PDA

View Full Version : Türk Statüsü

RasAnt
20.Nisan.2011, 18:39
Sivassporlu Keitayı bilirsiniz,kariyerimde 4.sezon bitti,ben Fethiyesporum 4.senenin başında kadroma katmıştım,işte Türk vatandaşlığı için kalan gün sayısı.Adamın süper ligde 5.senesiydi.Buna bi çözüm bulunmalı bu sene çok hata oldu bu statüde

http://www.yukleresim.com/images/86125380531442797471.png

mad butcher
21.Nisan.2011, 02:18
milli takımda oynamazsa 5 yıl , oynamışsa 10 yıl geçmesi lazım. transfer olduğu için 0 lanıyor , oyun hatası . bu gibi durumlarda fmrte kullanabilirsin. misal bu oyuncu 10 yılını doldurmamış , 10 yılını doldurunca fmrte den 2. vatandaşlığını Türk yapabilirsin.

lexoqe
21.Nisan.2011, 03:50
Eğer bir oyundan hata alıyorsanız normaldir, ama Football Manager oyunundan hata alıyorsanız alışmanız gerekir ;)

mehmetd
22.Nisan.2011, 00:31
Sivassporlu Keitayı bilirsiniz,kariyerimde 4.sezon bitti,ben Fethiyesporum 4.senenin başında kadroma katmıştım,işte Türk vatandaşlığı için kalan gün sayısı.Adamın süper ligde 5.senesiydi.Buna bi çözüm bulunmalı bu sene çok hata oldu bu statüde

http://www.yukleresim.com/images/86125380531442797471.png

durumu 0 lanmış en iyisi oyun başında 1 sene yapmak.benim fm 2010 da 5 sene yaptım misal ki fm 2010 da böyle bir sorun da yok:)

milli takımda oynamazsa 5 yıl , oynamışsa 10 yıl geçmesi lazım. transfer olduğu için 0 lanıyor , oyun hatası . bu gibi durumlarda fmrte kullanabilirsin. misal bu oyuncu 10 yılını doldurmamış , 10 yılını doldurunca fmrte den 2. vatandaşlığını Türk yapabilirsin.

oyun başında türk yapmak,5 seneye yada bire düşürmek te mümkün oyun başında.
10 yılını dolduran zaten türk oluyor:) ki bende 10 yılını dolduran olmaz:)

10 yılını doldurup türk vatandaşlığına geçemez uyarısı da kötü yaa.benim fm 2010 da 5 sene yaptım dediğim gibi 3-5 gün kala bjk delgado yu serbest bıraktı geri neden bıraktı derken rakibime transfer oldu sonra zamanı geldi türkçe konuşamıyor diyor her neyse onlarda yabancı 2 tane fazla ki biri o ve oynatamıyorlar da şimdi:)

Eğer bir oyundan hata alıyorsanız normaldir, ama Football Manager oyunundan hata alıyorsanız alışmanız gerekir ;)

evet doğru ama diyeceğim o değil:)
ADAM GİBİ ADAM LEXOQE! Söylediğiyle yaptığı aynı! (imzanla yazın:D )