PDA

View Full Version : Oyuncu yeri hakkında

berkem9
21.Nisan.2011, 18:47
sa arkadaşlar ben birşey soracaktımda suan barcelonayı yonetıyorum.İniesta oyunda ofansif ortasaha ben bunu ofansif orta saha sol yapmak ıstıyorum.Suan solda oynuyor ama etkısız.Boyle oyuncunun yerını degıstırme gıbı bır olay warmı varsa soylermısınız smdıden teşekkürler

kalemci
21.Nisan.2011, 18:52
nasıl yani yeni pozisyon öğretme gibi mi ?

berkem9
21.Nisan.2011, 19:12
evet aynen oyle

vego
21.Nisan.2011, 19:15
Oyuncunun profilinde üstte antreman sekmesi var tıkla yeni pozisyon ayarlanmadı yazar ordan seç antremanda o pozisyona çalışsın.

kalemci
21.Nisan.2011, 19:39
http://img841.imageshack.us/img841/6838/charniekangamenetrainin.png (http://img841.imageshack.us/i/charniekangamenetrainin.png/)

vegonun bahsettiği yerin ss ile gösterimide burda.

berkem9
21.Nisan.2011, 22:16
sağolun beyler

BaGa TaRKaN
21.Nisan.2011, 22:20
Yeni Pozisyon Antremanı Verdikten Sonra ve Sürekli O Pozisyonda Oynamaya Başladığında En Az 6 Ay İçinde O Mevkisi Doğal Mevkisi Haline Gelir. Bende AMR Oynayan Ekrem Turhan'ı Bu Yolla Forvet Yapmıştım ve Doğal Açık Yeşil Oldu Çok da Güzel Randıman Aldım:)

mehmetd
22.Nisan.2011, 00:23
Yeni Pozisyon Antremanı Verdikten Sonra ve Sürekli O Pozisyonda Oynamaya Başladığında En Az 6 Ay İçinde O Mevkisi Doğal Mevkisi Haline Gelir. Bende AMR Oynayan Ekrem Turhan'ı Bu Yolla Forvet Yapmıştım ve Doğal Açık Yeşil Oldu Çok da Güzel Randıman Aldım:)

konuyla alakalı ek yapacağım.
bağa nın dediği gibi önce yeni pozisyon veriyor ve sürekli orada oynatıyorsun oynamayınca gelişmiyor tabi buraya kadar söylenenleri tekrarlıyorum ek olarak diyeceklerim ise;

oyuncunun yeni pozisyona uyumu da önemli eğer yeni pozisyona alışması 20 ise tabiiki çabuk alışır
ne kadar yüksek ise o kadar çabuk alışır oynaması da önemli ki eğer asistana verirsen kararı; o gene orta sahada oynatır ve gelişemez senin belirlemen gerekiyor

orta sahanın solunda sürekli oynatırsan uyumu da iyiyse çabucak o mevkiin oyuncusu olur.
oynatmazsan veya alışamazsa daha geç olacaktır.

C h A o S
22.Nisan.2011, 00:30
Hatırladığım kadarıyla oyuncu yeni mevkisine alışamazsa mutsuz oluyordu...

RasAnt
26.Nisan.2011, 22:22
Hamit altıntopu 1 sezonda solbek yapmıştım gıcır yeşil :)