PDA

View Full Version : Personel Transferi

gurkano
09.Nisan.2011, 10:53
Arkadaşlar yeni personeller eklemek istiyorum teknik heyete fakat mevcut kadroda yer olmadığından dolayımı yoksa başka sebeplerden dolayımı bilmiyorum, anlaştığım personeller teklifimi kabul ediyor fakat daha sonra iptal oluyor.
Mevcut kadrodan 2 kişiyi yolladım ama yine transfer gerçekleşmiyor?
Bunun nedeni nedir?

orhunyazar
09.Nisan.2011, 14:30
Aynı sorun bendede var. Transfer oluyor bitiyor herşey sonra transfer iptal oldu haberi geliyor. Kadronuzda daha fazlası için yer yok falan diyor ondan sonra mevcut kadrodan bi kaç kişininin sözleşmesini fes ediyorum yine aynı şey oluyor

sarianet
09.Nisan.2011, 14:35
Arkadaşlar yeni personeller eklemek istiyorum teknik heyete fakat mevcut kadroda yer olmadığından dolayımı yoksa başka sebeplerden dolayımı bilmiyorum, anlaştığım personeller teklifimi kabul ediyor fakat daha sonra iptal oluyor.
Mevcut kadrodan 2 kişiyi yolladım ama yine transfer gerçekleşmiyor?
Bunun nedeni nedir?

anlaştığın personelin tazminatı fazla gelmiş olabilir

El Barto
09.Nisan.2011, 14:44
boardroom ekranında takımda kaçar tane personel bulunmasını istediğini söylüyor sana yönetim.

ama bazen olması gerekenden fazla coach ile başlıyor olabiliyor takım. ya da yönetim maaş bütçesi zora girdiğinde bu sayıyı düşürebiliyor. o yüzden yeni coach alman için sadece bir coach'u göndermen yetmiyor.

resim ile açıklayayım. newcastle ile oynuyorum. 3. sezon başında ekstra personel alabilmek istediğimi söyledim yönetime. kabul ettiler. 13 tane coach alabiliyordum aldım da. bir kaç oyuncu da transfer ettim ve maaş bütçem epey zorlanıyor şu anda. o yüzden yönetim burada kısıntıya gitti ve 7 tane coach bulundurabileceğimi söylüyor. ama bende mevcut 13 coach zaten var. yani yeni bir coach alabilmem için 7 coach'u göndermem gerekiyor. sanıyorum senin durumunda bundan ibaret.

http://i55.tinypic.com/2j2urtv.jpg

gurkano
09.Nisan.2011, 14:52
El Barto:
Peki ben yönetimle Boardroom da ki hangi konuşmayı yaparak staff kadrosunu arttırmalarını isteyebilirim?
Yada mevcut kadroda olması gereken kişi sayısını nereden görebilirim?

Tamam paylaştığınız resimde Current mevcut olan, Allowda izin verilen personel sayısıymış.
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için.

El Barto
09.Nisan.2011, 14:56
Buradan arttırılmasını isteyebilirsin.

http://i54.tinypic.com/330e03o.jpg

gurkano
09.Nisan.2011, 17:34
Teşekkürler :)

El Barto
09.Nisan.2011, 21:25
Rica ederim. Yardımcı olabildiysem ne mutlu. :)

Walter Sakana
11.Nisan.2011, 10:10
Rehberler bölümüyle alakasız olduğundan konuyu Genel Tartışmalara taşıyorum.