PDA

View Full Version : Rakiplerin Korner Bugu Kullanması

kalemci
03.Haziran.2011, 13:39
Ben korner bugunu kullanmıyorken 2 maçta bir korner bugundan gol yiyorum denemediğim defansif korner taktiği kalmadı önerisi olan var mı

Cengo
03.Haziran.2011, 14:37
Ön direk ve arka direkte 2 oyuncu dursun, ki biri direk dibinden beklerken diğeri direk yakınına atılan topta hücum oyuncusuna hamle yapar, markajcısı ile birlikte kafa vurdurmamaya çalışan 2 oyuncu olur sanırım. Tek aklıma gelen mantık bu.

kalemci
05.Haziran.2011, 15:37
deneyeceğim bi maçta 4 gol bile yedim şu kornerlerden yetti canıma resmen :)

kalemci
05.Haziran.2011, 15:48
bunu denediğim ilk maçta 2 korner golü yedim :)

mehmetd
05.Haziran.2011, 16:32
Ben korner bugunu kullanmıyorken 2 maçta bir korner bugundan gol yiyorum denemediğim defansif korner taktiği kalmadı önerisi olan var mı

eğer korner taktiğini kaydetmiş fakat kullanmıyorsan ;rakipler senin taktiğini anlamış ve kendileri uyguluyor olmasın?

bence taktiklerinde eğer varsa korner taktiğini sil,şahsen benim işime yaramadı ve sildim rakibim de mourinho idi bi çakarsa maazallah:)

eğer işe yaramazsa sende korner taktiği uygula yada olmadı oyunu sil yeni oyuna geç.

yada korner bugundan gol yiyorsan ayarlardan varsayılan yada korner taktiğinin defansif versiyonunu uygula,alan savunması ile ben korner taktiğiyle gol atamadım ayrıca.