PDA

View Full Version : İtalya Ligi Oyuncu Tavsiyesi Arıyorum

Rick Nelson
19.Mayıs.2011, 21:51
Hepinize merhabalar.Haftaya arkadaşlarımla ortak kariyer açacağım.3 kişiyiz.Takımların Juventus ( Roma da olabilir ) Milan ve Inter olmasını kararlaştırdık.

Sizce hangi takım olmalıyım ? ( Roma - Juve arasında )

Gönlüm Juve diyor.

Bir de bu 2 takıma parası ideal , yıldız futbolcular söyleyebilir misiniz ?

Şimdiden teşekkür ederim ;)

kalemci
19.Mayıs.2011, 22:00
ön liberoya poliyi al derim bide hazard takviyesi yeter juve için.

Rick Nelson
19.Mayıs.2011, 23:40
Aynı düşüncedeyiz aslında..

Şöyle düşünüyorum ;

Defansımız bu üçlü arasında en iyi seviyede gibi gözüküyor.Kaleciyi zaten tartışmaya gerek yok. :P

Ortasahaya bir fişek, ( Ki eski kariyerimde ki Leonardo'yu alabilirim. ) bir de hem pas yapıp hem de defans yapabilen bir ortasaha alırsam işi bitiririm.Hazard ve Poli'de bunlara dahil.

Forvet hattımı güçlendirmem gerek.

Eğer planım doğru düzgün işlerse açık ara farkla şampiyon olurum :)

Sizce bunun dışında neler yapabilirim ?

Wily Old Coach
20.Mayıs.2011, 01:59
Öncelikle nasıl bir dizilim ile oynayacağım takım seçiminde çok önemli.. Elinde olan kadroyla senin oynatacağın taktiğin uyumlu olması gerekiyor. Kanat organizasyonlarını kullanacaksan Juve'yi almanı tavsiye ederim. Krasic-Pepe seni uçurur.. Pepe'ye değişimli oynayabilecek Bryan Ruiz iyi gider, Birde forvetine Welliton'u alırsan kimse durduramaz seni..

Rick Nelson
20.Mayıs.2011, 13:59
Öncelikle nasıl bir dizilim ile oynayacağım takım seçiminde çok önemli.. Elinde olan kadroyla senin oynatacağın taktiğin uyumlu olması gerekiyor. Kanat organizasyonlarını kullanacaksan Juve'yi almanı tavsiye ederim. Krasic-Pepe seni uçurur.. Pepe'ye değişimli oynayabilecek Bryan Ruiz iyi gider, Birde forvetine Welliton'u alırsan kimse durduramaz seni..

Forvetteki alternatifleri arttırmak için 1-2 oyuncu daha alabilirim. ( Yannick Djalo gibi. )

As kadro için 2-3 takviye yapsam yeter.Ama kadronun derinleşmesi için her mevkiye adam almaya çalışacağım. ( düşük maliyetli )

Alternatif oyuncular söyler misiniz ?

eng1n
20.Mayıs.2011, 16:41
O değilde Roma'yı al ya onun kadrosu daha iyi.

Trabzonspor
20.Mayıs.2011, 16:58
http://forum.turksportal.net/vb/showthread.php?t=97416

Ben Juve ile oynadım.Kariyeride paylaşmıştım istersen bir göz at yardımcı olabilir.

orhunyazar
20.Mayıs.2011, 18:39
Uzun soluklu bir roma kariyerim olmuştu. Totti gerçekten bence oyunun en iyi forvetlerinden biri ilerde tek forvet 2 li forvet geride forvet arkası trequartista rolünde gerçekten mükemmel bi adam. Frikiklerden affetmiyor. Uzaktan çok güzel şutlar çekiyor geriden gelip gol atıyor ceza sahasında yakaladğını affetmiyor vs vs daha sayabilir. Ama dediğim gibi benimkisi uzun bi kariyer olduğu için fazla yararlanamamıştım romada. Ayrıca babtista ve vucunic adriano ilerde adam sıkınıtısı çekmessin. Orta sahada da gerçekten çok sağlam adamlar var de rossi pizarro gibi. Riise gibi bir sol bek ve juan mexes gibi stoperler lede gerçekten gol yemen hayli zor o yüzden ben kesinnlikle roma derim ama juventusdada chiellini ve buffon faktörünü unutmamak lazım

Rick Nelson
20.Mayıs.2011, 20:35
Roma iyi olsa bile ruhum Juventus diyor.Ruh meselesi de var :D

Roma'yı pek fazla sevmem.

Forza Juve - Forza Del Piero ;)

Ama önerilerinizi dikkate alacağım.Oyuncular söyler misiniz bunlardan başka ? ( forvet - ortasaha )

Addolorato
20.Mayıs.2011, 23:03
Ortasahanın ortası diyorsan Badelj'i tek geçerim. Hem ucuz hemde mükemmel bir oyuncu. Forvete Christian Benitez veya Darvin Quintero hem hesaplı hemde iyi tercihler olabilir. Kanat ve forvet arkası için Perisic'i öneririm oda ucuz ve yetenekli bir genç.

eng1n
20.Mayıs.2011, 23:05
Forvet için bastır parayı al Gilardino'yu Poacher'da +25 gol üzeri lig de atar.