PDA

View Full Version : Oyun Hata Veriyor

ParduS
11.Nisan.2011, 00:11
Umarım konu doğru yerdedir, değilse kusuruma bakmayın.

Benim sorunum oyunum zırt bırt hata vermeye başladı. Crash dump veriyodu önceden, şimdi app. error diyor. Bu yüzden her maçtan sonra oyunu kaydediyorum. 2015'te kaldım, hatalarda sıklaştı nerdeyse 5 maçta bir karşılaşıyorum.

Oyunun ilk versiyonunu kullanıyorum, her hangi bir yama falan yok. Çözüm önerileri varsa çok çok mutlu olacağım,şimdiden teşekkürler.

lazo
11.Nisan.2011, 01:37
Cache ile aynı klasördeki settings klasörünü silip bir dener misin?

Walter Sakana
11.Nisan.2011, 10:13
Umarım konu doğru yerdedir, değilse kusuruma bakmayın.

Benim sorunum oyunum zırt bırt hata vermeye başladı. Crash dump veriyodu önceden, şimdi app. error diyor. Bu yüzden her maçtan sonra oyunu kaydediyorum. 2015'te kaldım, hatalarda sıklaştı nerdeyse 5 maçta bir karşılaşıyorum.

Oyunun ilk versiyonunu kullanıyorum, her hangi bir yama falan yok. Çözüm önerileri varsa çok çok mutlu olacağım,şimdiden teşekkürler.

Sorun değil :) Teknik Sorunlar bölümü daha uygun olur, taşıyorum...

mehmetd
11.Nisan.2011, 20:20
[B]Benim sorunum oyunum zırt bırt hata vermeye başladı. 5 maçta bir karşılaşıyorum.

:icon_razz: 5 maçta birse güzel ben her maç alıyorum :) o yüzden günlük kayıt yapıyorum :D
o gün oyundan atıp aynı maçı kaç kez oynadığımı bilirim :(

çözüm ise oyunu kaldır kaldırdıktan sonra ccleaner ile temizlik yap oyunun dosyası kalmasın
temiz yükleme yap güvenli dosyaları yükle (örneğin türkçe yama yada güvensiz yerlerden indirilen dosyalara dikkat) sonra yeni oyuna başla,oyuna girmeden antivirüsü kapa yada antivirüs ayarlarından
dosyayı tarama dışı bırak.oyuna girmeden diskinde yeterli yer varmı falan diye bak sonra oyuna gir.

ParduS
13.Nisan.2011, 19:06
Cache ile aynı klasördeki settings klasörünü silip bir dener misin?

Sorunum hala devam ediyor böyle giderse FM sevdam sona erecek :)))

kalemci
13.Nisan.2011, 21:02
savelerinin yedeklerini alıp format at bide pcye .

ParduS
08.Mayıs.2011, 17:05
Format hariç her şeyi denedim, oyunu sildim sildim yükledim hala oyundan atılıyorum. En küçük yama bile yok, ekran kartım da sağlam. 2 boyutlu denedim yine attı. Bi akıl verin yoksa aklımı kaçıracağım :)

mehmetd
08.Mayıs.2011, 19:58
Format hariç her şeyi denedim, oyunu sildim sildim yükledim hala oyundan atılıyorum. En küçük yama bile yok, ekran kartım da sağlam. 2 boyutlu denedim yine attı. Bi akıl verin yoksa aklımı kaçıracağım :)

benim dediğimi yaptın mı?
oyunu kaldır ccleaner vb. programlar ile tüm fm dosyalarını temizle sonra yeni oyun kur.
+ antivirüsü kapa yada tarama dışı bırak.