PDA

View Full Version : maç skoruna tıklayınca oyun donuyor

zppe
17.Mayıs.2011, 04:30
Arkadaşlar 1 ay önceye kadar boyle bir sorunum yoktu.Oyunda bir maç skoruna tıklayınca ve yeni oyun açarken takım seçme ekranına geçilecegi zaman 'yöneteceğin takımı seç' butonuna tıklayınca ve oyun içinde yeni menejer eklerken takımı sececeğim zaman oyun donuyor.Görev yöneticinden kapatmadan da öyle kalıyor.Oyunu baştan kurdum,farklı skinde de denedim yne aynı sorun oluyor.Nasıl hallede bilirim acaba?

mehmetd
17.Mayıs.2011, 19:10
database hatası olabilir,eğer editörle oynamışsan olabilir oynamamışsan türkçe yama da yoksa oyunu kaldırıp yeniden kurmayı da denemişindir C:\Documents and Settings\Kullanıcı adı\Application Data\Sports Interactive içindeki dosyaları silmeyi dene ccleaner ile temizliği dene.benim önerilerim böyle şimdilik.

zppe
17.Mayıs.2011, 19:31
editör yapmadım.oyunu tekrar kurduğumda bilgisayarı formatlamıştım zaten.

PaVLeNKo
31.Mayıs.2011, 11:19
Arkadaşlar 1 ay önceye kadar boyle bir sorunum yoktu.Oyunda bir maç skoruna tıklayınca ve yeni oyun açarken takım seçme ekranına geçilecegi zaman 'yöneteceğin takımı seç' butonuna tıklayınca ve oyun içinde yeni menejer eklerken takımı sececeğim zaman oyun donuyor.Görev yöneticinden kapatmadan da öyle kalıyor.Oyunu baştan kurdum,farklı skinde de denedim yne aynı sorun oluyor.Nasıl hallede bilirim acaba?

Masaüstündeki oyunun simgesine sağ tıklayıp "uyumluluk moduna alıp oradan windows vista service pack2" yi seçin..ve çalıştırıp öyle dener misin?

Benzer bir durum benimde başıma geldi ben bu şekilde yaparak oyun oynayabiliyorum..

zppe
31.Mayıs.2011, 18:49
Masaüstündeki oyunun simgesine sağ tıklayıp "uyumluluk moduna alıp oradan windows vista service pack2" yi seçin..ve çalıştırıp öyle dener misin?

Benzer bir durum benimde başıma geldi ben bu şekilde yaparak oyun oynayabiliyorum..

daha öncede denemiştim yine denedim ama maalesef ... (r)