişim :p

:n: Bırak Ulen Load Stayla 2.Olmuşsun Sen Kim Derece Yapmak Kim:0: Yoksa Sonuncuydun Kaanım:p :p :p

CeNTeR_TR
09.Nisan.2011, 02:04
Aksine Durgutum Bende Yavaş Yavaş Sindire Sindire Oynamanın Zararını Çektim:D Bende Bir Dahaki TKlde Nasip Olursa Hızlı Hızlı Bodoslama Geçeceğim:p :p :p

Baga ben Ligde Şampiyon oldum aramızda baya az fark var :n: Hem yavaş oynicam hemde ligde ilk 15 e girecem :p tabi davet alırsam (:

Kaka Leite
09.Nisan.2011, 13:13
3. olmuşum ben aşağılarda oluruz zannediyodum :) Murat Abiye Teşekkürler:yildiz:

b7baris
10.Nisan.2011, 14:17
Güzel bir organizasyon oldu, organizasyonu düzenleyen ve katılan herkese teşekkür ederim. İlk TKL'mizde şampiyon olmak gurur verici.

leventb12
10.Nisan.2011, 22:55
Tebrikler Barış .. İnşAllah Bir dahaki ligde yer alırım..

ancar
10.Nisan.2011, 22:57
Tebrikler Barış. Diğer arkadaşları tebrik ederim

Bir sonraki TKL'de belki bizde oluruz :D