PDA

View Full Version : Takımdaki sıkıntı

Wily Old Coach
18.Nisan.2011, 22:10
1. olarak arkadaşlar bu sıkıntı yeni ortaya çıkmaya başladı. 11.3'ü kurduktan sonra kanat oyuncularım ayağında top tutmamaya başladılar, özellikle kanatlardan gidip taç çizgisinden ortalarla etkili olan bir futbol oynamak istiyorum fakat bir türlü istediğimi yapmıyorlar..

2. sorunum ise defansta.. Defansımda vermaelen ve squillaci var, ikiside kötü oyuncular değiller ama çok kolay çalışm yiyorlar ve kalemde çok fazla gol görmeye başladım..

3. Olarakta takımım çok fazla zaman kaybediyor en kolay maçlarda bile 20-25. dakikadan önce pozisyon olmuyor ama ben kalemde pozisyon görüyorum.. Time wasting ayarları da gayet en düşükte..

Sebepleri neler olabilir?

okumus
18.Nisan.2011, 23:20
2. sorunum ise defansta.. Defansımda vermaelen ve squillaci var, ikiside kötü oyuncular değiller ama çok kolay çalışm yiyorlar ve kalemde çok fazla gol görmeye başladım..

Hatırladığım kadarıyla bu 2 oyuncununda hızlanmaları pekte iyi değil hızlarıda 14 filandır bundan çok çalım yiyor olabilirler birde pozisyon alma yani kademeye girme özellikleri nasıl ?

Bence çözüm hız ve hızlanmaları 15 üstü oyuncu bulup monte etmen ve defans çizgisini biraz geri çekmen işine yarayabilir.Bir diğer alternatifte defansın önüne hızlı bir Dmc koyabilirsin.

mehmetd
19.Nisan.2011, 22:38
1. olarak arkadaşlar bu sıkıntı yeni ortaya çıkmaya başladı. 11.3'ü kurduktan sonra kanat oyuncularım ayağında top tutmamaya başladılar, özellikle kanatlardan gidip taç çizgisinden ortalarla etkili olan bir futbol oynamak istiyorum fakat bir türlü istediğimi yapmıyorlar..

ayarlarda vardı ayağında top tut falan oradan ayarla
veya buna rağmen olmuyorsa fm de son zamanlarda bu sıkıntı var zaten benim fm2010da da
kanatlar pek işlemiyor gibi sanki.

Suicider
20.Nisan.2011, 00:37
kanatlara sağ dan çizgiye iner soldan çizgiye iner tarzı bişeyler çalıştırabilirsin işe yararmı bilmiyorum :)

cris king
21.Nisan.2011, 00:01
3. Olarakta takımım çok fazla zaman kaybediyor en kolay maçlarda bile 20-25. dakikadan önce pozisyon olmuyor ama ben kalemde pozisyon görüyorum.. Time wasting ayarları da gayet en düşükte..

Premier Lig'de kadron çok iyi değilse ve Ofansif bir futbol oynuyorsan bu çok normaldir sanırım takımın Arsenal bence 1-2 transfer yap 2.isteğinle bağlantılı olarak takıma sağa Alexis Sanchez sola Dszudsak gibi futbolcular transfer etmelisin Walcott ve Arshavin biraz daha kontrataka yatkın ve içeriye kateden futbolcular sebebi bu olabilir stopereyse hızlı futbolcular almalısın e çünkü ofansif oynayacaksın haliyle savunma öne çıkacak ve kontratak çok yiyeceksin bununda en büyük çaresi hızlı stoperler sana tavsiyelerim Otamendi ve Burdisso 2'side Arsenal'e gelir ve müthiş faydalı olurlar...

mehmetd
22.Nisan.2011, 00:41
kanatlara sağ dan çizgiye iner soldan çizgiye iner tarzı bişeyler çalıştırabilirsin işe yararmı bilmiyorum :)

katılıyorum ama tersi de var oyuncunun mevkii ile bağdaşmayan şeyleri silmeye çalış mesela uzaktan şutları iyi değilse sürekli uzaktan şut çeker :) olursa gibi:D