PDA

View Full Version : Yabancı Oyuncu İmzalama Sorunu

aliCHaN_FM
21.Nisan.2011, 21:15
Bu sene bankasyaya çıktım ve yabancı oyuncu transfer etmek istiyorum bildiğim kadarıyla yabancu hakkım 3 olması lazım. ama kontrat imzalayamıyorum.

http://www.yukleresim.com/images/21629251913249420840.png

El Barto
21.Nisan.2011, 21:18
Evet ama 23 yaş altı yabancı oyuncu alabiliyorsun.

aliCHaN_FM
21.Nisan.2011, 21:24
Teşekkür ederim. Şimdi işin yoksa 23 yaş altı yabancı oyuncu bul

mehmetd
22.Nisan.2011, 00:16
Bu sene bankasyaya çıktım ve yabancı oyuncu transfer etmek istiyorum bildiğim kadarıyla yabancu hakkım 3 olması lazım. ama kontrat imzalayamıyorum.

http://www.yukleresim.com/images/21629251913249420840.png

Teşekkür ederim. Şimdi işin yoksa 23 yaş altı yabancı oyuncu bul

bank asya da kural bu.23 yaşaltı adamlara bakacaksın yada başka ligde oynayacaksın (yada hile ile bu kuralı kaldıracaksın:p)
ama bence bank asya için 23 yaşaltı kuralı iyi genç isim al ki benim de tercihim böyle zaten:)

STRATOVARIUS
28.Nisan.2011, 23:39
screenshot'ta gs profili görünce, bir de sen bankasya ligi deyince..... neyse:icon_lol::0:

BaGa TaRKaN
29.Nisan.2011, 01:53
bank asya da kural bu.23 yaşaltı adamlara bakacaksın yada başka ligde oynayacaksın (yada hile ile bu kuralı kaldıracaksın:p)
ama bence bank asya için 23 yaşaltı kuralı iyi genç isim al ki benim de tercihim böyle zaten:)

Hacım Sen Bank Asyada Oynarmıydın Yav:0: Sana Ters Değilmi Öyle Küçük Ligler:D

mehmetd
29.Nisan.2011, 14:57
Hacım Sen Bank Asyada Oynarmıydın Yav:0: Sana Ters Değilmi Öyle Küçük Ligler:D

fm 2006 da oynamıştım.
kuralı fm den bilmiyorum fm 2010 da oynamadım sadece normalde kuralın o olduğunu biliyorum.

sarianet
29.Nisan.2011, 20:47
Brezilya ikinci ligi ve brezilya 1.ligi yedek takımına falan bak orda ne cevherler var

mehmetd
30.Nisan.2011, 14:13
Brezilya ikinci ligi ve brezilya 1.ligi yedek takımına falan bak orda ne cevherler var

ben brezilyadan adam alıcam ama genie den aldığım adamların adı değişik çıkıyor
genie dong wei diyor oyunda kleber yazıyor brezilyadan adam alınmasın diye mi yapılmış anlamadım.
tabi adamı gene de aldım 187 pa lı kaçırırmıyım

sarianet
30.Nisan.2011, 15:11
genieye gerek yok gönder 17 18 liik gözlemcilerini brezilyaya senede elli tane adam buluyolar :)

mehmetd
30.Nisan.2011, 15:27
genieye gerek yok gönder 17 18 liik gözlemcilerini brezilyaya senede elli tane adam buluyolar :)

pa sı 180 üzeri de diyorlar mı?

bu fm de en sevmediğim iş ilk sene aldığın adamı gönderemiyorsun,bide düşük gönderiyorsun. sırf satmak için bedava ve cüzi ücretlere adam aldım 40-50 tane neyseki çoğu genç ve yedek takıma gönderdim ama sadece kiralık gönderebiliyorum seneye satıcaz artık...

sarianet
30.Nisan.2011, 15:45
valla ben her sene en az 15 m para kazanıyorum bu yöntemle ama o yöntemin oturması için biraz sabır lazım biraz da seçici olmak lazım :)

mehmetd
30.Nisan.2011, 15:58
valla ben her sene en az 15 m para kazanıyorum bu yöntemle ama o yöntemin oturması için biraz sabır lazım biraz da seçici olmak lazım :)

sabır diyorsun da daha ben 1 gün ilerleyemedim trabzonla hazırlık maçında karşılacaktım oyun başlangıcında c.dump verdi sildim aynı günün ilk kaydına döndüm(maç evvelinde kayıt edip çıkmıştım aynı günkü önceki kayıda döndüm) ama 3 kez falan koptu antivirüsü tarama dedim kapa dedim fayda etmedi oyuncuda iken hiçbişey demeden oyundan atıyor 2-3 kezden sonra anca c.dump vermeyi akıl ediyor

1 sene diyorsun ya daha ben 1 gün ilerleyemediğimden hemen satayım istiyorum 1 sene geçmesi bende 1 seneyi buluyor böyle giderse.

artı 15 milyon kazanıyorum diyorsun evet bende kazanıyorum 40-50 milyon ama bi aguero ya 60 milyon veriyorum para bitiyor nasıl olacak?

sarianet
30.Nisan.2011, 16:00
onların içinden muhakkak bi aguero çıkıyo onu takımında tutarsın olur biter :D

mehmetd
30.Nisan.2011, 16:35
onların içinden muhakkak bi aguero çıkıyo onu takımında tutarsın olur biter :D

bu sefer öyle aguero ya 60 milyon ramsey ve pjanic e haketmedikleri halde 60 yada 40 milyon vermek istemiyorum.bu sefer pahalı transferden ziyade ucuz isimlere yöneldim.şu an takımda benim yaptıklarım dahil TOPLAM 108 oyuncu var(yedek ve u18 dahil).71 i satılık ama bunların da 30u bu sene gelmiş sadece kiralık gider,15 te oyunun kazığı genç var.

gourcuff u 20 milyona alırsam mc sıkıntımı giderebilir belki.geçen sefer ilk geldiğinde oynuyordu aguero gelince back up kalmıştı.gourcuff harici rakip takımıma koyduğum solbek r.carlos u da alırsam sol bek sorunum hallolur.dc ye otamendi(187pa) ve rodrigo(180 pa) aldım dr-dl-dc ye genç isimler aldım ama r.carlos ilk 11 oynar alırsam zira ben ürettim.dl-dr ye 1 mc ye de 1 adam lazım şu an.r.carlosla dl sıkıntım biter,dl deki adamı dr yaparsam o da dr de 11 oynayabilir belki ama sol ayaklı tabii. mc ye de gourcuff la da seneye bakarım tabi bende transfer hiç bitmez genç adam alırım gene.

bu sene aldığım 37 oyuncunun çoğu free idi yada ucuza aldım ki 30unu satışa koymuşum en düşüğü 150 pa lı bu arada.oyunun kazığı dediklerimi biliyorsunuz en iyisi 140 falan ki 16+ genç academy var.

haa bu arada seneye için bi dr ile anlaşmıştım brezilyalı 187 pa lı,bi mr o da 187 pa+1 dc 180 pa+1 mc 180 pa.bunlar yaşları küçük olduğundan gelemeyenler ki daha bunlar dışında da çok alacağım var en az 8-10 tane ama en iyileri bunlar ki en düşüğü 150 den başlar.dr yi 1,2 milyona mr yi 1,3 yada 2.1 di milyona alacağım seneye.tabi seneyi görürsem.diğerleri de ya ucuz ya da free gelecek.