PDA

View Full Version : Menejer geçmişi

fotosuki
24.Mayıs.2011, 19:08
Oyuna başlarken otomatik yapmıştım fakat yarım sezon bitti continental olmuşum.Napoli'yi yönetiyorum devre arasında birçok kulüple adım çıkmaya başladı.Daha yeni kariyere başlamış bir teknik direktör için biraz saçma oluyor.Ligte ikinci sıradayım.Acaba repütasyonumu nasıl düşürebilirim bilgisi olan var mı? FMTRE (yanlış yazmış olabilirim) ile bu mümkün müdür? Oyuna biraz gerçekçilik katmak istiyorum.Ne bileyim 2-3 sene sonra continental olsam daha bir gerçekçi olurdu.

World Hollow o1
24.Mayıs.2011, 19:18
Napoli bizim şu italyadaki napoli demi ?

eğer ondan bahsediyorsan ve seri a liginde menajersen eh yani kıtasal olsun tanına bilirliğin :)

fotosuki
24.Mayıs.2011, 19:31
Ne bileyim fazla geldi daha bir sezon bile bitirmeden continental oluşu. Ulusala bile razıyım aslında.Avrupa liginde de oynuyorum onun da etkisi var heralde .Ama benim canımı sıkan yarım sezonda neredeyse 6-7 takımla adımın geçmesi.

ToRoSKaPLaNı
24.Mayıs.2011, 20:39
Onun tek çaresi kariyere başlamadan önce menajer geçmişini yarı profesyonel futbolcu yapacaksın.Birde alt liglerden rep i düşük bir takım alacaksın. Ulusala çıkabilmen için en az 4 5 sezon çabalaman gerekiyor ve kolay kolay başka takımlarlada adın geçmiyor.

sakary Ali
24.Mayıs.2011, 22:34
Alt ligleri açıp geçmişini Sundey League Footballer yaptığın zamanda büyük takımla başlasan bile işini zor oluyor.Mesela kovulsan çok zor iş bulursun :)