PDA

View Full Version : Yeni Stadyum

mad butcher
04.Mayıs.2011, 03:47
oyunda hep yeni stadyum istiyordum , 100m transfer bütçesi vardı oyuncu satışlarından , neysem oyuna ara vermiştim hatta bırakmıştım , geri başladım , uefa kupasını ve diğer kupaları aldım ve mutlu habere ulaştım sonunda

http://oi52.tinypic.com/1zl3yti.jpg

yonetim güzel bir stad inşa edecekmiş üstelik stadyumun ismi soyadım olunca bayağı bir keyiflendim :D paylaşmak istedim

mehmetd
04.Mayıs.2011, 23:42
tartışılacak bişey göremedim,oyun içerisindeki ilginç olaylar a ekleyebilirdin bence yeni konu açmana gerek yoktu.

enesx86
05.Mayıs.2011, 00:06
bana da 2019 yılında geldi haber. senin hangi yıl.

bozoo1903
05.Mayıs.2011, 00:27
Zaten kapasite 55.000, 68.500 yerine 75-80 bin kişilik bir stadyum yapılsa daha mantıklı olacağı kanaatindeyim.

mad butcher
05.Mayıs.2011, 01:11
@mehmet konuda tartışma yok diye tartışma mı çıkaracaksın .d

bu forumda bayağı bir araştırmıştım yeni stadyum yapan var mı diye. yapmak için ne gerekiyor diye konu bile açmıştım. konuyu açmamın bir diğer sebebi de budur

@ enes , 2018 yılının haziran ayında oldu. senin stadın kapasitesi ne kadar - stad için neler yaptın ?

@bozo'o bende isterim hatta 3 yıl sonra olsun oyuncuları satayım 100binlik stad olsun ama onu nasıl yapabilirim çare bulamadım

@mehmet tekrar sana dönüyorum bak tartışılacak bir şeyler varmış :]

mehmetd
05.Mayıs.2011, 01:35
@mehmet konuda tartışma yok diye tartışma mı çıkaracaksın .d

@mehmet tekrar sana dönüyorum bak tartışılacak bir şeyler varmış :]

ben konuya gerek yok dersem gerek vardır zaten, konuyu kapatın konuya devam, konuyu sabit yapın yapmayın demektir;konuya cevap yeni gelecek cevap,konu çok önemli önemsiz,benim bu çok önemli bakın 50 resim ekledim çok önemli şey yazıyorum cevap verin bunları yapmamak demektir.:confused:

en azından site öyle anlıyor beni tersten de olsa.:confused: yani gerek yok dediklerim devam ediyor, konuyu kapatın dediklerim biz kapardık gerekseydi,konumu sabit yapın ne sabiti al gma da sabit,bir konuya cevap vermem yeni cevap,bu açtığım konu çok önemli herkes gelecek mesaj atacak hiç kimse mesaj atmaz ve gma ya gider,50 resim eklerim kimse yorum yazmaz,5 update yaptım biri mesaj yazsın bi teşekkür yeterdi yazarım teşekkür der biri, 1 sayfa yazı yazarım teşekkürler ama olmamış derler,sayfalarca yazı yazarım tek cümle yanıt gelir,cevap bekliyorum da çok beklersin demek,başkası konu açınca bir sürü yanıt gelir ama ben açınca nadiren,bi konum sabit olsun dedim sonunda oldu oh be dedim o gün bugün gelen yok,ben başkasına yanıt vermek için can atarım ama ben konu açınca cevap gelmez...vs.vs.

olsun bu siteyi seviyorum gene de.artık anladım nasıl olsa tersi olacak ben tersini söylüyorum düzünü yapıyorlar yada düzünü yapıyorum tersini anlıyorlar mesela gerek yok tartışmaya dedim tartışma başladı gibi.ben tartışmaya gerek yok yazmasaydım cevap gelirmiydi sence?yada cevap yazmasam başka mesaj gelir miydi?( konuya cevap,yeni gelecek cevap(::) )

sarianet
05.Mayıs.2011, 01:44
aslantepeden gaza gelmiş anlaşılan yönetim :D
bu arada stadın adı gülen park olursa o stat irticadan kapanır tehlkeli bi stad ismi:D

Cr1minaL
06.Mayıs.2011, 19:21
aslantepeden gaza gelmiş anlaşılan yönetim :D
bu arada stadın adı gülen park olursa o stat irticadan kapanır tehlkeli bi stad ismi:D

Haha iyiydi bu :D

Fmcolic
06.Mayıs.2011, 19:37
şimdi bi soru sorcam ilk şunu belirteyim yıl 2014 de yim daha yok daha erken şudur budur sabret filan demeyim geleceğe yönelik soruyorum .
manchester united deyim stadı genişlete genişlete 100.000 yaptılar 4 yılda 2 premier lig 3 şampiyonlar ligi 2 fa cup 4 lig kupası 3 cominity shield 2 avrupa süper kupası aldım kısaca baya bi iyi geçti 4 sene finans da iyi gibi ilerleyen yıllarda stad yaparlarmı bende çok istiyorum soyadım la olsun ama 100000 kişilik olunca yapmazlar giib gleiyo

mad butcher
06.Mayıs.2011, 20:21
kapattırmam stadyumumu :D yakarım şehri yine kapattırmam !D

@fmcolic , takımın efsanelerine girdin mi ? belki o zaman olabilir.

Fmcolic
06.Mayıs.2011, 20:43
@mad butcher valla resmen turbo takmış gibi 4 sene içinde 20 25 kupa aldım :D ferguson kadar olamadım ama 4 sene sonra eminim onu da geçerim puan olarak yetiştim zaten ve simgelerdeyim efsanelerde diilim bide efsane olsam bile yaparlarmı yani sonuçta en büyük stad oldu avrupadaki ihtiyaca göre yapılmıyomu

mad butcher
06.Mayıs.2011, 22:10
valla bilmiyorum :D fenerin stadı 50bin kişilik şimdi yapılacak olan stad 69.000 kişilik pek fark yok.

bende 6 yıldır Türkiye ligi kupasını , Tr kupasını son 2 yıldır şampiyonlar ligini süper kupayı vs. aldım. bu yıl başarısızdım uefaya gittim ama orada da uefa kupasını kaldırdım efsanelere yerleştim. bayağı bi kulüpten istiyordum yeni stadyum en sonunda yaptılar.
ben efsane olma ile bağdaştırdım yeni stadyumu yoksa bayağı bir başarılı olmama rağmen , 100m avro transfer bütçesi olmasına rağmen yapmamışlardı. bu yıl başarısızdım nispeten ama yaptılar

Fmcolic
11.Mayıs.2011, 00:05
fm 2011 de manu ile kariyer yapıp yeni stad yapılan arkadaş varmı aramızda

enesx86
11.Mayıs.2011, 01:20
efsanelerdeyim kapasite 68136 olucak tamamlanan tarih 2021 de takım FB

Fmcolic
11.Mayıs.2011, 12:52
ben derdimi anlatamadım ki diyorum ki adamlar stadı yükselte yükselte yüzbin kişilik yaptılar yani efsane değil başkanı olsan yeni stad yapmaları çok zor manunun başında olup da yeni stad gören bi arakdaşımız varmı onu soruyorum ?

mad butcher
11.Mayıs.2011, 17:50
ben derdimi anlatamadım ki diyorum ki adamlar stadı yükselte yükselte yüzbin kişilik yaptılar yani efsane değil başkanı olsan yeni stad yapmaları çok zor manunun başında olup da yeni stad gören bi arakdaşımız varmı onu soruyorum ?

@fmcolic , enesx86 mesajı sana atmadı ben soru sormuştum bana yazdı , man u ile stad yaptıran olsaydı gördüğünde yazardı. senin derdini anladık yani. sen artık deneyerek göreceksin.

bir de stad genişletme isteğini sen mi gönderdin ? 100 binlik stad varsa yenisini yapacaklarını sanmıyorum abartı derecede finansın iyi olursa bi ihtimal

enesx86
11.Mayıs.2011, 18:49
Finansla olsaydı Barça ile Real her sene 100 bin kişilik stat yapardı. Başka bişey var bunda

Fmcolic
12.Mayıs.2011, 20:10
yok kendileri geneişlettiler ben istemedim ayrıca finansta sıkıntı yokda yapmazlar heralde :D

goosfraba
12.Mayıs.2011, 21:13
şimdi bi soru sorcam ilk şunu belirteyim yıl 2014 de yim daha yok daha erken şudur budur sabret filan demeyim geleceğe yönelik soruyorum .
manchester united deyim stadı genişlete genişlete 100.000 yaptılar 4 yılda 2 premier lig 3 şampiyonlar ligi 2 fa cup 4 lig kupası 3 cominity shield 2 avrupa süper kupası aldım kısaca baya bi iyi geçti 4 sene finans da iyi gibi ilerleyen yıllarda stad yaparlarmı bende çok istiyorum soyadım la olsun ama 100000 kişilik olunca yapmazlar giib gleiyo

sırf seni onore etmek için de stad yapabilirler sen en az 2020'e kadar oyna. :)

Fmcolic
12.Mayıs.2011, 23:50
sırf seni onore etmek için de stad yapabilirler sen en az 2020'e kadar oyna. :)
2016 dayım hadi bakalım inşallah soyadımızla bi stad yaparlar fergusonla yaşayamadıklarını yaşattım :D 3 5 kuruşla onore etmeyeceklerde ne yapacaklar boynlarını nborcu :D

martymcfly
13.Mayıs.2011, 01:33
Old Trafford'un maksimum genişletme olanağı 100.000 zaten editörden görebilirsiniz. İlk sene sonunda 16 bin ekleme, 2. sene sonunda da 9bin küsür arttırıp 100.000 e tamamlıyorlar genelde menejer istemeden. Şampiyonlar liginde 4.2 mil euro maç geliri elde etmiştim bir ara :D
Kolay kolay stad yapmazlar başka kulüp seçin kendinize :D

mgokalparslan
06.Haziran.2011, 12:35

fm 2011 de manu ile kariyer yapıp yeni stad yapılan arkadaş varmı aramızda

ben man utd ile 2056 yılındayım. stadı 100 bin kişiye kadar geliştirdiler. daha sonra 2039 yılında benim adıma 129 bin kişilik yeni stad yaptılar. genişletmeye çalışıyorlar fakat yerel yönetimden izin çıkmıyor.

bizim şehrin miniki takımına 5000 kapasiteli stad yapmiıtı benim için ne sevinmiştim :) tad olayı fm'in anında zevk vern ama gereksiz bi ayrıntısıdır

nannar
09.Haziran.2011, 01:03
Ben Catanzaro'nun başında 14 sezondur devam ediyorum ama hala ne efsanelerde ne de favori personel listesindeyim :n: Kulübü çöplükten alıp Serie A'nın zirvesine taşıdım. Bu sezon şampiyonlar ligi de oynuyoruz ama Real Madrid grup maçı için 14.650 kişilik stadımıza gelecek işte :n:

Eminoski
09.Haziran.2011, 01:20
Ben Catanzaro'nun başında 14 sezondur devam ediyorum ama hala ne efsanelerde ne de favori personel listesindeyim :n: Kulübü çöplükten alıp Serie A'nın zirvesine taşıdım. Bu sezon şampiyonlar ligi de oynuyoruz ama Real Madrid grup maçı için 14.650 kişilik stadımıza gelecek işte :n:

Hocam 50bin tane kuru kalabalık olcağına harbi catanzaro'lu 14.650 kişi olsun madridi yenersin :)

nannar
09.Haziran.2011, 01:21
zaten seyirci ortalamamız 14.000 civarında ama bu tür maçlarda seyirciler tellere bile tırmanıyor sanırım.Full çekiyoruz yani böyle maçlarda :n: Ateşli kartallar !!! :D :p

mehmetd
09.Haziran.2011, 15:33
Hocam 50bin tane kuru kalabalık olcağına harbi catanzaro'lu 14.650 kişi olsun madridi yenersin :)

zaten seyirci ortalamamız 14.000 civarında ama bu tür maçlarda seyirciler tellere bile tırmanıyor sanırım.Full çekiyoruz yani böyle maçlarda :n: Ateşli kartallar !!! :D :p

stat büyütme falan istesene bence 14000 çok az,serie clerden şamp.ligine yükselme olduysa stat ta büyümeli bence.

Önder HOCA
11.Haziran.2011, 04:40
fb de en erken 2018 de başlıyo stad yapımı genelde de 68 bın kısılık yapıolar dırek genıslettırebılıosun bı sene sonra (stada benm adımı vermısler XD)

ozzymanborn
11.Haziran.2011, 14:22
Tamamen yeni bir stat 20 yılda bir yapılabiliyor. (Takımın gerçek stadı ile ilgili duruma da bağlı olarak.) Ayrıca her statta belli bir ekstra inşa kapasitesi koyuyor oyun (gerçek hayatta maksimumuna ulaşmamışsa)