PDA

View Full Version : Sürekli Puan Kaybediyorum Sebebi Ne Olabilir?

balrod
25.Mayıs.2006, 12:59
Arkadaşlar ben arkdaşımla berber sezon açtım.Ben galatsarayım o ise Fener.Benim kadrom ondan ofans olarak biraz daha güçlü ama hiç bir şey yapamıyorum.taktiğim 4 lü defans 1 DMC 1MC 1MR 1ML ve 2 i forvet.Kadrom ise kalede mondragon(tabii 2 ay sakatlanana kadar o vardı.Şimdi mecburen Aykut oynuyor Neden Aykut diye sorcak olursanız Mondragon sakatlandığında elimde 2m dolar para vardı.Ben bütün kaliteli Türk kalcilere teklif götürmeme rağmen hiç biri gelmedi bende Aykutla baş başa kaldım:( .)Defansın sağında Fatih Akyel.Solunda Ergün(takii 3 ay sakatlanana kadar bu arada Orhan Ak ta sakat olduğu için ne yapıcağımı şu an bilmiyorum)Defansın ortasında Song ve Collien(Şu an maalesef Koray avci mecburen oynuyor Çünkü diğer altarnetiflerde sakat)Ortasahamın sağında Okan Koç oynuyor sounda ise Hasan Şaş.DMC de Dacourt oynuyordu bir zamanlar oda 5 ay sakatlandı.Şu anda Dabo oynuyor(laziodan)MC de Profilinin Hayret verici kadar iyi çıkmasıyla Altan Aksoy(Profili Alex kadar iyi çıktı)Forvette sakatlanana kadar Ümit Karan oynuyordu ama 4 ay sakatlanınca mecburen transfer yapmak zorunda kaldım yarıda necatiyi satıp Kluviertı aldım.Kluviertın yanında Hakan Sukur(Bir zamanlar Fatih Tekke Vardı ama o da sezonu kapadı)aramızda 12 puan fark açıldı neden diye soracak olursanız ben fenerle olan maçlarıma song collien fatih tekke okan koç hasan şaş ve mondragon olmadan çıkmak zorunda kaldım şimdi ligi 2. bitirmem için ise sizin yardımınıza ihtiyacım var lütfen yardım edinnnnnn...

Sekopej
25.Mayıs.2006, 13:05
valla arkadaşım gs ile hiç oynamadığım için yardım edemiyeceğim ama oyuncuların çok sakatlanmış bence sen bu işe bi çözüm bul. bir de gsnin sanırım kadrosu iyiydi bu kadar transferle daha iyi olmuştur diye düşünüyorum ama...

sana yardım edecek gs li arkadaşlar vardır sen merak etme biraz takıl siteye taktikleri falan incele herkese uygun bir taktik oyuncu mutlaka vardır burda:)

balrod
25.Mayıs.2006, 13:09
Arkadaşın kadrosu ise altarnetifsiz ama güçlü kalede o 4-4-2 kanatlar yarım açık oynuyor Kalede Rüştü Defansta Önder Turacı,Servet,Umit Ozat,Fabiano,Orta sahada Geovanni,Alex,Appiah,Gokdeniz,Forvette ise Anelka,Tuncay

crazy_aslan
25.Mayıs.2006, 13:39
kaleye acilen polat keser yada gökhan tokgözü al
defansin defansin soluna gustavo nery var
ortasinda ise yedek olarak servet cetini al
iyi bir dmc al önerecegim futbolcu freddy guarin
iyi bir omc ol önerecegim futbolcu mokoena
forvetin ise güzel sakatlarin iyilesmesini bekle
simdi gelelim taktigine taktigin iyi zaten 4-1-2-1 yaparsan daha iyi olur
su anki kadronla ancak bu kadar olur transfer dönemi acildiginda ise mondragonu sat yarine brunoyu al

eser3131
25.Mayıs.2006, 14:02
kardeşim 4-1-3-2 Taktiğini YAP

GeNç KaRTaL
25.Mayıs.2006, 16:36
abi alt yapıyı kullansan daha iyi olur

exoticyido
25.Mayıs.2006, 17:41
valla sil baştan bu takım artık iflah olmaz:(

Selman Ozturk
25.Mayıs.2006, 18:03
Konu başlığı değişmiştir. Lütfen forum kurallarına aykırı başlıklar kullanmayınız. Forum kurallarını tekrar okuyunuz.

by_forza
25.Mayıs.2006, 18:06
ya neya adamlari maç yerine savasa mi götürdün :D hepsi en az2 ay sakatlanmis...forvete furkan bastan'i al orta sahayi 4 le bence...defans a türk takviyeler yap

korray87
25.Mayıs.2006, 18:40
bnce de altyapıya oyna bras bn de gs im sag taraf arda halim kmse duramıo onumde

barahir
25.Mayıs.2006, 18:43
walla bence senin sorunun takımın henüz form tutmaması ya da form düşüklüğü olabilir

barman
25.Mayıs.2006, 18:49
bi yabancı ve yetenekli AMC alsan belki biraz olsun işin düzene girer

Mintal
25.Mayıs.2006, 19:30
Galatasaray ile başarısız olmak imkansız ama neyse

CeM_85
25.Mayıs.2006, 19:39
öncelikle sitede bulunan vieri antreman programını kullan böylece oyuncularında daha az sakatlanma olduğunu göreceksin daha sonra yine sitede demirhanbey tactic and training paketi var ondan 4-1-2-1-2 taktitiğini (sanırım defansif ve ofansif di taktiğin adı) onu kullan alacağın oyuncularada nakit para yerine 0 peşinat+50 lig golü sonrası para öner mesela cavenaghi 0peşinat+50 lig golü sonrası 50 milyon dolara geliyordu bana bu şekilde oyuncu almaya çalışırsan para harcamamış olursun oyuncu eksikliklerinede forumda fm 2006 oyuncu önerme bölümünü kullanırsan faydası olacaktır hadi sana başarılar galatasarayı iyi yerlerde görmek isteriz ona göre :D:D:D:D

notformoney
27.Mayıs.2006, 21:43
dostum senin tek sorunun düzensiz antrenman programıymıs ne yazık ki ilk sakatlıkta farketmemişsin ki sonrakilerde arka arkaya gelmiş transfer sezonu bitiyse en iyisi alt yapıdan bi kaç oyuncu montelemek bunlarda mülayim,ugur,oguz,özgurcan olabilir ama bunlarında sorununa hemen cevap vericegini sanmıyorum

Universal
27.Mayıs.2006, 21:45
oyuncuları dinlendir doğaldır bide çok kaliteli doktorlar al dünya klasmanı hepsi geliyorlar