PDA

View Full Version : Sadece Tesadüf mü?

demirsporlu
16.Nisan.2011, 00:30
uzun yıllardır cm-fm serisi oynuyorum. genellikle 2.-3. lig takımlarını alır uzun yıllar yönetir başarılar yakalarım. belli bi zaman sonra alınacak kupa kazanılacak başarı kalmadığı için önceki yılların büyük klüplerine giderim. geçen ay kendi takımım olan adanademirsporla yeni bi oyuna başladım. ilk defa yalnızca tek bir lig açtım. amacım oyun bozulana kadar adanademirsporda kalmaktı. şuan 2016 sezonundayım. ilk sezon bank asyaya ikinci sezon süper lige geldim. geride kalan sezonlarda bir kaç defa şampiyonluk türkiye kupası süper kupa gibi başarıları yakaladım. ama daha önceki oyunlarımda bu yılla kadar avrupada mutlaka bi kupa alırdım. ama bu oyunumda nedense bir türlü ne uefa da nede şampiyonlar liginde çeyrek finali geçemedim. uzun uzun düşündüm ve bunu oyunda yalnızca türkiye liginin acık olmasına bagladım. baska hic bir secenek aklıma gelmiyo. böyle bi durumla karsılasan yada bu olayı gercekten benim gibi tek bir ligin acık olmasına baglayan varmı merak ediyorum. sunuda söylemeliyim avrupada basarı gelmedikce dahada hırslanıyorum. daha önce sıkılıp kapattıgım oyunun artık basından kalkamıyorum. oyuncuların taktigin antremanın kocların daha iyisini yapmaya ugrasıyorum.

World Hollow o1
16.Nisan.2011, 00:32
Türkiye açıksa sadece, yapacağın transferlerde ona göre olur iyi topçuları getirmen zor olur e tabi iyi topçu olmadan başarıda olmaz.

demirsporlu
16.Nisan.2011, 00:50
yok hemserim yıllardır ads yle oynuyorum ezberledim artık resmen topcuları transferleri taktikleri o konuda hic bi farklılık yok. önceden avrupada rakipleri deplasmanda 2 farkla yenerken simdi kendi evimde beraberligi bile zor alıyorum

Redrum
16.Nisan.2011, 02:08
Ben yıllarca GS ile oynarım, bu seride en az 10 kere yeni kariyer açmışımdır 3 sezon geçmiş olduğum, son kariyerimde 4. ve 6. sezonumda ŞL ve diğer kupaları kazandım. Bu serinin tecrübesi farklı bir şey.

World Hollow o1
16.Nisan.2011, 02:10
Bilmiyorum ama oyunu biraz daha gerçekçiliğe dökmüş olabilirler..
Sonuçta artık her takım her takımı yenebilecek kapasitede olmaya başladı.