PDA

View Full Version : Harbi Bug :)

World Hollow o1
27.Mayıs.2011, 00:24
İyi geceler herkese...

Oyunda canımı sıkmaya başlayan bir olay olup duruyor sesimi çıkartmıyorum oyuna kalbi kırılmasın diye ama bazen abartıyor.. :)

şaka bir yana ;

Atak halindeyken oyuncuma faul yapılıyor yere düşüyor tabi hakem oyunu devam ettiriyor ardından pozisyon benim kaleme dönüyor ve % 100 gol oluyor...

her maç olmasada şuana kadar dikkatle incelediğimde 20 maçta 5 kez oldu bunun bir problem olduğu kesin ama bir türlü çözemedim illaki benim adam yere düşüyor hakem faul'ü vermiyor ve pozisyonun bitişi benim kalemde golle sonuçlanıyor..

Sizce neden oluyordur?

TeNaciOUS MidFieLdeR
27.Mayıs.2011, 00:32
Onceki yillarda da ayni durum vardi. Benim lehime oldugu kadar aleyhime de gerceklestigi olurdu. Daha bugun bi tanesi vardi, cok komik. Ben penalti kullanirken rakibin eleman kale arkasindan firlayiverdi tedavi sonrasi. Top ona carpsa devam ettirir miydi acaba hakem, acik bi kural ihlali. Senin ornekle alakasi yok ama bi bug yani :n:

Bu tip seyler normaldir. Sportmenlik disi da olsa gercekte de ornekleri var.

World Hollow o1
27.Mayıs.2011, 00:39
Biliyorum çok var belki ama 5 kez oldu en az, yani 5 defada sportmenlik aramamak lazım bence..

eXcitinG
27.Mayıs.2011, 09:40
12545454 yıLdır korner atışLarında seken topta tekrar korneri atan adama top atıLdığında 45435454 kez her seferinde ofsayt oLması da beni artık sadece tebessüme uğratıyor. Buna ne diyeLim.

Trabzonspor
27.Mayıs.2011, 13:43
12545454 yıLdır korner atışLarında seken topta tekrar korneri atan adama top atıLdığında 45435454 kez her seferinde ofsayt oLması da beni artık sadece tebessüme uğratıyor. Buna ne diyeLim.

Bu olay ancak bu şekilde özetlenirdi.inir bozucu bir durum ısrarla o adama atmaları da çok ilginç başka boş adam olsada illa ki ordaki adama atmıyor mu o anda bir sinir harbi oluyor.

RasAnt
28.Mayıs.2011, 00:48

Aynen budaha çok olan ve her seferinde sövdüğüm bir olay :D

Redrum
28.Mayıs.2011, 01:14
Bütün CM-FM serilerinde, atağı gösterdiği anda, eğer hemen atak yapılıyor ve karşı karşıya kalınıyorsa (yani saha açıldı atak yapıyorsun ve 2 saniye sonra karşı karşıya oyuncun), gol olma ihtimali : %0. Genelde de korner oluyor, ya da kaleci tutuyor oyun kuruyor.