PDA

View Full Version : Oyuncu Bedelleri

Passive Offside
29.Nisan.2011, 14:21
Arkadaşlar oyuncular için istenen bedelleri ayarlayabileceğimiz yardımcı bir program veya programlar hakkında bilgisi olan varsa yardım edebilir mi? Şimdiden teşekkürler..

Trabzonspor
29.Nisan.2011, 14:46
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=93945

Şuraya bir göz at kardeşim bu programla herşeyi ayarlayabilirsin.Ancak oyun hata verme olasılığını artırabilirmiş.

Passive Offside
29.Nisan.2011, 15:26
Tamam kardeşim benim bahsettiğim başka bir konu ama hatalı olan benim yanlış sormuşum. :)

mad butcher
30.Nisan.2011, 18:51
öyle bir program yok ya da ben görmedim henüz ,, normal olarak ancak oyuncuyu soruşturursun ama genelde abartı ücret istiyorlar ya da soruşturmayı umursamıyorlar. 2. yöntem ise oyuncuya teklifi azar azar vereceksin 5m değerinde ise önce 3m teklif edersin duruma göre hareket edersin ama anca 2 haftaya fiyatta anlaşırsın. reelde olanı da bu. ama illegal yani sen program ile kısa sürede bitireceğim dersen oyunu kayıt edersin ardından teklif edersin , 10m teklif ettiin hemen kabul ettiler mi , yeniden aç 8 teklif et , 10a alacağın oyuncuyu bu yolla 8.5m avroya belki alabilirsin. oyuncunun maaşında da aynısı oluyor. oyuncuya haftalık 150k verdiğin zaman iş bitiyor normalde ama pazarlık yapmak istiyorsun , 80e çekiyorsun , oyuncu reddetti mi daha da masaya oturmuyor. sende reddettiği zaman tekrar kayıtlı oyunu aç , bu sefer 90dan diret . 150 ye anlaşacağın oyuncu ile 100 e anlaşabilirsin. biraz uğraştırıcı ve pek legal değil ama program istiyorsan ona en yakın yöntem manuel yolla bunu yapmak

mehmetd
01.Mayıs.2011, 13:14
öyle bir program yok ya da ben görmedim henüz ,, normal olarak ancak oyuncuyu soruşturursun ama genelde abartı ücret istiyorlar ya da soruşturmayı umursamıyorlar. 2. yöntem ise oyuncuya teklifi azar azar vereceksin 5m değerinde ise önce 3m teklif edersin duruma göre hareket edersin ama anca 2 haftaya fiyatta anlaşırsın. reelde olanı da bu. ama illegal yani sen program ile kısa sürede bitireceğim dersen oyunu kayıt edersin ardından teklif edersin , 10m teklif ettiin hemen kabul ettiler mi , yeniden aç 8 teklif et , 10a alacağın oyuncuyu bu yolla 8.5m avroya belki alabilirsin. oyuncunun maaşında da aynısı oluyor. oyuncuya haftalık 150k verdiğin zaman iş bitiyor normalde ama pazarlık yapmak istiyorsun , 80e çekiyorsun , oyuncu reddetti mi daha da masaya oturmuyor. sende reddettiği zaman tekrar kayıtlı oyunu aç , bu sefer 90dan diret . 150 ye anlaşacağın oyuncu ile 100 e anlaşabilirsin. biraz uğraştırıcı ve pek legal değil ama program istiyorsan ona en yakın yöntem manuel yolla bunu yapmak

arkadaş cevabı yazmış zaten.

ben bu yoruma cevap yazıyorum.fm 2011 de farklı olabilir ama benim fm 2010 da 10 verince 8 i kabul etmiyorlar artı oyuncu ne derse o oluyor:önce key anlaşma istiyor altını kabul etmiyor key ile anlaşma yapıp h.p. yapıyorum mutsuz oluyor daha sonra geçiyor mutsuzluğu ve teklifin altına da gelmiyor. bi tanesi düşük olsun onu söylüyor; key değilse key, maaş düşük yada imzalama düşük illa kendi isteği olacak tabi bu dediklerim fm 2010 için geçerli 2011 de değişmiş olabilir.

şaşırtıcı olan ise genie scout a rağmen 0 yada değerinde teklif ettiğim bazı oyuncular geldi.mc kay diye bi adam mesela genie 17,4 diyordu değeri olan 5,5 önerdim önce reddeder diye düşündüm sonra 17,4 yaparım derken klüp kabul etti ben şaşırırken bi baktım oyuncu istemiyormuş gelmek:icon_evil: 192 pa lı adam yaa:icon_frown: alamadık.